شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

پس زدگی همسر؟؟؟؟

1. دختری هستم 19 ساله 2 ماهه عقد كردم تو این مدت وقتی همسرم میخواد از پایین تنه نزدیكی كنه ازش متنفر میشم و اونو طرد میكنم خودم هم نفهمیدم چرا اینكار رو میكنم خواهش میكنم به من كمك كنید زندگیم در خطره....

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. سلام
    دوست عزیز بهترین روش برای شما اینست که با همسرتان صحبت کنید مطمئن باشید که این حالت در ایشان کاملا طبیعی است وچون شما راضی به این کار نیستید دچار این استرس شده اید والبته من با شما موافقم ولی نه اینکه این قضیه باعث دلسردی شما وهمسرتان شود ،سعی کنید خیلی دوستانه با همسر خود صحبت کنید وایشان را قانع کنید که راههای دیگری هم برای لذت بردن وجود دارد.بدون شک موفق خواهید شد.

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  3. با سلام
    من دقيقا متوجه منظور شما نشدم كه آيا شما كلا از ايجاد رابطه جنسي دچار انزجار مي شين يا اينكه اين رابطه رو تو دوران عقد نمي پسندين؟
    اگه با ايجاد رابطه تو دوران عقد مشكل دارين خوب مي تونين با همسرتون محترمانه درميون بذارين يا ايشون شما رو قانع مي كنن يا شما ايشون رو (در ضمن براي خيلي از آقايون وقتي عقد انجام مي شه به اين مفهومه كه شما همسر قانوني ايشون هستيد و ايجاد رابطه رو بد نمي دونن ، چه بسيار خانومهايي كه قبل از ازدواج اين رابطه رو تجربه مي كنن ، اين بستگي به شما ، فرهنگ و ارزشهاتون داره و نظر هر كس فرق مي كنه و محترمه )
    اما اگه كلا از رابطه جنسي بدتون مي آد به نظرم الان تو اين سن ازدواج شما صحيح نيست  چون بايد علاوه بر ملاك هاي ديگه براي رسيدن به تكامل احساس نياز جنسي هم داشته باشين وگرنه به مشكل مي خورين و چه زندگيهايي كه به خاطر عدم ارضاء اين نياز طبيعي به مشكل برمي خوره.

4. من منظور شما رو متوجه نشدم از اينكه از پايئن تنه ميخواد رابطه برقرار كنه ازش متنفر ميشين يا كلا از رابطه جنسي؟

اگه كلا منظورتون رابطه جنسيه بايد سعي كني كم كم عادت كني.شما قطعا خودتون هم نياز جنسي دارين.همينطور كه همه دارن.فكر ميكنم الان يه كم شرم و حيا باعث شده شما از اينكار بدت بياد.خودتو به همسرت نزديكتر كن اونوقته كه طعم لذت و ميچشي.نگران نباش.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  5. بعضی وقتا این حالت تو دخترا بخاطر ترس و دلهره از اولین رابطه پیش میاد که به نظر من اصلا ترس نداره.
    و این ترس تو سنین زیر 20 ممکنه بخاطر صحنه های خشنی باشه که از فیلم های پورنو تو ذهن دخترا مونده و این ترس بخاطر نااگاهی اون ها از رابطه جنسیه.چون من این مورد و تو دوستام دیدم مثال زدم.
    اگه رابطه با عشق و تمایل 100% دو طرف شروع بشه هیچ مشکلی پیش نمیاد و همه چیز خیلی خوب و لذتبخش پیش میره.
    حالا اگر مشکل این باشه واگرنه باید مشکلت و واضح تر مشخص کنی که دقیقا از چی بدت میاد؟

6. با سلام
    دوست عزيز اولا سعي كنيد كه شوهرتون رو قانعه كنيد تا در اين دوران
    وارد عمل نشن اينو بذاره بعد ازو مراسم عروسي ولي اكه ديدي قانعه
    نميشن و ممكنه تو زندكي مشتركتون مشكلي بيش بياد ميتونيد با در
    نظر كرفتن ايمني كامل يعني اينكه جلوكيري از درست شدن ني ني
    شما بدون ترس اين كارو با شريك زندكيتون انجام بدين شما فقط از
    نزديكي به خاطر حرفهايي كه شنيدين ميترسين ولي شريك زندكي
    شما ميدونند جطور وارد عمل بشن كه اسيبي به شما وارد نشه
    به بخدا اينطور كه ميكن نيست اخه من تجربشو داشتم واسه همين
    ميكم
    موفق باشيد

7. شما نگفتي وقتي از راه ديگه شما رو نوازش ميكنه و ..... لذت ميبرين و فقط مشكلتون پايين تنه است؟؟؟؟؟يا كلا علاقه اي به رابطه جنسي با همسرتون ندارين؟؟؟؟؟به نظر من شما به خاطر ترس از رابطه است كه چنين عكس العملي دارين كه  مدام فكر ميكنين دارين كاري خطرناك ميكنين يا دارين كاري خلاف انجام ميدين.اما عزيزم اون عشق تو و شريك زندگي توئه.ذهنتو خيلي مشغول اين قضيه نكن كه ازش متنفر ميشم و نميشه و نه.اگه فكر ميكني هنوز امادگيشو نداري با شوهرت خيلي منطقي صحبت كن و بگو به دلايلي كه برام ارزش دارن(دلايلتو بگو) نميتونم الان اين كارو كنم و سعي كن قانعش كني.اما اگه نشد سعي كن اينو بفهمي كه اين غريزه واسه نزديكتر شدن شما واسه هم و محكم تر شدن عشق و علاقه تون و لذت بردن از همه پس چرا تنفر داري ازين احساس؟؟؟؟؟سعي كن نگرشت به اين موضوعو عوض كنييييييييييي.سخت نگير همه چي درست ميشه.

8. سلام
    ایا شوهرت رو واقعا دوست داری یا به اجبار باهاش ازدواج کردی؟
    چون لذت بردن جنسی برای زن زمانی اتفاق میفته که از نظر روحی و عاطفی اماده باشه و واقعا شوهرش رو بخواد.اگر زن از نظر روحی توسط شوهرش ارضا نشه به هیچ وجه نمیتونه از نظر جسمی اونو بپذیره.
    به شوهرت پیشنهاد کن قبل از رابطه جنسی دوش بگیره و ادوکلن بزنه به نظر من بوی خوش برای زن خیلی تحریک کننده است.
    در ضمن همونطور که بقیه دوستان گفتن نگرشت رو عوض کن و مطمئن باش اگر رابطه رو با معاشقه و مغازله و نوازش اغاز کنی کلی لذت خواهی برد.
    موفق باشی.

9. iran400 نوشته است: دختری هستم 19 ساله 2 ماهه عقد كردم تو این مدت وقتی همسرم میخواد از پایین تنه نزدیكی كنه ازش متنفر میشم و اونو طرد میكنم خودم هم نفهمیدم چرا اینكار رو میكنم خواهش میكنم به من كمك كنید زندگیم در خطره....

ببينيد خانوم همونطوري كه همه دوستان گفتن شما سوالتون مبهمه؟؟ يعني اينكه اگر همسرتون نخواد از پايين تنه نزديكي كنه... پس بايد چي كار كنه؟؟ شايد منظور شما دخول بوده؟؟ اكثر خانوم ها در اين دوران(نامزدي) اين كار رو دوست ندارن زيرا بدليل فرهنگ ما و مسئله بكارت و .... فكر ميكنن براشون درد سر ميشه و از همه بدتر ترس از حاملگيه... دقت كنيد فقط شما نيستيد كه در دوران نامزدي هستيد اين همه زوج دارن در كنار هم زندگي كرده و از زندگي لذت ميبرن... بايد همسرتون رو نوازش كنيد و اجازه نوازش هم به اون بديد تا كي مي خواهيد مثل خواهر برادر كنار هم زندگي كنيد يادتون باشه اون شوهر شماست پس حق طبيعي اونو كه اين كارو بكنه چرا تنفر؟؟به چي فكر ميكنيد مگر خداي نكرده فكر ميكنيد كه داره از شما سو استفاده ميكنه... ببخشيد اينطوري ميگما... در كتابي خونده بودم كه عروسي كه تنها 13 سال سن داشت پس از شب زفاف و نزديكي با همسرش خودش را آتش زدو كشت چون فكر كرده بود كه عصمتش رو از دست داده...(كتاب افسانه خاطرات كارگاه احمدي) نميدونم شما چطوري فكر ميكنيد... نياز جنسي در همه انسان ها وجود داره و عاليترين و سالمترين روش براي ارضا هم ازدواجه موقعيتي شيرين پاك و پر از آرامش.... الته كمكم بايد عادت كنيد همسرتون رو آزرده نكنيد.....

موفق باشيد

10. با سلام
    دوست گرامی ،اهم مطالب رو دوستان با ظرافت خاص ،بازگو کردن ،ولی چند سئوال هست که:
    1- آیا در دوران کودکی مورد خاصی در این زمینه برای شما پیش نیامده؟؟منظورم اینکه شاید در اثر وقوع حادثه ای در آن دوران ،موجبات استرس و ترس شما شده و در نتیجه، تبعات آن حالا بروز کرده!
    2- آیا از نظر فرهنگ خانواده و آداب و رسوم ،این عمل برای یک دختر در وضعیت عقد، در خانواده شما محدودیت داره؟؟یا نه؟؟ منظورم دقیقاً نظر سرکار سارا خانمه،یعنی از ترس خانواده ،دچار استرس میشد؟؟ یا نه؟؟
    3- آیا روش انجام این عمل ،از طرف ایشون ،مطلوب شما نیست؟؟
    4- آیا مشکلی از نظر جسمی دارید که باعث این انزجار میشه؟؟
    5- آیا اساساً ایشونو دوست دارید؟؟
    6- آیا خانواده مذهبی دارید؟؟
    7- طرز فکر شما در این مورد چیست؟؟
    و ... و ده ها سئوال دیگه که در ذهن متبادر میشه! و با توضیحات مختصر شما نمیشه براشون جوابی پیدا کرد!! لذا بهتره که اگر امکان داره بیشتر توضیح بدین، تا بشه تجاربمونو در اختیار شما بگذاریم.
    موفق باشید.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید