شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

ارضا جنسی

1. BARAN

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام
    من نمیتونم نامزدم رو از نظر جنسی تامین کنم.
    من به اندازه او تحریک نمیشم
    ولی او دوست داره که من هم به اندازه او لذت ببرم.
    باید چه کار کنم.؟

2. BARAN نوشته است: سلام
    من نمیتونم نامزدم رو از نظر جنسی تامین کنم.من به اندازه او تحریک نمیشم.ولی او دوست داره که من هم به اندازه او لذت ببرم.باید چه کار کنم.؟

سلام،
    شما جنسیت خود را مشخص ننمودید ولی فرض را بر این می گذاریم که شما مونث هستید.
    شما نوشته اید:
    نقل قول: من نمیتونم نامزدم رو از نظر جنسی تامین کنم.

آیا منظورتان این است که نامزدتان از شما لذت نمی برد؟! که البته فکر کنم موضوع به این صورت است که وی لذت می برد ولی شما نه...پس شما وی را ارضا می کنید ولی خودتان ارضا نمی شوید...درست است؟
    اگر فرض بالا درست باشد ...
    مراحل ارتباط جنسی به طور کامل در مقدمه ای اینجا بیان شده است. باید علت عدم لذت جنسی در شما مشخص شود تا بتوان درمان مناسب را انجام داد، یعنی شما در کدام یک از مراحل فوق مشکل دارید. آیا نزدیکی برای شما دردناک است؟ آیا هنگام نزدیکی عضلات واژن شما منقبض شده و نزدیکی را دردناک یا غیر ممکن می کند؟ آیا احساس ناراحتی مزمنی در قسمت دستگاه تناسلی خارجی خود دارید؟ آیا حس جنسی شما کاهش یافته است؟ آیا پاسخ شما به تحریک جنسی (نرم شدن واژن (لوبریکاسیون و لزجی واژن) یا نگهداری این شرایط تحریکی برایتان مشکل شده است؟ یا در ارگاسم یا اوج لذت جنسی مشکل دارید، یعنی تمام مراحل فوق الذکر طی می شود ولی به حداکثر نمی رسد؟

مشکل خود را بیان کنید تا بتوان مشکل را به بهترین وجه برطرف نمود.

3. BARAN

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام
    اینکه من جنس مونثم درسته
    من از نزدیکی لذتی نمیبرم  
    شاید به قول شما حس جنسی من کاهش یافته
    نمیدونم
    ولی اینکه گفتین" اینجا " من مقددمه ای در مورد سوالم ندیدم

4. BARAN نوشته است: سلام
    اینکه من جنس مونثم درسته
    من از نزدیکی لذتی نمیبرم  
    شاید به قول شما حس جنسی من کاهش یافته
    نمیدونم
    ولی اینکه گفتین" اینجا " من مقددمه ای در مورد سوالم ندیدم

سلام،
    لینک «اینجا» تصحیح شد، اگر توضیح دیگری دارید، بفرمایید.

5. با سلام خدمات مدیریت محترم سایت و کاربران عزیز
    خانمی 29 ساله هستم و پنج ساله که ازدواج کردم و با شوهرم روابط عاطفی خیلی خوبی دارم. چند وقتیه که از روابط جنسیمون لذت نمی برم . منظورم اینه که اصلا تحریک نمی شم و متعاقبا هیچ لذتی هم نمی برم . این موضوع خیلی شوهرم رو ناراحت کرده و نیاز به راهنمایی های شما دوستان دارم.
    با تشکر

6. Penttoro نوشته است: با سلام خدمات مدیریت محترم سایت و کاربران عزیز
    خانمی 29 ساله هستم و پنج ساله که ازدواج کردم و با شوهرم روابط عاطفی خیلی خوبی دارم. چند وقتیه که از روابط جنسیمون لذت نمی برم . منظورم اینه که اصلا تحریک نمی شم و متعاقبا هیچ لذتی هم نمی برم . این موضوع خیلی شوهرم رو ناراحت کرده و نیاز به راهنمایی های شما دوستان دارم.
    با تشکر

سلام
    ابتدا باید دنبال پیدا کردن دلیل این کاهش باشید و سپس به فکر درمان
    باتوجه به اینکه می فرماید رابطه عاطفی خیلی خوبی با همسرتان دارید و با توجه به اینکه ظاهرا قبلا رابطه جنسی خوبی با همسرتون داشتید
    می تونم بگم عمده ترین عاملی که در مورد شما میتونه مورد نظر باشه استرس و اضطراب هست
    آیا جدیدا مشکل خاصی نگرانی خاصی ندارید ؟

در قسمت بعدی می تونید لیست نسبتا کاملی از علل کاهش میل جنسی در خانمها رو مشاهده کنید

علل كاهش ميل جنسي در زنان

-         فيزيولوژيك (افزايش سن، حين حاملگي، بعد از زايمان)

-         كاهش ميل جنسي ذاتي يا ارثي

-         عقايد غير طبيعي در مورد مقاربت و روابط جنسي

-         فقدان تمايل به همسر

-         ترس  از پارگي بكارت، ترس از حاملگي، ترس از زايمان، ترس از بيماري­هاي مقاربتي . ترس از بارداری ناخواسته

-         مصرف ocp

-         جدايي طولاني مدت از همسر

-         وجود علائق شديد ديگر ( سبب سركوب ميل جنسي شده)

-         ضعف فيزيكي مفرط

-         بيمار­ي­ها مانند صرع، بيماري كبد، كم كاري تيروئيد، ديابت

-         افسردگي

-         داروها ( مثل داروی پروپانول . داروهای ضدافسردگی و .. )

-         انزال زودرس همسر

-         ديواره شل واژن

منبع : سایت دکتر سخاوتی

به اینها اضافه کنید

- گاهی کم خونی
    - گاهی دیابت
    - گاهی افزايش ترشح هورمون پرولاكتين از غده هيپوفيز

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 1 کاربر ديگر
  7. سلام اقای دکتر.دختری 20 ساله هستم.از چندین سال قبل شروع به خود ارضایی کردم و این کار برام به صورت یک عادت دراومده.جدیدن لذتی که میبرم خیلی کم شده در حد 2 ثانیه! خیلی افسرده عصبی و گوشه گیر شدم.با یه بسر رابطه دارم.خانواده هامون در جریانن.رابطه عاشقانه خوبی داریم. قراره به زودی ازدواج کنیم.اما چند وقتی هست احساس میکنم هیچ تمایل جنسی به اون ندارم.با دیدن فیلم اصلا تحریک نمیشم.با بوسیدن و بغل کردن نامزدم اصلا تحریک نمیشم.میترسم از این که نتونم اونو ارضا کنم.مشکل دیگه ای که دارم کوچک بودن سینه هامه.هنوز نوک سینه هام شکل نگرفتن!! ترشحاتم هم عادی نیست.خیلی کم شده.
    تو رو خدا منو راهنمایی کنید.......کمکم کنید.خیلی بد بختم!!!!

8. سلام دوست عزیز
    آقای سامی در تاپیک بالا اطلاعات خوبی برای کاهش میل جنسی به ما داده اند.از ایشون کمال تشکر را دارم.
    مشکل شما عادی شدن تحریکات جنسی و میل جنسی به علت خود ارضایی است.عدم تمایل شما به نامزدتان هم همین دلیل میتونه باشه.
    خود ارضایی را کنار بگذارید و به پزشک زنان جهت معاینه مراجعه کنید.سعی کنید استرس را از خود دور کنید و ارضای جنسی تان را به دست نامزدتان بسپارید تا جایگزین خود ارضایی برای شما باشد.
    به خودتان تلقین نکنید،در بسیاری از اینگونه مشکلات جنسی تلقین میتواند مشکل را چند صد برابر کند.
    به نظر من عادی شدن لذت جنسی میتواند تاثیر گذار باشد.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  9. سلام
    همسرم همیشه در رابطه جنسی منو خیلی تحریک می کنه اونقدر که دلم می خواد دخول انجام بده ولی بعد از دخول تا یک ربع یا بیشتر من اصلا ارضا نمی شم با اینکه خیلی دست به کلیتوریس می زنم وگاهی هم شوهرم این کارو میکنه ولی زیاد احساسی ندارم وبعضی وقتها شاید خیلی طول بکشه تا ارضا بشم واین همسرمو خسته وناراحت می کنه وبا اینکه خودشو کنترل می کنه تا بعد از من ارضا بشه ولی اگه خیلی طول بکشه ارضا میشه وخودشم خیلی ناراحت میشه چون می دونه بعد از ارضا شدن دیگه آلتش میخوابه ونمی تونه منو ارضا کنه
    میشه راهنمایی کنید دلیل دیر ارضا شدنم چیه همسرم تمام نقاط تحریک پذیر منو دست میزنه ومن تحریک میشم
    با تشکر

10. zz1367 نوشته است: سلام
    همسرم همیشه در رابطه جنسی منو خیلی تحریک می کنه اونقدر که دلم می خواد دخول انجام بده ولی بعد از دخول تا یک ربع یا بیشتر من اصلا ارضا نمی شم با اینکه خیلی دست به کلیتوریس می زنم وگاهی هم شوهرم این کارو میکنه ولی زیاد احساسی ندارم وبعضی وقتها شاید خیلی طول بکشه تا ارضا بشم واین همسرمو خسته وناراحت می کنه وبا اینکه خودشو کنترل می کنه تا بعد از من ارضا بشه ولی اگه خیلی طول بکشه ارضا میشه وخودشم خیلی ناراحت میشه چون می دونه بعد از ارضا شدن دیگه آلتش میخوابه ونمی تونه منو ارضا کنه
    میشه راهنمایی کنید دلیل دیر ارضا شدنم چیه همسرم تمام نقاط تحریک پذیر منو دست میزنه ومن تحریک میشم
    با تشکر

اگه كاملا تحريك ميشين به طوري كه آمادگي دخول رو دارين و باز هم ارضا نميشين، پس احتمالا تمركز كافي ندارين.فراموش نكنين كه رابطه جنسي علاوه بر آمادگي جسمي نياز به آمادگي روحي هم داره.در مورد اين قضيه تو سايت خيلي بحث شده ميتوني مطالب ارسالي كاربران ديگه هم بخوني حتما نتيجه ميگيري.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  11. با سلام
    دوست عزیز ،اگر ترشحات واژینال شما حین تحریک طبیعی است،پس،با توجه به گفته دوستان ،بنظرم ضمن اینکه تمرکز ندارید،استرس هم دارید ،از نظر محیط و نور و زمان و ... این عمل کمی دقت کنید ،شاید مشکل حل شود.ضمناً تمرین کنید تا در حین رابطه ،فقط به این موضوع فکر کنید و نه چیزی دیگر.
    النهایه اگر معضل برطرف نشد به پزشک متخصص زنان مراجعه کنید و از نظر هورمونی ،بررسی شوید ولی فکر نکنم با انجام پیشنهادات فوق،نیازی به اینکار باشه و فقط این در حد یک پیشنهاده و بس.
    موفق باشید.

12. یکی از راه های تحریک مناسب اینه که درهرشرایطی هستین آرامش فکری تونو حفظ کنین وتخلیه ی جنسی وروحی تونو به شریک زندگی تون بسپارید. به این معنی که اگرشاغلین یا به هردلیلی با مردای زیادی رابطه ی کاری ورفت وآمددارین ازنظرعاطفی به همسرتون وفاداربمونین وازشوخی های بیش از حد وصمیمیت های بی مورد دوری کنید وهمه ی احساسات تونو برای شریک زندگی تون نگه دارین. این امربرای آقایون هم صدق می کند. صداقت ووفاداری عاطفی حتی در نیت ودرون تا هرکجابیشتر می توانید تمرین داشته باشیدکه صادق بمونید.. البته رفتار محترمانه ومودبانه با رفتارخشک ومتعصبانه متضاده  !  وباید این دو مقوله را از هم جدا کنید. برای شوهریا خانم  تان رهای رها شوید واین رهایی به معنی اینه که به فکر ارضای اوباشید،خودتون به اوج لذت  میرسید وخوخواهی درحین مقاربت وفراموشش کردن   شریک جنسی که درحقیقت شریک زندگی واحساسات عاشقانه وزیبای ماست جزکامجویی یک طرفانه وغرور نیست وروحیه ی شریک شمارا تخریب می کند. مهارت مواظبت از عواطف هم را بیاموزیم وتمرین وتمرین کنیم وموقعیت های مختلف را با هم مقایسه وبهترین را انتخاب کنیم ..

13. سلام
    نقطه gspot کجاست از کجا بفهمم که من هم این نقطه رو دارم یعنی مثل کلیتوریس تحریک پذیره؟؟

14. دوست عزيز سلام
    خودارضاي رو بذار كنار و با ورزش و تغذيه درست هم كمبودهاي
    كه به علت خودارضاي از دست رفته برميكرده و هم تمايلتون
    زياد ميشه شما وقتي احساس تشنكي ميكنيد كه ابي در
    ميان نباشه ولي بمعض نوشيدن اب تشنكي بطرف ميشه
    بس بميلي فقط بخاطر استمنا هستش بذارش كنار و سعي
    كن از تنهاي دوري كن وكوشه كيري رو بذار كنار همه جي
    درست ميشه
    موفق باشي

15. [quote="msety"]
    zz1367 نوشته است: سلام
    با تشکر

دوست عزیز ، فکر می کنم که در حین مقاربت بیش از اندازه استرس دارید و یا تمرکز کافی ندارید . پیشنهاد می کنم که بیشتر تمرکز کنید و در اون لحظه فکرتون رو از پرداختن به مسائل جانبی رها کنید. شاید گوش دادن به یک موسیقی ملایم و یا گفتگو با همسرتون قبل از هم بالین شدن بتونه موثر باشه.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید