شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

قارچ پوستی گل رز

1. سلام
    روی دستم ابتدا یه دانه های ریزی میزنه بعد پخش میشه و بزرگتر میشه دکتر  که رفتم فقط گفت یه قارچ پوستی هست ( از نوع گل رز).ممنون میشم اگر بیشتر در مورد این قارچ توضیح بدید و مهمتر اینکه واگیردار هست یا نه و اینکه لکه هاش روی دست می مونه یا بعد از درمان از بین میره.؟
    چقدر طول میکشه تا خوب بشه؟.به من قرص گریزوفولوین 125 و یه کرم کلوتریمازول 1 درصد
    دادند.البته من خودم احساس میکنم هر وقت این قرص ها رو می خورم سردرد میشم چون گفتند که 3 عدد صبح و 3 عدد شب بخورم.ممکنه از عوارضش باشه.؟
    ممنون

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. hasty نوشته است: سلام
    روی دستم ابتدا یه دانه های ریزی میزنه بعد پخش میشه و بزرگتر میشه دکتر  که رفتم فقط گفت یه قارچ پوستی هست ( از نوع گل رز).ممنون میشم اگر بیشتر در مورد این قارچ توضیح بدید و مهمتر اینکه واگیردار هست یا نه و اینکه لکه هاش روی دست می مونه یا بعد از درمان از بین میره.؟
    چقدر طول میکشه تا خوب بشه؟.به من قرص گریزوفولوین 125 و یه کرم کلوتریمازول 1 درصد
    دادند.البته من خودم احساس میکنم هر وقت این قرص ها رو می خورم سردرد میشم چون گفتند که 3 عدد صبح و 3 عدد شب بخورم.ممکنه از عوارضش باشه.؟
    ممنون

سلام،
    با توجه به درمانی که برای شما شروع شده است، پزشک معاینه کننده تشخیص بیماری قارچی پوست را برای شما داده است. ولی نام بیماری که ذکر نموده اید (گل رز) به برخی بیماریها با علت ویروسی شبیه است. متاسفانه با این مشخصاتی که ذکر نمودید اطلاعات بیشتری نمی تواند داد.
    برای اطلاعات در مورد دارو گریزوفولوین به قسمت اطلاعات داروها (اینجا
    ) مراجعه کنید.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید