شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

ارگاسم شریک جنسی؟

1. با سلام مردی 28 ساله هستم در رابطه جنسی با همسرم بیشتر از 80% موفق هستیم اما گاهی اوقات ارگاسم همسرم تقریبا غیر ممکن میشود ایا راه چاره ای برای این مشکل هست؟ ضمنا همسرم فقط و فقط در یک پوزیشن ارگاسم میشود که احساس میکنم برایم تکراری میشود منتظر راهنمایی شما هستم

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. ببخشید همسرتون فقط با کدوم پوزیشن ارگاسم میشند؟

3. شما باید از رابطه با همسری که دوستش دارید با هر پوزیشنی لذت ببرید حتی اگر ساعت های متوالی طول بکشد...

4. مورد شما هم باز بر میگرده با سلیقه طرفین
    با همسرتون صحبت کنید و از تکراری شدن حالت رابطه بهش بگید
    در این جور موارد باید طرفین با صحبت کردن و در میان گذاشتن علایق همدیگر با هم به تفاهم برسند
    همسر شما اگر در ارگاسم مشکلی ندارند پس مطمئن یاشید در پوزیشنهای دیگر هم به ارگاسم خواهند رسید
    ایشون هم باید به علایق شما توجه داشته باشن و رابطه فقط یک طرفه نباشه

5. با سلام
    دوست گرامی پیشنهاد میکنم زمان معاشقه اتونو بیشتر کنید ،و تحریک همسرتونو افزایش بدید تحقیقاً اگر اینچنین رفتار کنید ،همسرتون ،در هر پوزیشنی به اورگاسم میرسه و معضل یکنواختی در رابطه هم حل خواهد شد.
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  6. arasw نوشته است: با سلام مردی 28 ساله هستم در رابطه جنسی با همسرم بیشتر از 80% موفق هستیم اما گاهی اوقات ارگاسم همسرم تقریبا غیر ممکن میشود ایا راه چاره ای برای این مشکل هست؟ ضمنا همسرم فقط و فقط در یک پوزیشن ارگاسم میشود که احساس میکنم برایم تکراری میشود منتظر راهنمایی شما هستم

باسلام
    فكر مي كنم بايد ببينيد كه علت عدم رسيدن به ارگاسم تو 20% موارد چيه ؟
    خستگي ، استرس ، پربودن شكم ، دلخوري ، عدم ارضاء از لحاظ روحي كه منجر به اين مي شه كه جسم هم ارضاء نشه مثلا يه دلخوري كوچيك حين رابطه مي تونه باعث اين موضوع بشه ، عدم پيشنوازي و تحريك زن و ....
    در مورد پوزيشن هم مي تونين حالتهاي مختلف رو امتحان كنين مواردي كه تماس بيشتره كه بالطبع باعث لذت بيشتر مي شه به شرط اينكه تو اون شرايط عصبي نباشين . به مرور حل ميشه نگران نباشين .

7. با سلام. دوست من اصلا شما از همسرتون خواستید حالت رابطتونو عوض کنید؟

8. مشکل اینجاست که همسرم قبول نداره که میتونه در یک پوزیشن دیگه ارضا بشه حتی چندین بار امتحان کردیم و نتجه نگرفتیم

9. سلام
    سعي كنيد همسرتان با اطمينان بيشتري به موضوع نگاه كند در واقع بايد بذيرش كليه روش ها را داشته باشد .

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید