شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

مشکل نادر لگنی

1. laleh88

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام
    ببخشید که برای بار هزارم راجع به این موضوع حرف میزنم.
    ولی خیلی حیاتیه........ راجع به مقاربت از عقب مطالب مفیدی گفته شد.ولی گفته نشد اگر این کار باعث متلاشی شدن لگن - تغییر شکل آن و شل شدن عضلات پرینه شود چه باید کرد؟؟؟؟؟من امکان مراجعه به پزشک را ندارم و این را هم میدانم که درمانی وجود ندارد و لگن به شکل اول برنمیگردد...فقط اطلاعات بیشتر و کاملتری میخام...
    مشکلم حاده...حرکت کردن -نشستن و حتی خابیدن هر روز برام سختتر میشه...شاید باید خودمو بکشم..............
    لطفا حتما جواب بدید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. laleh88

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    thanks for your help.........

3. سلام

شما مطالب سايت رو مطالعه كردين

امكان مراجعه يه پزشك رو ندارين

ميدونين مشكلتون درماني نداره

با اين اوضاع و احوال اطلاعات بيشتر به چه درد شما ميخوره؟؟؟؟؟؟

وقتي خودت نمي خواي به خودت كمك كني و حاضري اين شرايط دشوار رو تحمل كني و به پزشك مراجعه نكني...!!!!

اطلاعات بيشتر چه دردي رو دوا ميكنه.؟؟؟

بقيه چه كمكي ميتونن به شما بكنن؟؟؟

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  4. علاوه بر صحبتهای خانم مسافر بهار اینم بگم
    اولا سعی کنید از اینگونه روابط بپرهیزید و دوما سریعا به پزشک جهت مداوا مراجعه کنید چون مشکلتون رفته رفته حادتر میشه و برای خودتون عذاب آوره

5. laleh88 نوشته است: سلام
    ببخشید که برای بار هزارم راجع به این موضوع حرف میزنم.
    ولی خیلی حیاتیه........ راجع به مقاربت از عقب مطالب مفیدی گفته شد.ولی گفته نشد اگر این کار باعث متلاشی شدن لگن - تغییر شکل آن و شل شدن عضلات پرینه شود چه باید کرد؟؟؟؟؟من امکان مراجعه به پزشک را ندارم و این را هم میدانم که درمانی وجود ندارد و لگن به شکل اول برنمیگردد...فقط اطلاعات بیشتر و کاملتری میخام...
    مشکلم حاده...حرکت کردن -نشستن و حتی خابیدن هر روز برام سختتر میشه...شاید باید خودمو بکشم..............
    لطفا حتما جواب بدید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

سلام

ابتدا خیالتون رو راحت کنم که بدون مراجعه به پزشک هیچ کمکی به شما نمیشه پس از این فکر که نرم دکتر بیاید بیرون
    اما
    ببینید رابطه مقعدی شدید و زیاد و ... می تونه روی عضلات و ماهیچه های اطراف مقعد تاثیر بدی بگذاره تاجایی که حتی بی اختیاری دفع پیش بیاره اما روی لگن ( استخوانهای لگنی ) تاثیری نداره یا لااقل من نشنیدم که رابطه مقعدی بتونه فرم لگن کسی رو تغییر بده . اگر تغییری می بینید علتش چیز دیگری باید باشه و باید به متخصص مراجعه کنید

اما اگر درد و گرفتگی و احیانا خونریزی در ناحیه مقعد دارید می تونه از عوارض این نوع رابطه باشه و باید به جراح عمومی مراجعه کنید چون با این شدتی که شما می فرمایید بدون جراحی کار خاصی هم نمیشه کرد .

توصیه من اینه که شما به جراح عمومی مراجعه کنید
    می تونید به جراح عمومی که خانم باشند مراجعه کنید

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  6. laleh88

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    ممنون از جوابتون
    ولی چطوری به خونوادم بگم.مادرم دق میکنه.اون تحملشو نداره.اونا خیلی متعصبن.ضمنا حتما خرجشم سرسام اوره.من توانشو ندارم....جراتشو ندارم......نمیدونم چکار کنم...آخه چطوری...

7. laleh88

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    راستی دکتر میتونه کاری بکنه؟من حتی از درمانش چیزی نمیدونم

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید