شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

افضا شدن

1. سلام
    میخواستم اگه امکانش هست در مورد افضا شدن بدونم
    یعنی چی؟چه موقع یه زن افضا میشه؟
    ممنونم

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. سلام..افضا شدن یعنی یکی شدن واژن و مقعد یا یکی شدن واژن و قسمتی که ادرار از اون خارج میشه که در اثر تجاوز جنسی (رابطه جنسی با خشونت) زایمان بسیار سخت طبیعی و ...

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 6 کاربر ديگر
  3. سلام به همه عزیزانی که در این سایت تلاش میکنند.من قبلا سوالمو در جای دیگه ای مطرح کردم ولی جوابی نگرفتم. من 21 ساله و مجردم و تا به حال هم سابقه رابطه جنسی نداشتم .
    در قسمت وستیبولم درست بالاتر ار مهبل یه بریدگی 0.5 سانتی وجود داره که این قسمتو باز کرده ومیخواستم بدونم این موضوع مشکلی در روابط زناشویی به وجود میاره یا نه؟ ایا احتمال افضا شدن هست؟ و من نمیدونم این مورد مادرزادیه یه نه؟ خواهش میکنم جوابمو بدید من یه جورایی از اینده بیم دارم .مرسی از حمایت شما...

4. ava66 نوشته است: سلام به همه عزیزانی که در این سایت تلاش میکنند.من قبلا سوالمو در جای دیگه ای مطرح کردم ولی جوابی نگرفتم. من 21 ساله و مجردم و تا به حال هم سابقه رابطه جنسی نداشتم .
    در قسمت وستیبولم درست بالاتر ار مهبل یه بریدگی 0.5 سانتی وجود داره که این قسمتو باز کرده ومیخواستم بدونم این موضوع مشکلی در روابط زناشویی به وجود میاره یا نه؟ ایا احتمال افضا شدن هست؟ و من نمیدونم این مورد مادرزادیه یه نه؟ خواهش میکنم جوابمو بدید من یه جورایی از اینده بیم دارم .مرسی از حمایت شما...

سلام

متاسفانه هیچکس نمی تونه به شما کمکی بکنه چون هیچکس دقیقا نمی دونه شما از چه مشکلی صحبت می کنین
    تنها راه پیش روی شما مراجعه به متخصص زنان و بررسی موردیست که فرمودید

5. سلام
    من یه دختر هیجده ساله ام  ازدواج نکرده ام(کلا رابطه ی نزدیکی و به هر صورت دیگه ایش  نداشتم)فکر میکنم افضا شدم چون تازه گیها متوجه شدم ادرار از جای طبیعیش بیرون نمیاد از جایی  یه خورده پایین ترتقریبا از واژن
    نمیدونم چه جوری
    شاید از اولش بوده یعنی مادر زادی
    خواهش میکنم راهنماییم کنید من خیلی عصبی و نگرانم
    و به شدت از اینده ام میترسم
  6. hia_0111 نوشته است: سلام
    من یه دختر هیجده ساله ام  ازدواج نکرده ام(کلا رابطه ی نزدیکی و به هر صورت دیگه ایش  نداشتم)فکر میکنم افضا شدم چون تازه گیها متوجه شدم ادرار از جای طبیعیش بیرون نمیاد از جایی  یه خورده پایین ترتقریبا از واژن
    نمیدونم چه جوری
    شاید از اولش بوده یعنی مادر زادی
    خواهش میکنم راهنماییم کنید من خیلی عصبی و نگرانم
    و به شدت از اینده ام میترسم
    این قضیه نیاز به معاینه ی دقیق داره حتما به پزشک زنان مراجعه کنید.موفق باشید

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید