شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

احتمال بارداری با مایع اولیه مرد

1. من با دوستم 6 روز بعد از تموم شدن پریودم رابطه داشتم.البته بدون دخول و از کاندوم هم استفاده نکردیم.اون انزال نداشت ولی من خیلی نگرانم.خودش گفت هیچ چیزی از بدنش خارج نشده و به من نرسیده ولی از من مایعی خارج شد.من از 22 تا 26 رو پریود میشم و امروز 24 هست.خیلی هم نگرانم و استرس دارم.1 ساعت بهد از رابطه هم واژن و همه جا را شستم.دفعه ی قبل هم اون انزال داشت و منی به من هم ریخت ولی 2روز بعد پریود شدم و به نگرانی و استرس نکشید.حدود 1 هفته پیش هم کمر ومقعد و واژنم خیلی درد گرفت و تیر کشید که با آب گرم خوب شد و دیگه هم اونطوری نشدم.و این چند روز خیلی ترشح بیرنگ داشتم.طوری که فکر کردم پریود شدم ولی نشده بودم.و سینه هام هم حدود 1هفته است درد گرفته.همیشه قبل از پریودم اینطوری میشم.آیا احتمال بارداری وجود داره؟گفتم شاید اون تیر کشیدن بدلیل عفونت بوده؟آیا میشه گفت بدلیل این ترشحات زیاد که همیشه داشتم.میشه گفت بارداری رخ نداده؟

2. shadi12345 نوشته است: من با دوستم 6 روز بعد از تموم شدن پریودم رابطه داشتم.البته بدون دخول و از کاندوم هم استفاده نکردیم.اون انزال نداشت ولی من خیلی نگرانم.خودش گفت هیچ چیزی از بدنش خارج نشده و به من نرسیده ولی از من مایعی خارج شد.من از 22 تا 26 رو پریود میشم و امروز 24 هست.خیلی هم نگرانم و استرس دارم.1 ساعت بهد از رابطه هم واژن و همه جا را شستم.دفعه ی قبل هم اون انزال داشت و منی به من هم ریخت ولی 2روز بعد پریود شدم و به نگرانی و استرس نکشید.حدود 1 هفته پیش هم کمر ومقعد و واژنم خیلی درد گرفت و تیر کشید که با آب گرم خوب شد و دیگه هم اونطوری نشدم.و این چند روز خیلی ترشح بیرنگ داشتم.طوری که فکر کردم پریود شدم ولی نشده بودم.و سینه هام هم حدود 1هفته است درد گرفته.همیشه قبل از پریودم اینطوری میشم.آیا احتمال بارداری وجود داره؟گفتم شاید اون تیر کشیدن بدلیل عفونت بوده؟آیا میشه گفت بدلیل این ترشحات زیاد که همیشه داشتم.میشه گفت بارداری رخ نداده؟

اگر هیچ انزالی صورت نگرفته و منی خارج نشده بی خودی نگرانید
    امکان بارداری در شما به هیچ عنوان وجود نداره
    دلیل تاخیذ پریودتونم استرس بیش از حد میتونه باشه

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. تاچند روز بعد از اتمام خونریزی احتمال بارداری وجود نداره؟

اگر کسی دیروز حدود ساعت 3 یا 4 نزدیکی داشته و شک داشته باشه برای بارداری ولی تا الان قرص نخورده باشه تا کی وقت داره قرص بخوره ؟ چه قرصی؟ و چه طوری؟

اگر منی در باسن ریخته شده باشه احتمال حاملگی است؟

4. sanazzzzz نوشته است: تاچند روز بعد از اتمام خونریزی احتمال بارداری وجود نداره؟

اگر کسی دیروز حدود ساعت 3 یا 4 نزدیکی داشته و شک داشته باشه برای بارداری ولی تا الان قرص نخورده باشه تا کی وقت داره قرص بخوره ؟ چه قرصی؟ و چه طوری؟

اگر منی در باسن ریخته شده باشه احتمال حاملگی است؟

این بستگی داره در دوران تخمک گذاری نباشید که باید محاسبه کنید
    تا 72 ساعت وقت دارید قرص مصرف کنید
    روش اورژانسی رو جستجو کنید میفهمید
    منی اگر در باسن ریخته بشه امکان بارداری اصلا نیست

5. من در پستی در همین سایت که توسط دکتر رهام نوشته شده بود خوندم که "در مایعی که قبل از منی می اید (پیش آب) اسپرم وجود ندارد ولی چون پیش اب و منی در فاصله نزدیک هم می ایند و بعضی ها منی را فقط  مایعی که پس از انزال کامل خارج می شود می دانند گفته می شود که از اول از کاندوم استفاده کنند"
    من متوجه این حرف نمی شوم مگه منی ان مایع سفید(شیری) رنگ و پیش اب ان مایع بی رنگ نیست ؟؟
    می شه توضیح بین که بالاخره با پیش اب احتمال حاملگی هست یا خیر ؟؟ و اگر هست برای روش اورژانسی قرص ld  بی ضرر تر و موثر تر هست یا hd یاباید هر دو را خورد؟

6. در واقع جریان اینطوریه که شخص مورد نظر در روز 10 پریود (بعد از شروع پریود) نزدیکی داشته و نزدیکی از پشت بود و منی انجا ریخته شده که البته بلافاصله دستشویی رفته و تخلیه شده ولی احتمال می ده که در زمان معاشقه پیش اب با دهانه الت تناسلی یا همان واژن برخورد کرده و تا الان هم قرص نخورده( این اتفاق حدود 3 دیروز افتاده یعنی 21 ساعت قبل) حالا می خواد ببینه از روش اورژانسی استفاده کنه یا لازم نیست؟

7. sanazzzzz نوشته است: در واقع جریان اینطوریه که شخص مورد نظر در روز 10 پریود (بعد از شروع پریود) نزدیکی داشته و نزدیکی از پشت بود و منی انجا ریخته شده که البته بلافاصله دستشویی رفته و تخلیه شده ولی احتمال می ده که در زمان معاشقه پیش اب با دهانه الت تناسلی یا همان واژن برخورد کرده و تا الان هم قرص نخورده( این اتفاق حدود 3 دیروز افتاده یعنی 21 ساعت قبل) حالا می خواد ببینه از روش اورژانسی استفاده کنه یا لازم نیست؟

پیشاب اسپرم داره اما احتمال بارداری باهاش خیلی کمه خیلی کم
    اگر منی به واژن برخورد کرده و ایشون در دوران تخمک گذاری باشن احتمال بارداری هست
    اما بعید به نظر میرسه که فرد مورد نظر در دوران تخمک گذاری بوده
    برای استفاده اورژانسی فرقی نمیکنه ال دی باشه یا اچ دی فقط درست مصرف شه
    در ضمن میگید رابطه از مقعد بوده پس دیگه اصلا بارداری رخ نمیده

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  8. 26 روز یک بارم پریود می شه

کلا اگر روش اورژانسی درست به کار برده شود یعنی تا 72 ساعت پس از رابطه یا 4 تا ld و 12 ساعت  بعد دوباره 4 تا ld و یا 2 تا hd و 12 ساعت بعد دوباره 4 تا hd خورده شود امکان بارداری صفر می شود؟

9. sanazzzzz نوشته است: 26 روز یک بارم پریود می شه

کلا اگر روش اورژانسی درست به کار برده شود یعنی تا 72 ساعت پس از رابطه یا 4 تا ld و 12 ساعت بعد دوباره 4 تا ld و یا 2 تا hd و 12 ساعت بعد دوباره 4 تا hd خورده شود امکان بارداری صفر می شود؟

بله اگر روش اورژانسی رو درست و همین جوری که گفتید انجام بدن اصلا امکان بارداری نیست
    تو سایت 10000 بار این بحثا شده یه کم حوصله به خرج بدید مطالب گذشته رو مطالعه کنید

10. من سایت رو خوندم وفهمیدم که در دوران تخمک گذاری نبوده ولی اگه اسپرم وارد شده باشه می تونه تا 4 یا 5 روز زنده بمونه که می شه روز 14 یا 15 که همون روز شروع تخمک گذاریه پس احتمال بارداری است درسته؟

11. ghazi

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    شما میگی رابطه مقعدی بوده پس احتمال حاملگی نیس.حالا اگه نگرانی که اسپرم به واژن رسیده از روش اورژانسی استفاده کن

12. ببخشید من چندتا سوال دیگه دارم.
    1.شما به خاطر کدوم مورد گفتید امکان بارداری اصلا وجود نداره؟

2.ایا میشه از مرد چیزی خارج شده باشه و خودش نفهمیده باشد؟اصلا ممکن تو یه رابطه بدون انزال از مرد هیچی خارج نشه ؟وبدون انزال اگر مایعی که خارج میشه میتونه باعث بارداری بشه؟
    3.با توجه به اینکه من 6 روز بعد از تموم شدن پریودم بوده و زمان تخمک گذاری نبوده اصلا امکان بارداری هست؟
    4.من امروز یه آمپول پروستروژن زدم تا چند روز دیگه ممکن پریود بشم؟امروز روز 25 ام هست و من تا 26 روز هم شده که پریود بشم.
    5.میشه گفت چون من خیلی ترشح دارم اصلا امکان بارداری نیست؟کسی که حامله است در ماههای اول ترشح داره؟
    شرمنده من این همه سوال می پرسم آخه خیلی نگرانم.

13. سلام دوست عزيز

1)اگر شما داراي قاعدگي منظم باشيد در روز 6 بعد از پريود احتمال بارداري خيلي ضعيفه
    2)كسي كه انزال نداره ممكه پيشاب داشته باشه و پيشاب هم داراي اسپرم است اگر بلافاصله بعدش انزال باشه در مورد دوست شما اين احتمال هم منتفيه
    3)اون چيزي كه موقع رابطه از شما خارج شده ترشحات واژن اسمشه و باعث بارداري براي خانمها نميشه واسه آقايونم كه....!!!!!!!!!!!!!!(عجب سوالي كرديد)اصلا ربطي به باردار شدن يا نشدن نداره
    4)علائم شما بيشتر به خاطر استرسه و بارداري در شما منتفيه

5،6؛7؛8؛9؛10) با توجه به سنتون لطفا بيشتر مواظب باشيد يا از رابطه برقرار كردن پرهيز كنيد
    يك كم هم اطلاعاتتون را بالا ببريد

موفق باشيد

14. bradpitt

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با درود خدمت جناب دکتر عزیز و دیگر دوستان عزیز

در ابتدا باید بگویم که عضو جدید هستم و اضافه کنم که واقعا این سایت تحسین برانگیز و به انصاف کامل است.

حقیقتا تا آنجایی که میتوانستم و ساعت هاست که دارم مطالبی که مربوط به سئوالم میباشد را مطالعه میکنم و خیلی چیزها آموختم و بسیار سپاسگذارم ، ولیکن بنا به حساسیت موضوع و نگرانی زیادی که من و دوست دخترم داریم با اجازه شرح حال را میگویم با امید به اینکه جواب موثر شما از اضطراب چند روزه ی ما بکاهد و با عرض پوزش اگر سوال تکراری است،

باری بسیار ممنون میشویم اگر بزرگی کنید و همینجا جواب و نظرتان را مرحمت بفرمائید:

چند روز پیش ما ( من و دوست دخترم ) با هم رابطه جنسی داشتیم ، البته دخول صورت نگرفت اما ما به کررات و دفعات زیادی به مدت 2 روز ارضا شدیم بصورتی که منی روی واژن ریخته هم نشد و اما ما به همان تعداد دفعاتی که عرض کردم آلتهایمان را روی همدیگر مالاندیم بصورتی که احتمالا پیشاب بنده زیاد به سطح آلت ایشون تماس داشته ، ایشون در تاریخ 17 یا 18 شهریور ماه پریودشون شروع شدو حدوداتا  6 روز ادامه داشت و معمولا و تقریبا پریدیشون منظم هست، تماسهای ما در روزهای 5 مهر الی 7 مهر انجام شد. حالا نگران این هستیم که پیشاب من کاری دستمان داده باشد و وارد واژن شده و خدای نکرده منجر به لقاح شده باشد.

آیا این امکان با توجه به توضیحات و شرح ماجرایی که عرض کردم وجود دارد که لقاح صورت گرفته باشد ؟
    اگر وجود دارد چه راهکار و رایزنی را به جهت پیشگیری توصیه میفرمایید؟

آیا در این زمان خوردن قرص ال دی ناثیر دارد ؟

و در کل آیا نگرانی ما بجا است یا بیجا ؟

شایان ذکر است ایشون چندید بار بعد از اگاسم دچار دلدردهای شدید ولی گذرا شد که البته با خوردن عرق نعنا برطزف میشد ،این دلدرد ها نشانه ی چه بوده است ؟
    بنده 28 ساله و ایشون 21 ساله و باکره هستند.

خیلی خیلی سپاسگذار میشویم اگر هرچه سریعتر پاسخ ما را بدهید و ما را از نگرانی و استرس در بیاورید.

-----------------------------

واسه اینکه ما خیالمون کاملا راحت بشه و هیچ اقدامی مثل آزمایش هم انجام ندیم لطفا یخورده علمی تر اگر توضیح بدبد ممنون میشیم و سعی میکنیم که مطلب رو بفهمیم ! Smile

و اینکه آیا سیکل پریودی ایشون ربطی به منتفی بودن قضیه داره و یا خیر ؟
    چطور مطمئن باشیم که با اون همه دفعات زیادی که پیشاب بنده به مهبل ایشون مالیده شده احتمال لقاح صفر است ؟؟

باز هم سپاسگذار از لطف شما دوستان فهیم و نیک

در تاپیکی دیگر یکی از دوستان بسیار عزیز جواب خوشبینانه ای دادند که بسیار هم از ایشان ممنونم و قطعا ایشون از روی تجربه و با استدلال پاسخ دادند که باز هم تشکر میکنم، ولیکن دوست من بسیار به این موضوع حساس شده و استرس زیادی دارند ،باری اگر خود جناب دکتر رهام عزیز هم اگر پیرو نظر دوستمون ما رو با اثباتهای علمی توجیح کنند هم بسیار از ایشان ممنون میشویم.

یا رب

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  15. bradpitt نوشته است: با درود خدمت جناب دکتر عزیز و دیگر دوستان عزیز

در ابتدا باید بگویم که عضو جدید هستم و اضافه کنم که واقعا این سایت تحسین برانگیز و به انصاف کامل است.

حقیقتا تا آنجایی که میتوانستم و ساعت هاست که دارم مطالبی که مربوط به سئوالم میباشد را مطالعه میکنم و خیلی چیزها آموختم و بسیار سپاسگذارم ، ولیکن بنا به حساسیت موضوع و نگرانی زیادی که من و دوست دخترم داریم با اجازه شرح حال را میگویم با امید به اینکه جواب موثر شما از اضطراب چند روزه ی ما بکاهد و با عرض پوزش اگر سوال تکراری است،

باری بسیار ممنون میشویم اگر بزرگی کنید و همینجا جواب و نظرتان را مرحمت بفرمائید:

چند روز پیش ما ( من و دوست دخترم ) با هم رابطه جنسی داشتیم ، البته دخول صورت نگرفت اما ما به کررات و دفعات زیادی به مدت 2 روز ارضا شدیم بصورتی که منی روی واژن ریخته هم نشد و اما ما به همان تعداد دفعاتی که عرض کردم آلتهایمان را روی همدیگر مالاندیم بصورتی که احتمالا پیشاب بنده زیاد به سطح آلت ایشون تماس داشته ، ایشون در تاریخ 17 یا 18 شهریور ماه پریودشون شروع شدو حدوداتا  6 روز ادامه داشت و معمولا و تقریبا پریدیشون منظم هست، تماسهای ما در روزهای 5 مهر الی 7 مهر انجام شد. حالا نگران این هستیم که پیشاب من کاری دستمان داده باشد و وارد واژن شده و خدای نکرده منجر به لقاح شده باشد.

آیا این امکان با توجه به توضیحات و شرح ماجرایی که عرض کردم وجود دارد که لقاح صورت گرفته باشد ؟
    اگر وجود دارد چه راهکار و رایزنی را به جهت پیشگیری توصیه میفرمایید؟

آیا در این زمان خوردن قرص ال دی ناثیر دارد ؟

و در کل آیا نگرانی ما بجا است یا بیجا ؟

شایان ذکر است ایشون چندید بار بعد از اگاسم دچار دلدردهای شدید ولی گذرا شد که البته با خوردن عرق نعنا برطزف میشد ،این دلدرد ها نشانه ی چه بوده است ؟
    بنده 28 ساله و ایشون 21 ساله و باکره هستند.

خیلی خیلی سپاسگذار میشویم اگر هرچه سریعتر پاسخ ما را بدهید و ما را از نگرانی و استرس در بیاورید.

-----------------------------

واسه اینکه ما خیالمون کاملا راحت بشه و هیچ اقدامی مثل آزمایش هم انجام ندیم لطفا یخورده علمی تر اگر توضیح بدبد ممنون میشیم و سعی میکنیم که مطلب رو بفهمیم ! Smile

و اینکه آیا سیکل پریودی ایشون ربطی به منتفی بودن قضیه داره و یا خیر ؟
    چطور مطمئن باشیم که با اون همه دفعات زیادی که پیشاب بنده به مهبل ایشون مالیده شده احتمال لقاح صفر است ؟؟

باز هم سپاسگذار از لطف شما دوستان فهیم و نیک

در تاپیکی دیگر یکی از دوستان بسیار عزیز جواب خوشبینانه ای دادند که بسیار هم از ایشان ممنونم و قطعا ایشون از روی تجربه و با استدلال پاسخ دادند که باز هم تشکر میکنم، ولیکن دوست من بسیار به این موضوع حساس شده و استرس زیادی دارند ،باری اگر خود جناب دکتر رهام عزیز هم اگر پیرو نظر دوستمون ما رو با اثباتهای علمی توجیح کنند هم بسیار از ایشان ممنون میشویم.

یا رب

الحق شما هم از ادبيات بالائي برخوردارين  

بذاريد منم كمكتون كنم.البته شما جواب سوال خودتونو دادين.همين پريود شدن ايشون بعد از برقراري رابطه جنسي يعني منتفي بودن بارداري.كه اگه خيلي نگران هستيد ميتونين از بي بي چك هم استفاده كنيد.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 2 از 3
رفتن به صفحه    2   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید