شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

وسایل زناشویی و مضرات آن

1. سلام
    سوالی داشتم
    آیا استفاده از وسایل زناشویی مثل انواع ساکشن ها و وکیوم های که مردان برای رابطه جنسی بیشتر و پشت سر هم , نعوظ کامل تر از آن استفاده میکنند و همینطور آلت های مصنوعی و ویبراتور که خانم ها در رابطه زناشویی از آن بهره می گیری ممکن است ضرر ( چه جسمی - چه روحی) داشته باشد؟
    آیا استفاده از آن برای رابطه جنسی زیاد توصیه می کتید؟
    استفاده از دارو چطور؟
    با تشکر

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  2. دوست گرامی افراط در هر چیز کار ناشایستی است
    استفاده از آلت های مصنوعی و ویبراتور و .... به شریک جنسی شما مربوط است....شاید بخواهد یا نه!
    اما به خاطر داشته باشید هیچ دارویی بی ضرر نخواهد بود و استفاده ی مکرر از آن نیز مضراتی در پی خواهد داشت
    موفق باشید.

3. نمیدونم چرا هر سوالی میشه اینجا خانمها جبهه میگیرن که حقوق ما رو پایمال نکنید! ..

کجای این سوال گفته بود که استفاده از اینها به شریک ایشون مربوط نیست که اینطوری میفرمایید!؟ ... سوال کلی بود ! ...

بیشترین ضرر این موارد از نظر روحی هست .. و این که ممکنه استفاده ی مداوم از اونها باعث بشه که (در مورد ویبراتورها) لذت کافی از رابطه با جنس مخالف بدست نیاد ...

و در مورد وسایلی که در مورد آقایون گفتید فکر نمیکنم تاثیر خاصی داشته باشند .. و به هر حال حتی در مورد اسپری های تاخیری هم گفته میشه که استفاده زیاد از اونها باعث میشه فرد فکر کنه که صرفا به خاطر اون هست که انزالش دیرتر صورت میگیره و بدون اون به خاطر همین طرز تفکر و احساس انزالش سریع خواهد بود ..

4. سلام دوستان
    استفاده از وسایل کمک رابطه جنسیی در حد اعتدال و همراه با اموزش صحیح ........بسیار موثر .....مخوصا در مورد خانمها که اکثرا به ارگاسم کامل نمیرسند بسیار موثر
    به شرط اینکه مردها و خانمها بدونن چی میخوان و چطور باید استفاده کنن........
    گاهی اوقات مردی که زود انزال با استفاده از ویبراتور میتونه در ارگاسم همسرش کمک کنه.......تا به مرور زمان مشکل خودش هم حل بشه
    یا مردانی که خانمهاشون از امیزش لذت نمیبرن......
    خلاصه این وسایل کارامد.....
    البته در ایران قضیه فرق میکنه
    و کمی خطرساز.....

5. sarakhanoom نوشته است: سلام دوستان
    استفاده از وسایل کمک رابطه جنسیی در حد اعتدال و همراه با اموزش صحیح ........بسیار موثر .....مخوصا در مورد خانمها که اکثرا به ارگاسم کامل نمیرسند بسیار موثر
    به شرط اینکه مردها و خانمها بدونن چی میخوان و چطور باید استفاده کنن........
    گاهی اوقات مردی که زود انزال با استفاده از ویبراتور میتونه در ارگاسم همسرش کمک کنه.......تا به مرور زمان مشکل خودش هم حل بشه
    یا مردانی که خانمهاشون از امیزش لذت نمیبرن......
    خلاصه این وسایل کارامد.....
    البته در ایران قضیه فرق میکنه

و کمی خطرساز.....

از فرمایشات دوستان استفاده کردم
    اما به پاسخ سوالم نرسیدم
    از یکی از بستگانم شنیدم که رابطه جنسی مداوم و زیادی دارد که میانگین این روابط را تا روزی 5 بار عنوان می کرد وقتی از چگونگی این که چطوری نعوظ پشت سر هم را ایجاد میکند گفت به وسیله دستگاهی به اسم وکیوم(نیازی برای توضیح این دستگاه نمی بینم)این نعوظ را ایجاد میکند و همسر ایشون نیز لذت بیشتری میبرد
    همینطور یکی از دوستان همسر گفته بود که در رابطه جنسی با همسرش وقتی از یک شئ مثل آلت مصنوعی استفاده میکند
    سوال من این است استفاده از این وسایل به این نحو و این منظور صحیح است؟ و یا اصلا رابطه بیشتر در روز به وسیله این آلات درست است؟ به نظر شما حد رابطه جنسی در روز چقدر است؟
    اگر امکان دارد اطلاعاتی در مورد ویبراتور بهم بدین؟
    سوال دیگه سارا خانم منظورتون از اینکه گفتیدSadاین وسایل کار آمد....البته در ایران قضیه فرق میکنه و کمی خطرساز)چیه؟

6. سلام رفیق
    خوب.........خوبه خودت گفتی که دوستان چطور از دیلدو ( الت مصنوعی) استفاده میکنن یا حتی وکیوم......
    عزیز من .........5 بار ارگاسم.....با استفاده از این دستگاه......ممکنه لذت بیشتری داشته باشه...........ولی فکر نمیکنی کمی افراط........
    هر انسان چه مرد چه زن........نیاز مشخصی داره.......و افراط کردن در هر چیزی تعادل بدن اونو بهم میزنه........
    متاسفانه در ایران سیستم اموزشی بسیار ضعیف عمل میکنه.........جوانان چیز زیادی از رابطه جنسی نمیدونن........اموزش نمیبینن......
    نحوه استفاده از این دستگاه ها رو به وسیله فیلمهای پو رنو .....نه فیلمهای اموزشی درست و استاندارد........یا د میگیرن........
    نتیجه فاجعه بار........
    استفاده از دیلدو شاید در ارگاسم خانم موثر باشه.......ولی ایا میدونید استفاده همزمان واژن و مقعد چه تاثیر مخربی بر سلامت خانم داره.........به مرور زمان علاوه بر ایجاد بیماریهای عفونی.....بواسیر.......ایشون رو مستعد به ابتلا سرطان دهانه رحم هم میکنه.........هر چند ممکنه اثبات نشده باشه........و برخی پزشکان ردش کنن........ولی امیزش بی اندازه......باعث تحریکات شدید رحمی.......و زخم شدن دهانه رحم میشه........
    اگر از این التهای مصنوعی بدون کاندوم.......و بدون در نظر گرفتن بهداشت استفاده بشه......
    میدونی چه افتضاحی به بار میاد ؟؟؟؟؟؟
    =======================
    ویبراتور.........نوعی ماساژدهنده و لرزاننده دستگاه تناسلی.........البته در شکلهای مختلف.......در فیلمهای پور نو و سیستم ف ت یش ازون استفاده میشه.....و باعث تحریک کامل مناطق تناسلی میشه......
    باید موقع استفاده به بهداشت و درجه استفاده توجه کرد..........
    فکر میکنم این وسیله نسبت به دیلدو بسیار امن تر و راحتتر........
    هرگز سعی نکن از ارتیستای رابطه جنسیی فیلم پو نو تقلید کنی.........اینا اصلا اینی که میبینی نیستن..........سعی کن از فیلمای اموزشی زناشویی کمک بگیری
    موفق باشید

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  7. سلام
    به نظرات ارزشمند دوستان عزیز باید اضافه کنم:
    استفده از آلات مصنوعی،حلقه ویبراتور و حتی ژل های لیدوکایین و لیبروکانت سبب شرطی شدن رابطه جنسی در بین یکی یا هر دوی شریک های جنسی خواهد شد بر اساس اینکه بدون وجود این ابزار و دارو ها هیچ لذتی نخواهند برد و پس از مدتی با توجه به خصوصیتی اخلاقی انسان مبنی بر عادی شدن یک روال در زندگی اش،سبب به وجد آمدن عدم رضایت جنسی در همه حالات خواهد شد.

8. سلام

بنظر من مشکل اینه که یکم زیادی سخت گرفتید . دور از جون ، مثل این شاگرد تنبلا شدید که توی اتاقشون 200 جور جزوه و 100 جور سی دی آموزشی پیدا میشه ! آخرشم هیچی

رابطه جنسی البته نیاز به آموزش داره اما از اونجایی که روی غریزه استوار شده ، چیز خیلی پیچیده ای هم نیست . از نظر من شرطی کردن یک رابطه جنسی مطلوب به حضور وسائل کمک آموزشی ! کار صحیحی نیست و باید یاد بگیرید که بدون هیچکدوم اینها هم میشه رابطه موفقی داشت .

از طرفی دستگاه وکیوم اگر مضر نباشه و به عروق و اعصاب آلت آسیب نزنه ، فایده خاصی هم نداره . ممکنه اونطور که ادعا می کنند روی نعوظ تاثیر موقتی داشته باشه که شما این نعوظ رو از طریق بدست آوردن آرامش روحی و بالا بردن آمادگی بدنی و احیانا کمک گرفتن از داروهایی مثل سیلدنافیل ( ویگرا ) می تونید بدست بیارید و قطعا وکیوم روی میل جنسی کمترین تاثیری نداره . یعنی اگر  دوستتون می تونه 5 بار ... این نتیجه کار وکیوم نیست و به میل جنسی خود ایشون باز می گرده

بنظر من مهمترین مشکلی که در بین هست . همین استرس ناشی از نتوانستن ! در شما و همسرتون هست و می تونید با کنترل استرس و کمک گرفتن از متخصص به مشکل فائق بشین

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  9. با سلام
    دوست عزیز با تایید اظهارات دوستان ،مخصوصاً سر کار sara1363 ،منظور از این مورد اینه که :
    عمل و استفاده از هر چیزی باید از راه خودش و بطور طبیعی اتفاق بیافته! فکر کردید که پیشینیان ما چگونه روابط زناشوئی داشته اند ؟ آیا در قدیم ابزاری مانند دیلدو، ویبراتور و .... بود ؟ آیا تمامی مردان و زنان از رابطه اشون رنج برده و شکایت داشتند؟ درسته که به مرور زمان و بنا به نیاز جامعه ابزار و آلات مختلفی درست شده ،ولی اینو باید در نظر داشت هیچگاه این موارد، جای روشهای معمول و طبیعی رو پر نکرده و بعضاً  تبعاتی رو برای زوجین به همراه خواهد داشت.لذا منهم پیشنهاد میکنم با جستجو در سایت و دانستن  و انجام روشهای معمول ومتداول در زناشوئی ، از رجوع به این وسائل ، خودداری کنید.ضمناً  تجربه در هر عملی کمی هم به وقت نیاز داره ! کمی صبر و حوصله داشته باشید بهترین راه رو پیدا خواهید کرد.
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  10. دوست عزیز سلام توصیه من به شما این است که هرگز از این وسایل استفاده نکنید قطعا طبیعی ترین روشها بهترین روشها هستند و وسایل ارضا جنسی آفریده خدا خیلی بهتر از وسایل مصنوعی ساخته دست بشر است وکمترین ضرر این وسایل ضرر روحی است

11. با سلام
    از نظرات دوستان بی اندازه استفاده کردم
    اما باز هم سوالاتی دارم
    سارا خانم فرموده بودن که از فیلم های آموزشی استفاده کنید باور کنید که از ابتدای نامزدیمان تا حالا که حدود 9 ماه است عروس کردیم خیلی دنبال راهی بهتر و صحیح تر برای داشتن رابطه جنسی سالم تر و با لذت بیشتر گشته ایم اما نتیجه چه؟
    چقدر پول کتاب دادیم که هیچ مطلب مفیدی در آن نداشت و اصلا سوالاتمان را در آن پیدا نکردیم
    چقدر به عنوان فیلم های آموزشی فیلم های پورنو بی محتوا بهمان قالب کردن
    تا حتی گفتیم از تجارب دیگران استفاده کنیم که آن هم یا خودمان بهتر از آن را بلد بودیم و یا مجبور شدیم به آن ها مشاوره دهیم و یا روش و اعمالشان مخرب و پر ضرر بود
    من خودم کارشناس میکروبیولوژی هستم شناختی از سیستم تناسلی دارم اما بلاخره نیاز به شناخت بیشتری از روابط جنسی دارم و به این سایت اعتماد کردم و ازش بسیار بهره بردم اما هنوز هزار سوال بی جواب دارم
    حال اگر دوستان راهی از جمله از کتاب یا فیلم های آموزشی سراغ دارن اون رو در اختیار ما هم قرار دهند
    یکی دیگر از دوستان گفته بودن بهترین راه استفاده از وسایل خدادایه ، سوالی دارم بهترین راه استفاده از این وسایل چیه؟ چطور میشه به اوج لذت از این امکانات رسید؟
    ممنون

12. سلام دوستان
    با تشکر از سامی عزیز و  aliyan  گرامی ......
    دوستان ......وقتی صحبت از آموزش به میون میاد......یعنی یادگیری و اموزش استفاده درست از غرایز و استعدادهای خدادادی......
    اگر قرار بود رابطه جنسی فقط و فقط از طریقه غریزه انجام بشه........فکر میکنم زندگی زناشویی کسل بار ترین و احمقانه ترین بود......
    آموزش باعث به وجود اومدن بیش از 50 پوزیشن رابطه جنسیی شده.....
    کنکاش و فهمیدن و نگاه کردن به امیزش دیگر موجودات حتی.........باعث پیشرفت انسان شده.......هر چقدر انسان بهتر و بیشتر از امیزش لذت میبره.......بیشتر شاکر خداوند و نعمت بزرگ غریزه و نیاز جنسی میشه....
    از نظر من.............( من به این ایمان دارم) انسان ......هنگام رابطه جنسی با جنس مخالف.....در اوج .....و این لحظه یکی شدن......نهایت نعمت که خداوند به انسان عطا کرده.......
    =================
    اگر قرار بود وسایل کمک رابطه جنسیی اختراع و ساخته نشن........پس تکلیف کسانی که دچار مشکل هستند چی میشد؟؟؟؟؟؟؟؟
    مردهایی که مدتهای طولانی از داشتن همبستر محروم هستند مثل نظامی ها و دریانوردها ..... در چند دهه اخیر طبق بررسیهای به عمل اومده میزان تجاوز و حرمت شکنی در میان نظامی ها خیلی بالا رفته.......مخصوصا وقتی وارد محیطی میشن که از تمدن دورن.....همه اینها نتیجه تشنگی و براورده نشدن نیاز از راه درست........
    بین نظامی تجاوز به همجنس......دور از ذهن نیست .......( لطفا اعتراض نکنید......من دختر یک نظامی هستم و پدرم....در دفتر خاطراتش به وضوح از این موارد بسیار نوشته......)
    اما......همین وسایل کمکی........کمی ( دارم میگم کمی.......نه 100 % ) در براورده کردن نیاز جنسی به این مردان و زنان کمک میکنه.....و مانع از طغیانشون میشه
    وجود دیل دو برای زنان....
    وجود عروسکهای زن نما با الت کامل طبیعی زنانه...........
    وجود وسایل کمکی برای لزب ینها.....برای گ ی  ها .......
    برای کسانی که فت یش رو ترجیح میدن.........
    ببینید دوستان وقتی صحبت از وسایل کمکی میشه منظور عموم نیستند.........خاص مردم .....منظور.......
    زنان فلج که مردی حاضر به زناشویی با ایشون نیست.......
    مردانی که پا ندارند یا دیسک کمر شدید دارند........
    زنان سرد مزاج.....
    مردان ناتوان.......
    مردها و زنهای معتاد به س..ک.س///////
    برای هرمافرودیتها ( دو جنسه ها )
    =====================
    مشکل ما ایرانیها اینه که خود خواهیم...........فکر میکنیم همه ادمها با یک چوب رونده میشن......
    ولی باید بپذیریم ادمها طبیعت و سرشت متفاوتی دارند..........
    ما باید بپذیریم برخی دختران از جنس مرد بیزارن و نمیتونن تحمل وزن و خشونت اونها رو داشته باشن......
    برخی مردان از رابطه جنسی کنار مرد لذت میبرن.......
    نباید سرکوبشون کرد.....
    نباید با چوب خودمون به اونها ضربه بزنیم و بگیم اینکار درست..........
    بزاریم اونها راه خودشونو برن منتهی درست........بدور از بیماریهای عفونی و اسیب رسوندن به اقشار جامعه........
    وقتی یک کشور به شکوفایی کامل و تمدن میرسه که بدور از توحش و تعصب......همه اقشار رو بپذیره.....
    قبول.........میگید اونها بیمارن.. پس دنبال درمان باشید.....
    ===================
    من اینو پذیرفتم......
    من اینو میدونم اگر هر کس این چیزها رو بدونه و بفهمه و بپذیره دنیا قشنگتر میشه.......
    اگر مدارس صادقانه برخورد میکردند.......
    معلمها دلسوزانه رابطه جنسی رو اموزش میدادند.....
    وسایل رابطه جنسیی رو نشون میدادند..........
    اونوقت همه از عشق و زناشویشون لذت میبردند.........
    ===================
    فیلمهای مبتذل و پورنو این کشور رو گرفته......
    من دوستی داشتم که از دیدن فیلمهای ف تیش غرق لذت میشد.....
    از شلاق خوردن زنها لذت میبرد.....
    از دستبند و چشم بند ...............این چیزها اون در حالت عادی ارضا میکرد.....
    ولی وقتی کنار شوهرش میخوابید و مرد زندگیش که دیوونه وار دوست منو میپرستید.......رمانتیک وارد عمل میشد........دوستم مثل سنگ بی حس میشد.......
    بلاخره رفت مشاوره......
    اون مشاور ابله .......به جای اینکه دوست منو در جهت درست قرار بده.......بهش تلقین کرده بود که بیماره....و ازش خواسته بود همون کاری رو انجام بده که همسرش میخواد......
    وقتی ماجرا رو برام گفت ازش خواستم با همسرش صادقانه برخورد کنه و اون چیزی رو که میخواد بهش بگه......
    اونم همینکارو کرد........خلاصه اولش شوهرش ناراحت شده بود......
    ولی بعد چون عاشق همسرش بود قبول کرد......
    دوستم تعریف میکرد که با کمک از چند فیلم سطح پایین و مبتذل ف ت یش ......سعی در تقلید کارهاشون کردن.......
    از وسایل احمقانه ای به جای اون چیزی که میدیدن استفاده کرده بودند........
    و خلاصه در اثر هیجان زیاد و البته من فکر میکنم حماقت........آقا زده بود بدن خانم رو کبود کرده بود........
    تا اینا اومدن یاد بگیرن جونشون درومد .........
    =====================
    ببینید اینا داستان نیست........اینا اتفاقاتی که تو خونه همسایه شما داره میافته ولی نمیبینید...
    حالا اگر ما متخصصی داشتیم که اموزش فتی ش رو بلد بود و میگفت.....
    به اون زوج جوون میگفت که دستبند رابطه جنسیی مجهز به خز و پوشش نرم که دست کبود نشه......
    شلاق رابطه جنسیی بسیار سبک و نرم.....و در بدترین شرایط حتی اگر با هیجان به تن زن یا مرد زده بشه بدن اسیب نمیبینه......
    اگر ما اموزش داشتیم ..........میفهمیدیم فیلمهای مبتذل و دست چندم پورنو اصلا حقیقی نیستند ........و همه اینها صحنه پردازی و فریب.....و در شرایط بسیار غیر انسانی و غیر قانونی ساخته شدند........
    اگر ما مردمان متمدنی بودیم..........یاد میگرفتیم..........که ف تیش هم اداب داره.....
    رابطه جنسی اداب داره........
    مثل رقص..........مثل ورزش..........مثل غذا خوردن........
    =================
    دوست عزیز من مهدی جان.......من برای شما نام چند فیلم اموزشی خوب رو خصوصی میدم....همچنین چند کتاب خوب.....و چند سایت.....
    امیدوارم بهت کمک کنه
    اما اگر بخوای و ساکن تهران یا اصفهان هستی......میتونم نشونی رابطه جنسیو تراپ دلسوز بدم که اموزش صحیح رو بهتون بده........
    در ضمن........
    من همیشه طرفدار تنوع و تغییر در رابطه جنسی هستم و ........فکر میکنم وسایل کمکی عالیه....ولی این زمانی مکنه که شریک جنسی هم اینو بخواد و بلد باشه........
    وقتی مردی فتی ش رو ب شکنجه جسمی یکی میدونه......چطور میشه انتظار داشت درست ازین وسایل استفاده کنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    یا وقتی خانمی از دیلدو بدون کاندوم یا شستن اون استفاده میکنه و در شرایط بدی نگهداری میکنه.....
    وقتی به جای استفاده ماهی یک تا 3 بار ........هر روز به این وسیله ها متوسل میشن زن و مرد............فکر میکنی چه چیزی در انتظار شماست.....؟؟؟؟؟؟
    =================
    هر چیزی در این دنیا تسلیم قوانین..........قانون رابطه جنسی .......لذت بخشترین قانون دنیاست .......چون براحتی با هر طبقه و قشر و فرهنگ منطبق میشه.......اگر که بخوایم........

تشکر شده توسط : 6 کاربر
  13. سلام
    من یک سوال داشتم. از ژل لیبروکانت چه جوری میشه استفاده کرد؟ رو آلت مرد میزنن یا زن؟
    ممنون

14. arashss

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    خيلي فرق نميكنه اين ژل يك روان كننده هست.

15. samra

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام . سارا جون اگه ممكنه اسم اون كتاب و وسایل آموزشی رو برای منم بفرست ممنونت ميشم.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید