شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

مضرات قارچ برای بدن

1. ozza

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام
    من به تازگی دچار ترشحات قارچی از ناحیه واژن شدم(همون ترشحات بریده بریده و سفید رنگ که بوی خاصی هم دارند ... خودتون بهتر می دونید.)سوالی در این زمینه دارم:
    آیا دهانی رابطه جنسی برای شریک جنسیم ضرر داره ؟ من بهش گفتم ولی اهمیت نمیده ، میخوام بدونم آیا راه یافتن این قارچ ها به معده ء انسان ضرری در پی داره یا نه ؟
    با تشکر

2. ozza نوشته است: با سلام
    من به تازگی دچار ترشحات قارچی از ناحیه واژن شدم(همون ترشحات بریده بریده و سفید رنگ که بوی خاصی هم دارند ... خودتون بهتر می دونید.)سوالی در این زمینه دارم:
    آیا دهانی رابطه جنسی برای شریک جنسیم ضرر داره ؟ من بهش گفتم ولی اهمیت نمیده ، میخوام بدونم آیا راه یافتن این قارچ ها به معده ء انسان ضرری در پی داره یا نه ؟
    با تشکر

سلام،
    به نظر من بهترین اقدام درمان عفونت قارچی است که به طور مناسب و قطعی با مراجعه به پزشک و درمان دارویی قابل انجام است.
    اما در مورد رابطه جنسی دهانی، قطعا برای شریک جنسی شما خطرناک می باشد. قبل از رسیدن عامل قارچی به معده، در حفره دهان و حلق، این عامل ممکن است عفونتهای حلقی و دهانی ایجاد کند که معمولا درمان آنها هم مشکل ساز است. علاوه بر این ممکن است سایر عفونتها از جمله ویروسی هم از این طریق به وی منتقل شود. به نظر من اقدام به درمان عفونت در شما و حداقل تا بهبودی شما، عدم ارتباط جنسی دهانی تویط شریک جنسی تان بهترین گزینه می باشد.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. ozza

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام و سپاس
    توضیحات جامع و کاملی در اختیارم گذاشتید باز هم ممنونم ولی این رو هم بگم که من یک بار تحت مداوا قرار گرفتم و بهبود پیدا کردم ،می خوام علت عود این مشکل رو برام شرح بدید ، ایا راهی هست که بشه از به وجود اومدن این قارچ ها جلوگیری کرد ؟ و اصلا علت به وجود اومدنشون چیه ؟( پزشکم در یک جمله بهم گفت عادیه ، برای اکثر خانومهای جوان در اول زندگی مشترک پیش میاد!!!!!!) آخه چرا ؟؟؟
    اینو هم بگم که من قبل از رابطه جنسی دهانی از آب و صابون کمک می گیرم، آیا کافی نیست ؟

در پایان باز هم از سایت خوبتون تشکر می کنم ، من حتی با پزشک خودم هم اینقدر راحت نبودم.یک دنیا ممنوووووووووووووووووووووون (همسرم هم کمال تشکر رو داره)

4. ozza نوشته است: سلام و سپاس
    توضیحات جامع و کاملی در اختیارم گذاشتید باز هم ممنونم ولی این رو هم بگم که من یک بار تحت مداوا قرار گرفتم و بهبود پیدا کردم ،می خوام علت عود این مشکل رو برام شرح بدید ، ایا راهی هست که بشه از به وجود اومدن این قارچ ها جلوگیری کرد ؟ و اصلا علت به وجود اومدنشون چیه ؟( پزشکم در یک جمله بهم گفت عادیه ، برای اکثر خانومهای جوان در اول زندگی مشترک پیش میاد!!!!!!) آخه چرا ؟؟؟
    اینو هم بگم که من قبل از رابطه جنسی دهانی از آب و صابون کمک می گیرم، آیا کافی نیست ؟
    در پایان باز هم از سایت خوبتون تشکر می کنم ، من حتی با پزشک خودم هم اینقدر راحت نبودم.یک دنیا ممنوووووووووووووووووووووون (همسرم هم کمال تشکر رو داره)

سلام،
    در زوج های جوان به دلیل تغییر در محیط واژن و ورود میکروارگانیسم ها و به دلیل عدم رعایت بهداشت مناسب ممکن است عفونتهای قارچی رخ دهد. رعایت نکات بهداشتی در طرفین به کاهش بروز این مشکلات کمک می کند. در صورت وجود عفونت چون منبع عفونت در داخل واژن قرار دارد شستشوی عادی به تنهایی ممکن است عاری کننده عفونت از محیط نباشد. بهتر است در صورتی که احتمال می دهید دچار عفونت هستید آن را درمان کنید و در این حین از رابطه جنسی دهانی پرهیز نمایید.

5. ozza

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام و سپاس
    باز هم برای همچین سایت مفیدی بهتون تبریک میگم.

6. samsami

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام.منم همین مشکل قارچ رو دارم.میشه در مورد داروهای مناسب راهنماییم کنین؟ممنون

7. با اجازه آقای دکتر
    من خودم به خاطر همین مسئله با پزشکان زنان مختلف برخورد داشتم..و میشنیدم نظر قریب به اتفاقشون این بود که اکثرا آقایان (متاسفانه) به دلیل عدم رعایت بهداشت باعث به وجود آمدناین قارچ ها و دیر بهبود یافتن آن در زنان می شن .
    مثلا یکبار به یک مطب عمومی مراجعه کردم که چند مراجعه کننده رو با هم ویزیت می کردن!!و وقتی انتظار میکشیدی که خانومی معاینه ش تموم بشه و نوبتت برسه متوجه میشدی خانومهایی به دکتر میگفتن ما خیلی مراقبت می کنیم و دارو ها رو هم با دقت مصرف می کنیم ولی هنوز خوب نشدیم یا تازه خوب شده بودیم و دوباره عفونت گرفتیم..و اینجا بود که دکتر زنان میگفت باید به شوهرتون هم دارو بدیم و ایشون هم باید موارد بهداشتی رو با دقت رعایت کنن.
    امیدوارم بعضی از آقایون به اشتباه فکر نکنن بیماری های مقاربتی فقط مخصوص زنانه..
    بعضی هاشونم هم متاسفانه از مراجعه به دکتر بیماری های مردان خجالت میکشن یا دلیلی نمی بینن که برن چون علامتی د رخودشون نمیبینن..ولی چک آپ برای همه ضروریه
    ممنون

8. با سلام
    با آنکه موضوع پست،به دو سال پیش برمیگرده ولی بد ندیدم که بگم با عنایت به اظهارات سرکار missz خانم ،قطعاً بهداشت مردان به بهداشت زنان کمک بسزائی میکنه چون اگر آلت مرد آلوده باشه و در محیط ورودی به رحم و بدنبال اون در رحم شریکش قرار بگیره بدیهیه که این آلودگی به همسرش منتقل میشه و اگر اینکار ادامه داشته باشه ،تحقیقاً هر چه قدر هم که درمان بشه اثری نخواهد داشت!!! لذا آقایون همواره باید قبل از نزدیکی آلتشونو شستشو بدن(بهتره با صابون بدون اسانس و عطری بشویند).
    به هر حال بیماری برای هریک از زوجین قطعاً گریبانه هر دوی اونا رو میگیره لذا پیشنهاد میکنم عمل کردن به این جمله که"جلوگیری از بیماری بهتر از درمانه بیماریست" رو ملکه ذهنمون کنیم.
    موفق باشید.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید