شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

لكه سیاه روی لب

1. khaled

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    اقاي دكتر با سلام

من روي لبم لكه هايي سياه ديده ميشوددليل به وجود امدن ان لكه ها چيست

2. khaled نوشته است: اقاي دكتر با سلام

من روي لبم لكه هايي سياه ديده ميشوددليل به وجود امدن ان لكه ها چيست

سلام،
    شما چند سال دارید؟ آیا زیاد زیر تابش نور آفتاب قرار می گیرید؟ لکه ها برای لب بالا هستند یا پایین؟
    البته برای تشخیص بیماریهای پوستی قطعا می بایست معاینه بالینی انجام شود و شما می بایست برای معاینه حتما به متخصص پوست مراجعه نمایید.

3. khaled

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام خسته نباشيد  من قبلا نيز اين سوال را از حضورتان پرسيدم اما اطلاعاتم ناقص بود وشما ان را خواسته بوديد مجددا به حضورتان ارسال مي نمايم:
    من در روي لب پاينم لكه هاي سياهي به وجود امده است با توجه به اينكه من آقا و 26 سال نيز سن دارم  دليل وجود ان لكه ها در روي لبمو را ه از بين بردن ان چيست.
    با تشكر

4. khaled نوشته است: با سلام خسته نباشيد  من قبلا نيز اين سوال را از حضورتان پرسيدم اما اطلاعاتم ناقص بود وشما ان را خواسته بوديد مجددا به حضورتان ارسال مي نمايم:
    من در روي لب پاينم لكه هاي سياهي به وجود امده است با توجه به اينكه من آقا و 26 سال نيز سن دارم  دليل وجود ان لكه ها در روي لبمو را ه از بين بردن ان چيست.
    با تشكر

سلام،
    همانطور که در بالا هم گفته شد، این ضایعات می بایست توسط پزشک معاینه شود تا بتوان تشخیص درستی داد.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. golha

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    مادرم 60 ساله پس از زایمان دوم در سن 40 سالگی لکه ها ی قهوه ای روی پوست صورت و دستانش ظاهر شده و تا کنون نرفته لطف کنید علت بروز این لکه ها ؟و روش درمان آن را توضیح دهیدآیا داروی خاصی پیشنهاد میکنید؟   باتشکر

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  6. gagarin

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    golha نوشته است: مادرم 60 ساله پس از زایمان دوم در سن 40 سالگی لکه ها ی قهوه ای روی پوست صورت و دستانش ظاهر شده و تا کنون نرفته لطف کنید علت بروز این لکه ها ؟و روش درمان آن را توضیح دهیدآیا داروی خاصی پیشنهاد میکنید؟   باتشکر

7. golha

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    لطفا جواب بدین          مادرم 60 ساله پس از زایمان دوم در سن 40 سالگیلکه ها ی قهوه ای روی پوست صورت و دستانش ظاهر شده و تا کنون نرفته لطفکنید علت بروز این لکه ها ؟و روش درمان آن را توضیح دهیدآیا داروی خاصیپیشنهاد میکنید؟   باتشکر

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید