شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

زائده هموروئید

1. سلام
    می خواستم بدونم در هموروئید از نوع خارجی که بدون خونریزی بوده و تنها علامتش زائد کوچک در دهانه مقعد می باشد( از نوع خفیف) پس از مصرف پماد آنتی هموروئید و از بین رفتن درد، این زائده از بین می رود یا پس از بهبود نیز زائده باقی می ماند؟<xml><o></o>

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. سلام

پزشک تشخیص داده شما هموروئید دارید یا خودتون ؟ خیلی از علائم هموروئید و شقاق مثل هم هست .
    ما بنارو می ذاریم روی همون هموروئید
    بهرحال زائده اگر موقع زورزدن برای دفع خارج می شود و یا با دست می شود براحتی به داخل هدایتش کرد معمولا بعد از درمان کامل جذب می شود و مشکلی هم نیست و در غیر اینصورت اغلب باقی می ماند . گاهی این زائده برای دفع مشکل ایجاد می کند که باید جراحی شود ، گاهی فقط بلحاظ زیبایی آزار دهنده هست که بیمار تصمیم می گیر جراحی کند و در مواردی آزار دهنده نیست و بیمارهم تا آخر عمر با اون زندگی می کنه

اگر تابحال به جراح عمومی مراجعه نکردید توصیه می کنم بکنید
    و اگر هم درمان زیر نظر پزشک بوده ، توصیه می کنم در انتهای درمان بازهم توسط ایشون ویزیت بشید

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM
  3. سلام من هم مثل ایشونم دکتر گفت واسه من خفیف هست و هم داخلی هم خارجی است و گفت که داخلی هم چیزی نیست. و گفت که من بدتر از این رو هم پیشنهاد عمل نمی دم. من فقط می خوام بدونم امکان خوب شدنش ههست؟ دکتر هیچ دارو و کرمی تجویز نکرد فقط گفت که مراقب باشم اسهال و یبوست برام پیش نیاد. آیا این بر آمدگی از بین میره در آینده؟

4. با سلام
    دوست عزیز MD66 ،(با اجازه دکتر گرامی) بنده هم این تجربه رو داشته ام که با مصرف پماد MG OINTMENT که گیاهیست  تقریباً بهبودی کاملی رو پیدا کردم ضمناً این پماد در داروخانه ها به وفور یافت میشود.
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید