شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

من بدبینم به مشاوره احتییاج دارم

1. سلام.از اینکه مدام مرا مورد لطف خودتون قرار میدید ممنونم.آقای دکتر رهام عزیز می خوام این بار هم کمکم کنید و راه حلی مثل گذشته پیش روی من بگذارید.من به بیماری بد گمانی و شکاکی مبتلا هستم .مخصوصا به جنس مخالفم .نگید که شاید در گذشته یک تجربه تلخ از نارو داشتم.نه هیچگونه ناکامی و نارویی در کار نیست.آقای دکتر من حتی به خواستگارم که پیش پدرم رفته و شرایطش رو برای پدرم شرح داده شک دارم.شاید مسخره به نظر بییاد.ولی فکر میکنم که میخواد خانواده ما رو سر کار بذاره!!!!!آقای دکتر بگید که حرفهای من صحت دارن ؟؟یا این که من زیادی مشکوکم؟؟؟نگید برم پیش مشاوره و دکتر به شکل حضوری چرا که بی فایده است.در ضمن من یک مقدار دهن بین هستم وبا یک حرف بی اساس همه چیز رو به هم میزنم.آیا من میتونم به ابراز عشق خواستگارم اعتماد کنم؟؟؟آیا با این که من رو از پدرم خواستگاری کرده تمام مشخصات و تلفن ها و آدرسشو که داده ممکنه بخواد سر کارم بذاره ؟؟؟در ضمن این آقا در شهری به فاصله 80 کیلو متر از شهر من قرار داره و انسان مودب و متمدنی به نظر مییاد.و انسان سبک و بی شخصیتی نیست.استدعا میکنم به من کمک کنید تا شاید یک بار در زندگیم از شرایطم لذت ببرم.

2. سلام ،
    ممنون از لطفتون ،
    مساله انتخاب همسر برای زندگی بحثی نیست که من بتونم در مورد نظر بدم و شما هم که کمی! دهن بین هستید با توجه به نظر من عمل کنید. با این حال به نظر من یک اصل کلی هست که من بهش اعتقاد دارم و اون اینه که : " اصل بر برائت است". تا شما چیزی در واقعیت پیدا نکردید که با حرفها یا کارهای طرف مقابل تناقض داشته باشه پس میشه نتیجه گرفت که درست میگه . البته این حرف من به معنی ساده انگاری نیست و در مورد این انتخاب بزرگ می بایست به تمام جنبه ها توجه کنید. مثلا اگر شما به این دلیل که ممکن است یه زمانی! در یک جایی! با ماشین خود تصادف کنید؛ بگید که من گواهینامه رانندگی نمی گیرم و سوار ماشین نمی شوم به نظر من در اشتباه هستید. البته انسانهای خوب و بد همیشه وجود دارند، حتی ممکن است شما مدتها با یک فرد در تماس باشد ( نه اینکه با خواستگاری از پدرتون!) و نتوانید عمق شخصیت یک فرد را بفهمید و در مقابل ممکن است همین فردی که شما را از پدرتون خواستگاری کرده فرد بسیار خوبی باشد. یه چیز دیگه اینکه اگر هم می خواهید با خواستگاری ازدواج کنید پس حداقل از همین اول با طرف مقابل همه حرفاتون رو بزنید و "همه چیز" رو "راست"شو بگید ( در هر زمینه ای).
    موفق باشید.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید