شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

سوال در مورد كوليت

1. با سلام
    من الان حدود 2 ساله كوليت دارم اما تو اين 2 سال بعد از اون بار اول حمله آنچناني نداشتم فقط بعضي وقتها شل ميشد كه سريع درست ميشد .
    اما از 10 روز پيش احساس كردم يه چيزي كمي بالاتر از مقعد (به طرف استخوان دنبالچه) از داخل وجود داره انگاري يه رگ كشيده شده و خيلي دردناكه كه بعد از يه روز مدفوع من آبكي شد . به دكتر كه مراجعه كردم 2 تا آمپول بتامتازون تجويز كرد كه بازم ام تا روز همه چي برگشت به حالت معمولي اما دوباره بعد از 2 روز شروع كرد ميخواستم بدونم اون برجستگي چي ميتونه باشه و ميتونه دليل اين امر بشه
    در ضمن من تو اين چند روز هم فشار كاريم زياد بوده و هم فشار عصبي
    لطفا منو راعنمايي كنيد .
    با تشكر

2. سلام
    دوست گرامی دکتر رهام در همین سایت در این باره صحبت کرده لطفا" درموتورهای جستجو بگردید

3. far_1779 نوشته است: با سلام
    من الان حدود 2 ساله كوليت دارم اما تو اين 2 سال بعد از اون بار اول حمله آنچناني نداشتم فقط بعضي وقتها شل ميشد كه سريع درست ميشد .
    اما از 10 روز پيش احساس كردم يه چيزي كمي بالاتر از مقعد (به طرف استخوان دنبالچه) از داخل وجود داره انگاري يه رگ كشيده شده و خيلي دردناكه كه بعد از يه روز مدفوع من آبكي شد . به دكتر كه مراجعه كردم 2 تا آمپول بتامتازون تجويز كرد كه بازم ام تا روز همه چي برگشت به حالت معمولي اما دوباره بعد از 2 روز شروع كرد ميخواستم بدونم اون برجستگي چي ميتونه باشه و ميتونه دليل اين امر بشه
    در ضمن من تو اين چند روز هم فشار كاريم زياد بوده و هم فشار عصبي
    لطفا منو راعنمايي كنيد .
    با تشكر

دوست عزیز سلام

بنظر میرسه مشکل شما ربطی به کولیت نداره و شما دچار کیست پیلونیدال یا فیستول شده باشید . این برجستگی التهاب یا ترشحی نداره ؟ بهرحال درد در شما طبیعی نیست و توصیه من اینه که به متخصص داخلی و یا جراح عمومی مراجعه کنید . فعلا متخصص داخلی بهتره و از طرفی عبارت " کیست پیلونیدال " رو سرچ کنید تا اطلاعاتی بدست بیارید ( از طریق نوار جستجو بالای همین صفحه )

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  4. با سلام فراوان.لطفا تا حد ممکن کمکم کنید.دو ماه پیش به علت مصرف تعداد زیادی انتی بیوتیک ریزش مویم شدید شده و به صورت منتشر در امده و با اینکه دو ماه است دارو هارو قطع کرده ام ولی هنوز بهبود نیافته ام. الان فقط فین پشیا و ماینو کسیدیل استفاده میکنم. هفته قبل در ماه رمضان حدود 7 ساعت پس از سحری ازمایش خون دادم(fbs=101  t4=936  t3=1.9  testesteron=1.6  tsh=1) هیچ علایمی هم ندارم فقط در ماه رمضان صبح ها کمی اسهال تیره رنگ داشتم و دارای استرس فراوانی هم هستم.

5. آیا کولیت ممکن است برای همیشه درمان شود؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید