شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

کسی با نخوابیدن میمیره؟

1. سلام سوالی واسم پیش اومده
    می خواستم بدونم چه بیماریی هست که اگر فردی به اون مبتلا باشه در صورت کم خوابی با درد صبحگاهی از خواب بلند میشه؟
    نمی دونم چطور واضح بگم ممکنه بیماری باشه که کسی ادعا کنه اگه شب دیر بخوابه یا نخوابه ممکنه با درد وحشتناک بیدار بشه یا ممکنه بمیره !!!!!!!!!!!!که نخوابیده؟

2. numex777 نوشته است: سلام سوالی واسم پیش اومده
    می خواستم بدونم چه بیماریی هست که اگر فردی به اون مبتلا باشه در صورت کم خوابی با درد صبحگاهی از خواب بلند میشه؟
    نمی دونم چطور واضح بگم ممکنه بیماری باشه که کسی ادعا کنه اگه شب دیر بخوابه یا نخوابه ممکنه با درد وحشتناک بیدار بشه یا ممکنه بمیره !!!!!!!!!!!!که نخوابیده؟

والا من که چیزی نمیدونم اما یک چیزی رو میدونم
    بعضی از افراد هستن که اسمشون هست دیوانگان بازی
    این افراد پای کنسول بازیشون ( کامپیوتر , پلی استیشن , ایکس باکس و... ) میشینن وبه بازی ادامه میدن
    حتی جایی برای غذا خوردن و مساول روزمره باقی نمیزارن ( در اخبار بود که یکی از همین بازیکنای دیوانه انقدر 72 ساعت نه غذا خورد و نه آب ونه دستشویی رفت و فقط بازی کرد تا حمله مقزی جونش رو ازش گرفت )
    حالا نمیدونم اگه آدم غذا بخوره و دستشویی بره و کارایه دیگه انجام بده و فقط نخوابه چه اتفاقی ممکنه بیافته ؟! من که میگم بیشتر از 72 ساعت آدم دیگه به هوش نممونه اما :
    انسان به هرچیزی معتاد میشه و با اون شرایط خو میگیره پس حتی میتونه با کمی برنامه ریزی حتی دیگه برای همیشه یا بیشتر از 72 ساعت هم نخوابه اون هم بدون مخدر .
    یه پشه هم هست به نام تسه تسه اگه به آدم بزنه ممکنه انقدر ادم نخوابه یا انقدر بخوابه که بمیره ( در هر دو صورت مشاهده شده )
    موفق باشی - اگر کسی چیزی در مورد بیماریهای خوابی میدونه مشتاقیم دوستااااان

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. ممنون از ÷اسخ نزدیک به طنز شما نه  میخواستم بدونم بیماری جسمی هست که کسی در صورت کم خوابی  یا بی خوابی شبانه با درد شدید از خواب بیدار بشه یا اینکه جونش به خطر بیفته؟ این درد صبحگاهی نمیدونم در چه ناحیه ای هست فقط مطلع شدم که کسی در صورت کم خوابی با درد بیدار میشه و  اگه نخوابه ممکنه فردا رو از دست بده!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    فکر نمیکنم همچین بیماریی کشف شده باشه
    شده؟

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. تشکر شده توسط : 3 کاربر
  5. با سلام
    دوست گرامی ، اگر مراد از سئوالتون اینه که من درک کردم ،قاعدتاً نخوابیدن و یا کم خوابی بیش از چند روز ،تبدیل به سردرد های شدید میشه ولی مردن در اثر بی خوابی رو نمیدونم ، در غیر اینصورت منظورتونو نمیفهمم کمی باید باز تر مطرح کنید.
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید