شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رابطه جنسی و آسیب و بکارت با فشار

1. amamam

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام
    جناب دکتر
    من حدود 7 سال است که رابطه جنسی با نامزدم دارم. البته من پرده بکارت دارم. دکتر هم قبلا رفتم و به من گفتند که پرده من سالم است. اما چون خیلی جلو است باید مواظب باشم. من اجازه دخول آلت را به داخل نمی دهم، و می خواستم بدانم با فشاری که از رو به بدن وارد می شود. امکان آسیب به پرده  می باشد یا خیر.

ممنون

2. amamam نوشته است: سلام
    جناب دکتر
    من حدود 7 سال است که رابطه جنسی با نامزدم دارم. البته من پرده بکارت دارم. دکتر هم قبلا رفتم و به من گفتند که پرده من سالم است. اما چون خیلی جلو است باید مواظب باشم. من اجازه دخول آلت را به داخل نمی دهم، و می خواستم بدانم با فشاری که از رو به بدن وارد می شود. امکان آسیب به پرده  می باشد یا خیر.

ممنون

با  این  تفاسیر که گفتید نه مشکلی پیش نمی اید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. amamam نوشته است: سلام
    جناب دکتر

ممنون

سلام
    خیر بکارت بر اثر فشار مستقیم و با ورود جسمی نسبتا سخت به واژن پاره می شود
    صرف فشار آوردن یا ... قسمت بیرونی آلت تناسلی باعث آسیب رسیدن به بکارت نمی شود
    البته باید دید منظورتون از فشار چی هست .

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  4. amamam

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    داخلی شکلی که در سایت از پرده بکارت گذاشته اید. قسمتی بنام هایمن یا پردت بکارت ندارد من متوجه نشدم که دقیقا کدام پرده بکارت است؟

5. amamam نوشته است: داخلی شکلی که در سایت از پرده بکارت گذاشته اید. قسمتی بنام هایمن یا پردت بکارت ندارد من متوجه نشدم که دقیقا کدام پرده بکارت است؟

اگر منظورتون این عکس هست

- توجه: تصویر کوچک شده است،
    برای دیدن تصویر در اندازه واقعی روی آن کلیک کنید!

که کاملا مشخصه
    قسمتص صورتی پررنگ تر که میان لبهای کوچک مشخص شده و منفذهای متنوعی دارد همان پرده بکارت است
    البته این اشکال شماتیک هست و رنگ و شکل منفذ بکارت هرکسی ممکن است با دیگری متفاوت باشد

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  6. سلام دوست عزیز
    جای هیچ نگرانی نیست مشکلی پیش نمیاد.

7. noushin

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    چرا ما ايرانيهابه اين  مخاط بي ارزش اينقدر بها ميدهيم وتمام فكرخود   را مشغول چيز بي ارزشي قرار ميدهيم بهتر ه  دختر ها بجاي اين سوالات پيش پا افتاده به فكر يادگيري يك فن و حرفه جديد و مطالب ناب باشند به اميد ان روز.....

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید