شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

مشکلات روابط زناشویی من و همسرم

1. سلام
    من 26 سالمه و 5 ماه از عروسیم میگذره. البته دوران عقدمون هم 6 ماه بود که تو این مدت هم با شوهرم نزدیکی داشتم. مشکل من اینه که تا حالا نتونستم ارگاسم و لذت انزال رو که میگن واسه خانومها هم وجود داره تجربه کنم و نتیجه نزدیکی من و شوهرم همیشه کلافه شدن و سر خوردگی برای من بوده. البته گاهی اوقات یه احساس خاصی رو تو الت تناسلیم حس می کنم ولی این حس همیشه نا تمام مونده نمی دونم چرا؟ و فقط احساس دفع ادراره که میاد سراغم.
    یه چیز دیگه اینه که من خیلی دوست دارم شوهرم الت تناسلی منو لمس کنه و حتی بخوره ولی به خاطر ترشحات زیادی که بلافاصله حتی بعد از کوچکترین تحریک از بدنم خارج می شه، علاقه ای به این کار نشون نمی ده. در عوض هر شب از من می خواد که التشو نوازش کنم و بخورم. برام عجیبه چون قبل از ازدواج تصورم این بود که این مردها هستن که دوست دارن الت زناشونو لمس و نوازش کنن! مسئله دیگه اینه که بعد از عروسیمون الت شوهرم خیلی خیلی کم به نعوظ  میرسه و همیشه شله. و این در حالیه که نهایتا هفته ای 2 بار این کارو می کنیم. خودش میگه چون فکرش در گیر کاره از نظر روحی دیگه کشش نداره. یه مسئله دیگه مونده و اون اینه که چند باری که اتفاقی شوهرم اسپرمشو داخل بدنم ریخت، اونا فورا بیرون ریختن. علتش چی می تونه باشه؟ ببخشید که پر حرفی کردم.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. nnnr نوشته است: سلام
    من 26 سالمه و 5 ماه از عروسیم میگذره. البته دوران عقدمون هم 6 ماه بود که تو این مدت هم با شوهرم نزدیکی داشتم. مشکل من اینه که تا حالا نتونستم ارگاسم و لذت انزال رو که میگن واسه خانومها هم وجود داره تجربه کنم و نتیجه نزدیکی من و شوهرم همیشه کلافه شدن و سر خوردگی برای من بوده. البته گاهی اوقات یه احساس خاصی رو تو الت تناسلیم حس می کنم ولی این حس همیشه نا تمام مونده نمی دونم چرا؟ و فقط احساس دفع ادراره که میاد سراغم.
    یه چیز دیگه اینه که من خیلی دوست دارم شوهرم الت تناسلی منو لمس کنه و حتی بخوره ولی به خاطر ترشحات زیادی که بلافاصله حتی بعد از کوچکترین تحریک از بدنم خارج می شه، علاقه ای به این کار نشون نمی ده. در عوض هر شب از من می خواد که التشو نوازش کنم و بخورم. برام عجیبه چون قبل از ازدواج تصورم این بود که این مردها هستن که دوست دارن الت زناشونو لمس و نوازش کنن! مسئله دیگه اینه که بعد از عروسیمون الت شوهرم خیلی خیلی کم به نعوظ میرسه و همیشه شله. و این در حالیه که نهایتا هفته ای 2 بار این کارو می کنیم. خودش میگه چون فکرش در گیر کاره از نظر روحی دیگه کشش نداره. یه مسئله دیگه مونده و اون اینه که چند باری که اتفاقی شوهرم اسپرمشو داخل بدنم ریخت، اونا فورا بیرون ریختن. علتش چی می تونه باشه؟ ببخشید که پر حرفی کردم.

شما باید خواسته هاتون رو بدون کوچکترین خجالت عنوان کنید
    سایت رو بگردید تا اطلاعاتتون در مورد ارگاسم بالا بره
    مقاله زیاده توسایت بخونید میفهمید
    آقایون بعضیهاشون تمایل به خوردن آلت همسر ندارن اینم باید ببینید چرا؟؟
    تحریک با دست یه امر عادی محسوب میشه
    عدم حفظ نعوذشون هم برمیگرده به جنبه روحی و روانی و خستگی ایشون
    اگه مشکلی بابت نعوذ دارن به اورولوژیست مراجعه کنن تا از نظر روحی و جسمی بهبود یابند
    کلا کارایی که بیشتر مورد رضایت شماس بگید انجام بدن
    این چیزا سلیقه ای هستش

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 9 کاربر ديگر
  3. سلام
    یکی از دلایل به ارگاسم نرسیدن خانوم ها همین نداشتن آمادگی قبل از نزدیکی است .
    خجالت را کنار بگذارید و از همسرتان تقاضای تغییر روش رابطه جنسی داشته باشید.
    یک دلیل دیگر امکان دارد که شما به دلیل اینکه همسرتان به نعوظ کامل نمیرسد به ارگاسم کامل نمی رسید که به گفته کاربر عزیز آقای clooney به پزشک مراجعه بفرمایید.
    نقاط حساس بدن خودتان و همسرتان را  پیدا کنید که در تحریک خودتان و همسرتان موثر است.
    ترشحات شما طبیعی است احساس ادرار ی که هنگام نزدیکی پیدا میکنید دلیل میل جنسی زیاد شما دارد همچنین ترشحات که همسر شما باید یاد بگیرد که شما را به اوج تحریک و ارگاسم برساند.
    از گزینه جستجوی سایت کمک بگیرید.

تشکر شده توسط : 5 کاربر
  4. سلام من فکر میکنم اگه خجالت و بزاری کنار و خیلی منطقی و البته طوری که به همسرتم بر نخوره ،خواسته ها تو بیان کن و باهاش صحبت کن خیلی کمکت میکنه

5. سلام
    اولا همين كه همه دوستان گفتن يعني به همسرت بگو كه دوست داري آلتتو بخوره يا ليس بزنه.
    بعدش هم اين كه من احتمال ميدم همونطور كه خودت گفتي چون لذت نمي‌بري واسه همين تمايلت كم شده باشه و نتوني خوب حستو انتقال بدي كه شوهرت به جايي برسه كه به آلتش به حالت نعوظ برسه! بعدش هم اين كه شكل آميزش رو عوض كن و اونجوري كه اون حالتي رو كه دوست داري براي آميزش انتخاب كن به شوهرت هم بگو كه اينجوري دوست داري! بعدش هم بگو كه تا حالا به ارگاسم نرسيدي اون خودش هم يه فكري ميكنن حتماً!

6. سلام دوست عزیز،یه نکته ای رو بهت می گم...رسیدن به ارگاسم فقط و فقط یه حالت روحی داره در زنان...و اگه طرف مقابلت نتونه روح تورو ارضا کنه،هیچ وقت نخواهد توانست جسمت رو به ارگاسم برسوونه ،من پیشنهاد می کنم قبل از شروع روابط جنسیتون باهم حرف بزنید..و از علاقتون به هم صحبت کنید...ویه چیز دیکه که تعجب کردم..شما همدیگرو دوست دارید؟اگه دوس داشتن در میون باشه ..در روابط جنسی از کاری بد اومدن اصلا معنی نمی ده ، من اوایل مثل همسر شما بودم اما وقتی عاشق شوهرم شدم اینکارو با لذت براش انجام می دم و اون هم همینطور...سعی کن با همسرت صحبت کنی و مشکلاتت رو بگی...موفق باشی!

7. با سلام شما هنوز در اول راه هستيد كم كم به تفاهم كامل جنسي مي رسيد فقطبايد هر دو تمايل داشته باشيد.اگر مي خواهيد مني برنگرده يك بالش كوچك زير كمرتان بگذاريد.موفق باشيد.

8. سلام، از راهنمایی های همه شما دوستان عزیزم  واقعا ممنونم.

9. سلام در تكميل كرن صحبت دوستان بايد بگويم شما بايد زماني اقدام به نزديكي كنيد كه همسرشما خسته نباشد بعد قبل از به رخت خواب رفتن شروع كنيد تماسهاي دستي وبدني را تا قبل از رفتن به اتاق خواب امادگي پيداكرده باشيد حرفتان را بدون پرده ورك  بزنيد وبگويد همسرتا چه كار بايد بكند چون شما به بدن خود شناخت كاملتري داريد واوراراهنمايي كنيد در بين نزديكي صحبتهاي عاشقانه بزنيد وابراز احساسات كنيد باحركت دادن به خودتا بيشتر لذت ببريد در ضمن بايد سايت را خوب بگردييد تا اطلاعاتتان بيشتر شود براي بچه دارشدن اگر ميخواهيد آب مني از واژن بيرون نياد بايد يك بالشكوچك زيركمرتا بگذاريد وبراي يك ربع  پاي خودتان را بالا نگهداريد بعد كه بلند بشويد اضافه آب مني برميگردد و از واژن خارج ميشود بهتر به خودتان زياد فشار نياريد وچون آب مني اضافه از شما خارج ميشود موفق باشيد

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  10. سلام

همونطور كه دوستان گفتند از اينكه شما در رابطه جنسي به لذت زيادي نمي‌رسيد بهتر با شوهرتون در اين باره صحبت كنيد من احساس مي‌كنم شوهر شما تجربه كافي رو نداره و در اول زندگي اين به نظر من طبيعي هست ازش بخوايد كه خودش هم در اين باره مطالعه كنه مي‌تونيد خودتون هم منابع رو براش فراهم كنيد در كل با جستجو در سايت‌هاي مختلف مي‌تونيد اصلاعات و چيزهاي مفيدي رو براي بالا بردن كيفيت ارگاسم و لذت جنسي‌تون به دست بياريد.  

معاشقه و آماده سازي قبل از رابطه نبايد فراموش كنيد بهتره در اين باره هم مطالعه كنيد  

در مورد اينكه شما احساس ادرار بهتون دست ميده اين كاملا طبيعي هست و بايد هر دوتون چيزهايي در اين زمينه ياد بگيريد.       

من لينكي رو درباره انزال خانم‌ها براتون مي‌زارم

http://pezeshkan.org/?p=12649

با تشكر از شما...  

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  11. با سلام
    دوست عزیز ،ضمن تایید اظهارات تمامی دوستان ،چند پیشنهاد دارم:
    1- قبل از ایجاد رابطه ،از لباسهای باز استفاده کنید تا شوهر شما  با دیدن هم ،تحریک بشه .اینکار در ایجاد نعوذ موثره.حتی میتونید از کلماتی که مرد رو تحریک میکنه استفاده کنید .
    وبطور کلی منظورم اینه که شروع تحریک،تواماً با رفتن در رختخواب نباشه و قبل از اون هم با این مواردی که گفتم ایشونو تحریک کنید.
    2- از ایشون بخواهید تا با لمس نقاط حساستون ،هم شما و هم خودشونو تحریک کنند(چون آقایون ضمن تحریک خانمشون ،خودشون هم تحریک میشن)
    3- در تغذیه خودو همسرتون ،دقت کنید و حتی المقدور از مواد مغذی و گرم و تند استفاده کنید.
    4- در کمال آرامش و بدون استرس ،نزدیکی داشته باشید (استرس فوق العاده در کاهش میل جنسی و حتی در اورگاسم و انزال ،تاثیر دارد.)
    5- سعی کنید پس از رفع خستگی ایشون و خودتون این عمل رو داشته باشید.
    6- از مصرف غذاهای سرد تا حد امکان بپرهیزید.
    7- قبل از آمیزش، در صورت امکان ، دوش آب گرم بگیرید.(هردوی شما)
    و....
    به هرحال منهم معتقدم که این مدت برای نتیجه گیری بسیار کمه ،لذا به مرور زمان مشکل رفع میشه.
    موفق باشید.

12. سلام دوست خوبم .

همیشه یک اصل رو در حل یک مشکل مد نظر داشته باشین ، و اون هم اینه که ذهن خودتون رو عادت به کنکاش و مبارزه با مسایل پیرامونیتون داشته باشین ، چیزی که متاسفانه در علوم تجربی
    به هیچ وجه دیده نمیشه .

شما دو مشکل رو به مطرح کردین . اولین چیزی که از صحبت شما پیداست اینه که به طور کامل پیرامون مشکلتون کنکاش نکردین و اطلاعات دقیقی از اون در دست ندارین . مشکل شما در 3 دسته ی کلی خلاصه میشه :

اول : شما هیچ شناختی نسبت به ارضای خودتون ندارین ، این از با تعجب صحبت کردن شما از حالت ادرارتون و مبهم صحبت کردنتون از ارضای جنیستون کاملا مشخصه . پیشنهاد میکنم یکبار برای شناخت بدن خودتون و مرزهای ارضای جنسیتون اقدام به خود ارضایی به صورت آزمایشی بکنین تا بدن خودتون رو بهتر بشناسین و بدونین که مثلا چقدر تا ارضای شما مونده .

دوم : این احتمال رو بدین که به علت کوتاه بودن زمان معاشقه ی شما ، به ارضای جنسی نمیرسین . در این حالت با یک آزمایش ساده و استفاده از مواردی که طول معاشقه رو افزایش میدند ( به طور آزمایش و فقط برای یک مرتبه ) زمان معاشقه بعد از دخول رو افزایش بدین و نتیجه رو بررسی کنین .

سوم : شاید مشکل شما به علت عدم پیش نوازش باشه . این راه رو هم امتحان کنین و به قول گفتنی بزارین قبل از دخول تا حد ماکزیمم های شده باشین . این یک اصل انکار ناپذیر چه برای ارضای مرد و چه زن هست .

در مورد مشکل بعدیتون ، من خودم در روابطی که داشتم چنین موردی رو تجربه کردم که به علت تشرحات واژن ، مرد تمایلی به تماس زبانی نداره که بسیار طبیعی هست برای یک فرد سالم !

راه حل هم بسیار سادست ، شما معاشقتون رو در زیر دوش آب گرم انجام بدین ، در این حالت
    ترشحات قابل تشخیص نبوده و هیچ مشکلی براتون پیش نمیاد دوست خوبم .

موفق و سربلند باشید .

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  13. سلام، مرسی از راهنماییتون.
    راستش من چند تا سوال دیگه هم داشتم:
    1. فاصله هر نزدیکی تا نزدیکی بعدی چقدر باشه خوبه؟ مثلا هفته ای چند بار باشه خطر آفرین نیست؟
    2. چه موقعی از شبانه روز این کار انجام بشه بهتره؟ من خودم دوست دارم شب این کار رو انجام بدیم ولی شوهرم بعد از ظهر ها راحتتره.
    3. زمانی که نزدیکی منظورم بعد از دخوله، باید طول بکشه چقدره؟ می خوام بدونم اگه طولانی باشه، عواقب بدی برای سلامتیمون داره یا نه؟
    مرسی.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  14. nnnr نوشته است: سلام، مرسی از راهنماییتون.
    راستش من چند تا سوال دیگه هم داشتم:
    1. فاصله هر نزدیکی تا نزدیکی بعدی چقدر باشه خوبه؟ مثلا هفته ای چند بار باشه خطر آفرین نیست؟
    2. چه موقعی از شبانه روز این کار انجام بشه بهتره؟ من خودم دوست دارم شب این کار رو انجام بدیم ولی شوهرم بعد از ظهر ها راحتتره.
    3. زمانی که نزدیکی منظورم بعد از دخوله، باید طول بکشه چقدره؟ می خوام بدونم اگه طولانی باشه، عواقب بدی برای سلامتیمون داره یا نه؟
    مرسی.

با سلام
    در حقيقت همه اين مواردي كه فرمودين برمي گرده به خودتون و نسخه خاصي نداره اين كه چه موقعي از شبانه روز باشه بسته به اينه كه شما كي تحريك مي شين و احساس نياز مي كنين ... اينم بايد در هردوتون ايجاد بشه ، صبح و ظهر و شب نداره هروقت كه احساس نياز كردين
    زمانشم باز بستگي به خودتون و توانائيهاي جسمي داره ... يكي در هفته بيشتر از دويا سه بار نمي تونه و بدنش نمي طلبه ...يكي ديگه هر روز  ...يكي ديگه چند بار در روز ..!
    زمان رسيدن به ارگاسم هم باز فرق مي كنه آقايون معمولا تو 5 الي 10 دقيقه ارضاء مي شن در حالي كه واسه خانوما حداقل نيم ساعت طول مي كشه ... با معاشقه و پيش نوازي و تحريك كامل زن و تلاش براي هماهنگ شدن در رسيدن به ارگاسم در يك زمان همكاري هر دو رو مي طلبه و به مرور مي شه به اون زمان خاص رسيد .

15. سلام  

از شما دوست عزيز مي‌خوام براي تشكر از كساني كه مطالبشون برات مفيد بوده بجاي نوشتن بهتره كليد تشكر
       رو براشون بزني  

1-فاصله هر نزديكي تا نزديكي ديگه بستگي به خودتون داره كه چقدر با هم رابطه داشته باشه در بعضي افراد ممكنه ماهي يه بار باشه در بعضي هفته‌اي يه بار و در بعضي‌ها هم روزانه هست و همشون هم طبيعي هست واين به طبيعت خود شما بر مي‌گرده و تا زماني كه هر دو راضي باشند هيچ خطر يا ظرري نداره اما افراط هم مي‌تونه خوب نباشه مثلا روزي چند بار نزديكي رو من پيشنهاد نمي‌كنم  

2-اين هم  باز به طبيعت خودتون بر مي‌گرده و ممكنه در افراد هم مختلف باشه خب بايد كاري كنيد كه هر دو طرف در هر نزديكي راضي باشيد  
    مثلا مي‌تونيد بعضي وقتها بعد ظهرها بعضي‌وقتها شبانه فقط بهتره قبل از نزديكي شكمتون پر نباشه يا احساس خستگي نكنيد خلاصه مهم اينكه هر دو براي رابطه آمادگي لازم رو داشته باشيد من باز پيشنهاد مي‌كنم كه با مطالعه اصلاعاتتون رو بالا ببريد مي‌تونيد از جستجو تو همين سايت چيزهاي مفيدي رو بدست بياريد  

3- اين هم باز به رضايت هر دو طرف بر مي گرده و  تا زماني كه هر دو طرف ارضا نشدن بايد ادامه داشته باشه اگه شما منظورتون مدت زمان دخول هست چون معولا مردها زودتر از خانم‌ها به ارگاسم مي‌رسند بايد مرد طوري در اول هماهنگي و  آمادهسازي و معاقشه كنه كه در انزالش با ارگاسم شما همراه باشه      

با تشكر از شما ...    

تشکر شده توسط : 4 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 2
رفتن به صفحه 1   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید