شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

پروژسترون و دل درد

1. با سلام
    خانوم من ماه 8 حاملگی هست چند روز پیش لک دید دکتر براش پروستروژن 400 تجویز کرد الان لک نداره اما زیر دلش خیلی درد میکنه به نظر شما چه کنم آیا نیازی به کشت ادرار یا آزمایش خون هست یا دل درد طبیعی است

2. سلام
    نه نیازی به آزمایش ندارند در صورت نیاز پزشک برایشان تجویز میکرد جای نگرانی نیست .فقط سعی کنید استراحت کامل داشته باشند تا دل درد ایشان برطرف شود.

3. با عرض معذرت خانوم من 8 هفته حامله است.

4. من فکر میکنم بهترین کار برای ایشان فقط استراحت هستش.مطمئن باشید مشکلی بوجود نمی اید.

5. سلام....دل درد ایشون به خاطر پروزسترونه  تا چن روز بعد تزریق پروژسترون قسمتهای پایین رحم حالت گرمی پیدا میکنه و باعث حس پریود میشه...اوایل لک دیدن کاملا طبیعیه ولی چند هفته ای (تا 12 هفته)باید استراحت مطلق کنن و پاهاشونو یکم بالاتر از بدنشون قرار بدن تا حالشون بهتر شه

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  6. با سلام مجدد
    می تونید به من بگید الان خانوم من هفته 9 هست آیا نیازی به آزمایش مثل pop smi یا hcg یا کم خونی نیاز داره یا نه
    آیا نیاز به مکمل دارویی داره یا نه؟مثل pragnacare یا فوفل

7. mohseni1353 نوشته است: با سلام مجدد
    می تونید به من بگید الان خانوم من هفته 9 هست آیا نیازی به آزمایش مثل pop smi یا hcg یا کم خونی نیاز داره یا نه
    آیا نیاز به مکمل دارویی داره یا نه؟مثل pragnacare یا فوفل

سلام،
    خیر این آزمایشها لازم نیست، در دوران بارداری بدون تجویز پزشک دارویی را مصرف نکنید. معاینات دوره ای را طبق نظر پزشک معالجات پیگیری نمایید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  8. با سلام مجدد
    اگه ممکنه راهنمایی فرمایید حالا دل درد شده رفته هفته دهم اینو چه کار کنم نیازی به مشاوره پزشک هست یا فکر میکنید چون رحم داره جا باز میکنه اینچوری شده با تشکر

9. سلام امروز می خوام برم دکتر هفته یازدهم بارداری هست آیا موردی باید توسط پزشک چک شود یا من به دکتر یادآوری کنم آیا داروی کمکی نیاز دارد مثل مولتی  با تشکر

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید