شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

مشکل نامزدم با اندازه آلت من

1. amir69

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام به دوستان عزیز
    برای من یه مشکل بزرگ پیش اومده ، خواهش می کنم کمکم کنید.
    با اینکه در سایت بارها اشاره شده که برای خانوم ها اندازه آلت آقایون اهمیت کمی داره وحتی اهمیتی اصلا نداره ، اما نامزد من در لابلای حرفها و گاهی اوقات به شوخی من رو متوجه کرده که آلت بزرگ رو می پسنده ( مثلا چندین بار در مورد آلت عربها به شوخی گفته و یا فیلمی که دیده و آلت طرف بزرگ بوده و ... ) .
    متاسفانه آلت من هم کوچک هست در حالت نعوذ بین 10 تا 11 سانت و محیطش هم 10 سانت .
    برای همین بشدت می ترسم که در آینده مشکل پیدا کنم برای همین با اینکه خیلی دوستش دارم، حتی به فکر به هم زدن نامزدی مون هم افتادم . نمی دونم چی کار کنم . تو رو خدا کمکم کنید . به نظر شما در مورد اندازه آلتم از الان بهش چیزی بگم یا نه ؟
    دارم دیوونه می شم . می ترسم بعدا دائم به من زخم زبون بزنه و بخاطر اندازه کوچک التم بهم متلک بگه و یا تحقیرم کنه که فکر می کنم خودش باعث مشکلات فکری و ذهنی در من بشه واعتماد به نفسم رو از بین ببره و ناتوانی جنسی و ....

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  2. دوست عزیز شما سالم و اندازه آلت استاندارد هست.
    حواستون باشه که به خاطر مساله ای که درسته خودتون رو تو زندگی اذیت کنید

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 4 کاربر ديگر
  3. ghazi

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    amir69 نوشته است: سلام به دوستان عزیز
    با اینکه در سایت بارها اشاره شده که برای خانوم ها اندازه آلت آقایون اهمیت کمی داره وحتی اهمیتی اصلا نداره ، اما نامزد من در لابلای حرفها و گاهی اوقات به شوخی من رو متوجه کرده که آلت بزرگ رو می پسنده ( مثلا چندین بار در مورد آلت عربها به شوخی گفته و یا فیلمی که دیده و آلت طرف بزرگ بوده و ... ) .
    برای همین بشدت می ترسم که در آینده مشکل پیدا کنم برای همین با اینکه خیلی دوستش دارم، حتی به فکر به هم زدن نامزدی مون هم افتادم . نمی دونم چی کار کنم . تو رو خدا کمکم کنید . به نظر شما در مورد اندازه آلتم از الان بهش چیزی بگم یا نه ؟
    دارم دیوونه می شم . می ترسم بعدا دائم به من زخم زبون بزنه و بخاطر اندازه کوچک التم بهم متلک بگه و یا تحقیرم کنه که فکر می کنم خودش باعث مشکلات فکری و ذهنی در من بشه واعتماد به نفسم رو از بین ببره و ناتوانی جنسی و ....

سلام دوست من.اعتماد به نفست خیلی کمه برای همین همچین فکری میکنی.من خودم به عنوان یه دختر میگم تنها چیزی که تو یه رابطه واسه خانوما مهم نیس اندازه الته.اعتماد بنفس داشته باش.شما هیچ نقصی نداری

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  4. سلام دوست عزیز
    خانومها پیش از اینکه به اندازه آلت و فرم آلت همسرشان توجه کنند بیشتر به محیط عاطفی که در حین نزدیکی به وجود آمده توجه میکنند.و همین ملاک ارضا شدنشان و  رسیدن به  اوج لذت جنسی شان میباشد.
    اندازه آلت شما استاندارد و نرمال میباشد.
    موفق و پیروز

5. سلام دوست عزيز با توجه به اطلاعاتي كه تابه حال مطالعه كردم اندازه آلت شما نرمال است و اين مسئله براي خانمها مهمتر از وابط عاطفي موجود بين آنها و احساس امنيت عاطفي آنها نخواهد بود به عبارتي خانمها در روابط خودشون (جنسي)بيشتر تاكيد بر نوع ارضا دارند(موقعيت عاطفي به وجود آمده) و نه چگونگي آن ./و احتمالا نامزد شما به نوعي از شما رابطه جنسی را طالب است .

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  6. سلام الت شما اندازس ولی با توجه به اطلاعاتی که دارم اگه نامزد شما قد بلندی داشته باشد از الت بلندتر بیشتر لذت میبرد

7. زن ها معمولا چنین حرف هایی می زنند اما معمولا فقط به صورت یک حرفه...پس نگران نباشید .

8. اگه درست فهميده باشم شما هنوز رابطه جنسي از طريق واژن رو تجربه نكردين.پس وقتي اينكار رو تجربه كنه حتما متوجه ميشه كه اين موضوع چيز مهمي نيست.
    اين اهميت بزرگي يا كوچيكي آلت فقط مال تو فيلمهاي پرونو واسه تحريك بيننده ست.

9. سلام
    من مشكلم اينه كه وقتي با همسرم رابطه جنسي دارم توي اولين تماس در حد يك دقيقه نشده ارضا ميشم بايد چيكار كنم؟؟؟
    ايا ميتونم از اسپري بي حسي استفاده كنم - ميترسم عادت كنم به اسپري تاخيري و يهو تا اخر عمر وابسته به اين اسپري بشم كمكم كنيد چيكار كنم؟؟؟

10. abolfazl2097 نوشته است: سلام
    من مشكلم اينه كه وقتي با همسرم رابطه جنسي دارم توي اولين تماس در حد يك دقيقه نشده ارضا ميشم بايد چيكار كنم؟؟؟
    ايا ميتونم از اسپري بي حسي استفاده كنم - ميترسم عادت كنم به اسپري تاخيري و يهو تا اخر عمر وابسته به اين اسپري بشم كمكم كنيد چيكار كنم؟؟؟

شما مشكل زود انزالي دارين.به اين سوال زياد جواب داده شده ميتونين از نوار جستجوي بالا سرچش كنين.

11. amir69 نوشته است: سلام به دوستان عزیز

با سلام
    دوست عزيز نبايد اين مسئله كوچيك باعث بشه ذهنتون اينقدر پريشون بشه ! اولا سايز شما استاندارده و مشكلي ايجاد نمي كنه . بدن زن هم طوري ساخته شده كه خودش رو با اندازه آلت هماهنگ مي كنه و تطبيق ميده فقط اين موضوع زماني مي تونه مشكل ساز باشه كه آلت  خيلي كوچيك باشه كه شما اين مشكلو ندارين .
    نامزد شما هم اگر اين موضوع براش مهم باشه  قبل ازدواج حتما به شما مي گه و شما هم  اصلا ناراحت نباشين .

12. سلام دوست  عزيز نامزد شما با ديدن فيلمهاي پروتو تحريك ميشه چون كار اين فيلمها همين است وبراي همين از افرادي كه از حد نرمال خارج هستند استفاده ميكنند ولي نامزد شما كه هنر پيشه اينجور فيلمها نيست پس نگران نباشيد ومطمن باشيد كه شما با اين اندازه الت ميتوانيد اورا به ارگاسم لازم برسانيد ووقتي او لذت كامل را حس كند انوقت ديگر برايش اهميت نخواهد داشت كه انداز چقدر است (ولي من پيش نهاد ميكنم كم كم به او بگوي مانند زماني كه تنها هستيد به او بگويد از روي لباس الت شمارا لمس كند وكم كم او را اماده كنيد البته اين كار را زماني انجام بدهيد كه در عوج عشق قراردادريداگر اوچيز نگفت بدون كه شمارا همين جوري قبول داره واگر هم حرفي از كوچك بودن الت شما گفت بگو به موقش درست عمل مكنه)

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  13. سلام دوست عزيز
    شما نامزدتون رو قانع كنيدكه اين جور فيلمها رو فقط بخاطر تحريك كاذب
    ساخته ميشن و هيج ارزش ديكري هم ندارن اون از ادمهاي استثناي
    و امبول و داروها واسه كيفيت فيلماشون استفاده ميكنن بايد خانمتون
    هم بفهمه كه ارضا شدن فقط دخول نيست
    و الت شما هم در حد استاندارده و به هيج وج فكر درمانش نباش جون
    شما سالم هستيد و دارو ها همش بول دور ريختنه و عوارضهاي هم در بر داره
    موفق باشيد

14. سلام دوست عزیز.
    اندازه آلت 85 درصد مردان در محدوده 18 -7.5 سانت است وشما مشکلی ندارید