شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 21   

احتمال حاملگی

1. سلام
    از جوابتون ممنون
    بازم یک سوال
    آیا با قطع قرصها پریود میشم؟
    احتمال حاملگی چقدر است؟
    متشکرم

2. arashss

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    احتمال حاملگي وجود نداره.باقطع قرصها هم بايد پريود بشيد.البته ممكنه دچار اختلال يا عقب افتادن پريود بشيد

3. fotros

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام.خدمت دوستان گرامی.من پریود همسرم 28 روز و منظم است من روز 8 قائدگی {اولین روز بعد از اتمام خونریزی}رابطه جنسی منقطه داشتم و بنا به احتیاط از قرصhd استفاده کردیم اولیشو ساعت یک شب خورد و ساعته یازده صبح حالت تهو داشت و دومیشو ساعته یک ظهر خورد و ساعته چهار ظهر استفراغ کرد آیا احتمال بارداری هست .؟ و من خانومم با مصرف این قرص ها حالش خیلی بد میشه طوری که سرم میزنه آیا این بده چه راهه حلی داره؟ممنون

4. fotros نوشته است: سلام.خدمت دوستان گرامی.من پریود همسرم 28 روز و منظم است من روز 8 قائدگی {اولین روز بعد از اتمام خونریزی}رابطه جنسی منقطه داشتم و بنا به احتیاط از قرصhd استفاده کردیم اولیشو ساعت یک شب خورد و ساعته یازده صبح حالت تهو داشت و دومیشو ساعته یک ظهر خورد و ساعته چهار ظهر استفراغ کرد آیا احتمال بارداری هست .؟ و من خانومم با مصرف این قرص ها حالش خیلی بد میشه طوری که سرم میزنه آیا این بده چه راهه حلی داره؟ممنون

احتمال بارداری بسیار کم هست
    اگر نسبت به ال دی حساسیت دارند از یاسمین استفاده کنند که قرصهای کم عوارضتری هستند

5. کسی نیست جواب منو بده !؟ ایده‌ای نظری حرفی . . . . .

6. peimaan نوشته است:
    peimaan نوشته است: با سلام ! من روز 28 ساعت 1 صبح با نامزدم که هنوز باکره هستند رابطه جنسی داشتیم . ایشون شورت پاشون بود و من هم هنوز شلوار جینمو در نیاورده بودم ! در این میان امکان تماس محل آلت من که شاید به پیش منی و بعدش منی آغشته بوده ( همان شلوار ) با آلت ایشون از روی شورت وجود داشته . آیا امکان حاملگی هست ؟؟ ایشون 28 هر ماه پریود میشد .یعنی همان روز رابطه جنسی . اما این اتفاق نیفتاد . روز بعد یعنی شنبه ایشون 1 قرص ساعت 12 ظهر و یکی هم ساعت 12 شب خوردن برای جلوگیری . و شب بسیار حالشون بد شد و همان واکنشهای بدن خانومها رو داشتن از قبیل حالت تهوء ؛ لرز ؛ سردی بدن و . . . . . ! آیا اینکه ایشون 1 قرص خوردن جای دو تا اشکال داره و پیشگیری نمی کنه ؟ ( اگه اینطوره باید دوباره و چطوری بخوره ؟؟ ) دوم اینکه ایشون بعد دوروز از 28ام هنوز پریود نشدن آیا احتمال حاملگی هست ؟؟ ممنون میشم راهنمایی کنین و بگین چکار کنیم این اتفاق نیفته . با تشکر فراوان

با سلام مجدد . بعد از راهنمایی شما نامزد من حالت اورژانسی را این بار به صورت درست و با دو قرص انجام دادند . اما یه مشکلی که هست اینه که ایشون هنوز پریود نشدن (: چیکار باید کرد ؟؟؟ من تاریخ هارو دقیق میگیم

28 هر ماه پریود منظم
    ساعت 1 بامداد 28 وم رابطه جنسی با توضیح بالا
    ساعت 12 روز 28 وم روش اورژانسی اشتباه
    30 وم روش ساعت 8 شب روش اورژانسی درست .

تا به امروز هنوز ایشون پریود نشدن .

ممنون میشک باز هم کمک کنید

فکر کنم سایت رو میخوندی به جواب سوالت میرسیدی
    عزیز من قرص مصرف کردن و بالانس هورمونیشون طبیعیه که بهم خورده و پریودشون عقب افتاده

7. با سلام من 4 روز پیش با دوستم رابطه داشتم در حالی که در روز اخرریود بودم و خونریزیم قطع شده بود رابطه ما از پشت بود و هیچ گونه دخولی انجام نشد ولی مایع منی پشت من ریخته شد و دوستم با دستمال پاک کرد و من کامل با اب خودم شستم حالا خیلی نگرانم می ترسم مایع منی به دلیل جریان داشننش حرکت کرده باشد و وارد شده باشه و باعث بارداری بشه من خیلی می ترسم می خواستم سوال کنم احتمال بارداری در این حالت هست؟من چی کار می تونم بکنم؟ازمایش لازمه؟با توحه به این که دخترم دکتر برام ازمایش می نویسه؟ممنون می شم جواب بدین

8. khorshidan نوشته است: با سلام من 4 روز پیش با دوستم رابطه داشتم در حالی که در روز اخرریود بودم و خونریزیم قطع شده بود رابطه ما از پشت بود و هیچ گونه دخولی انجام نشد ولی مایع منی پشت من ریخته شد و دوستم با دستمال پاک کرد و من کامل با اب خودم شستم حالا خیلی نگرانم می ترسم مایع منی به دلیل جریان داشننش حرکت کرده باشد و وارد شده باشه و باعث بارداری بشه من خیلی می ترسم می خواستم سوال کنم احتمال بارداری در این حالت هست؟من چی کار می تونم بکنم؟ازمایش لازمه؟با توحه به این که دخترم دکتر برام ازمایش می نویسه؟ممنون می شم جواب بدین

امکان بارداری اصلا نیست بی خودی نگرانید
    واسه آزمایش نیاز به نسخه نیست
    الکی نگرانید بارداری شما صفر هست
    رابطه از پشتم عوارض داره سعی کنید تکرار نکنید
    پاسخ شما هم یه بار داده بودم

9. سلام. من تازه واردم. تازه نامزد كردم و خدا رو شكر هنوز باكره موندم و دوس ندارم از دستش بدم. يه چيزي خيلي ذهنمو مشغول كرده و شديدا نگرانم كرده. ميپرسم اميدوارم نگرانيمو كم كنيد.

پريود من 32 روزست. موعدش 20 شهريور بود. 14 شهريور با نامزدم بودم كه مني اون ريخت رو واژنم. خيلي نگران شدم بعداً. پريودم عقب افتاد تا 26 شهريور كه براش 2 تا دليل دارم، يكي اين كه ورزشم رو كنار گذاشتم، يكي هم استرس بعد از اين اتفاق. 26ام پريود شدم و نسبتاً نرمال بود حالتش. حالاهم نگرانم بازم كه نكنه حامله باشم.
    سوال اولم اينه كه اصلاً ممكنه من كه باكره ام حامله بشم؟
    دوم اين كه اصلا رابطه من تو زمان تخمک گذاری بوده يا نه؟

10. mah_vash نوشته است:
    سلام. من تازه واردم. تازه نامزد كردم و خدا رو شكر هنوز باكره موندم و دوس ندارم از دستش بدم. يه چيزي خيلي ذهنمو مشغول كرده و شديدا نگرانم كرده. ميپرسم اميدوارم نگرانيمو كم كنيد.

پريود من 32 روزست. موعدش 20 شهريور بود. 14 شهريور با نامزدم بودم كه مني اون ريخت رو واژنم. خيلي نگران شدم بعداً. پريودم عقب افتاد تا 26 شهريور كه براش 2 تا دليل دارم، يكي اين كه ورزشم رو كنار گذاشتم، يكي هم استرس بعد از اين اتفاق. 26ام پريود شدم و نسبتاً نرمال بود حالتش. حالاهم نگرانم بازم كه نكنه حامله باشم.
    سوال اولم اينه كه اصلاً ممكنه من كه باكره ام حامله بشم؟
    دوم اين كه اصلا رابطه من تو زمان تخمک گذاری بوده يا نه؟

باکره بودن ربطی به باردار نشدن نداره آدمه باکره هم میتونه باردار شه
    شما که پریود شدید دیگه بارداری منتفیه
    رابطه شما هم بعیده که تو دوران تخمک گذاری باشه نگران نباشید باردار نیستید

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  11. با سلام و خسته نباشید و تشکر از سایت پر محتوی شما
    باید بگم که با شریکم ، در روز آخر پریودی و با کمی که هنوز لکه خون بود بطور کامل امیزش انجام شد و منی بطور کامل به داخل ریخته شد . فردا صبح این ماجرا هم شریک بنده ، لکه خون مشاهده کرده . سیوال اینجاست که چند در صد امکان بارداری وجود دارد در روز اخر پریودی ؟ ایا امکان بارداری  زیاد است یا کم ؟ ممنون میشم که جواب بنده را بدهید

12. Shinekhan نوشته است: با سلام و خسته نباشید و تشکر از سایت پر محتوی شما
    باید بگم که با شریکم ، در روز آخر پریودی و با کمی که هنوز لکه خون بود بطور کامل امیزش انجام شد و منی بطور کامل به داخل ریخته شد . فردا صبح این ماجرا هم شریک بنده ، لکه خون مشاهده کرده . سیوال اینجاست که چند در صد امکان بارداری وجود دارد در روز اخر پریودی ؟ ایا امکان بارداری زیاد است یا کم ؟ ممنون میشم که جواب بنده را بدهید

با توجه به اینکه ایشون روز آخر پریودشون بوده و منی هم داخل ریخته نشده احتمال بارداری صفر است
    نگران نباشید

13. سلام ...بستگی به طول مدت پریود هم داره اگه پریود کوتاه مدت(کمتر از 7روز)باشه احتمال -0- است ولی اگه بلند مدت باشه مثلا 8 - 9روزه امکانش هست

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  14. امکان حاملگی تا حدودی صفر است ولی اگر دوره پریودی طولانی دارید مثلا تا 9 روز تا حدودی امکان پذیر است.

15. من نامزدم وقتي ارضا شد و اب منيش رو دستش ريخت بعد دستش رو به التم زد البته به واژنم نرسيد الان بيست روز از پريوديم ميگذره و من هنوز پريود نشدم ايا با اين حركت ميشه باردار شد؟ خواهش ميكنم جواب بديد چون خيلي نگرانم من باكره هستم

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 21 از 24
رفتن به صفحه :    ... 21   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید