شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

پره بكارتم سالم است يا نه؟

1. دكتر يه سوالي داشتم؟من قبلا به يه ماما مراجعه كرده بودم كه گفتن نوع پرده ام حلقويه.حالا يه رابطه جنسي با ضربه هايي نسبتا شديد داشتم البته از روي لباس.وقتي خودمو معاينه كردم اون حلقه كمي بزرگتر شده و يه گوشه اش پاره شده اما توي حلقه يه پوشش كامل هست كه دهانه ي ورودي رو پوشونده و مستقل ازين حلقه است.ميخواستم بدونم احتمال داره بكارتم زايل نشده باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟كمكم كنين؟؟؟؟

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  2. خیر امکان از بین رفتن بکارت وجود نداره و سالم هستید
    در ضمن خوده آدم به هیچ عنوان نمیتونه در مورد بکارت نظر بده اینو فقط پزشک متخصص میتونه تشخیص بده
    بکارت شما سالم است و با چنین کارهایی بکارت آسیب نمیبینه

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. دوست عزیز منم وقتی خودمو معاینه میکنم دقیقا مثل شما یه حلقه میبینم که یه گوشش پارس .حالا نمیدونم این همون پرده هستش یا به قول شما داخل اون حلقه یه حلقه دیگس که اون پردس.لطفاًآقای دکتر جواب بدن.

4. ما باید همیشه 1000 دفعه یه چیز رو هی تکرار کنیم
    به غیر از پزشک متخصص هیچ کس دیگری نمیتوته در مورد بکارت نظر بده چه برسه به خود آدم

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  5. سلام
    با تشكر از cloony عزيز كه عصبانيش كرديد
    حق داره به خدا.اگه يك سرچ تو سايت كنيد 458790000 بار در اين مورد گفته شده
    تازه اون 1000 بار cloony  رو هم بهش اضاف كنيد

ازاله بكارت در صورتي است كه شي خارجي(آلت حسن آقا بقال به قول سامي عزيز يا انگشت شصت و اشاره و سبابه و كوجك و .....)با شدت و مستقيم وارد شوند

مشاهده بكارت جز توسط پزشك متخصص و ماما امكان پذير نيست و فرد بي تجربه ميتونه باعث بروز مشكل هنگام معاينه بشه

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  6. سلام
    من 20 سال دارم و وقتی 10-11 ساله بودم از روی کنجکاوی انگشتمو داخل الت نناسلی خودم می بردم الان از اینکه به پردم اسیب رسیده باشه خیلی می ترسم و نمی تونم به پزشک مراجعه کنم لطفا کمکم کنید
    متشکرم

7. سلام دوست عزيز احتمال پارگي خيلي خيلي كمه! نگران نباش چون انگشت دست دختر 10-11 ساله تقريبا نميتونه اسيبي برسونه به پرده! البته به نوع پرده شما هم بستگي داره ولي به احتمال زياد هيچ مشكلي نيست! يادت هست كه خوني مشاهده كردي يا نه؟

8. tabriz نوشته است: سلام
    من 20 سال دارم و وقتی 10-11 ساله بودم از روی کنجکاوی انگشتمو داخل الت نناسلی خودم می بردم الان از اینکه به پردم اسیب رسیده باشه خیلی می ترسم و نمی تونم به پزشک مراجعه کنم لطفا کمکم کنید
    متشکرم

سلام

در هر سن و هر موقعيتي و هر زمان از شبانه روز!!!! با ورود شي خارجي به واژن امكان ازاله بكارت هست
    با توجه به نوع بكارت ديدن يا نديدن يا مقدار خونريزي متفاوت است.
    تنها روش براي فهميدن سالم بودن يا نبودن بكارت مراجعه به پزشك متخصص است و خيلي عنايت ميكنيد اگر خودتون سعي نكنيد بكارت رو با كارهاي عجيب غريب ببينيد

موفق باشيد

9. با سلام
    دوست عزیز ،باور کنید در این دوره و زمونه ،خیلی عادیه که بانوان ،برای بررسی ادواریشون به پزشک متخصص زنان مراجعه میکنند لذا با مراجعه به یک پزشک زنان هم خودتونو چکاپ کنید و هم از نظر بکارت ،خیالتون راحت بشه.
    موفق باشید.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید