شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

پری مثانه

1. nasim66 نوشته است: سلام عزیزم من چند وقت پیش این مشکل رو داشتم همه مراحلی که گفتید رو هم طی کردم...اما راهی برای حل این مشکل اینکه شما زیاد به این مسئله فکر می کنید و تمام هوش و حواس شما به این مسئله است و این یعنی تلقین!که جالبه بگم استرس و فشارهای عصبی و همین طور فکر به این مسئله این رو تشدید می کنه...آیا سوزش ادرار هم دارید؟یا خارش؟

سلام.خوب شدی؟؟ چقدر طول کشید سلامتیتو بدست بیاری؟؟خارش نه.سوزش هم نه.ولی وقتی زیاد وپشت سر هم میرم برا تخلیه ادرار وتکرر ادرار شدید داشته باشم کمی سوزش دارم.همیشه نه.گاهی.تواین مواقع.

2. sogand_24 نوشته است: ببخشید شما هم همین مشکل رو داشتین؟ اونوقت خوب شدین؟ به من هم دکتر زنان هم ماما هم متخصص کلیه گفت که از نظر مثانه مشکل نداری.منم فکرمیکنم از همون استرس باشه. آخه این اوایل کمی خوب شده بودم.ولی دیروز داشتم میرفتم دانشگاه استرس وحشتناکی
    داشتم که همون لحظه باعث شده بود تکرر ادرار شدید داشته باشم.ولی این مشکل پری مثانم حل نشده

ببين خواهر من مشكل شما همونطوري كه قبلا هم عرض كردم بيشتر از فشار عصبي و استرسه... بله من هم همين مشكل رو داشتم.. جالب اينكه الان هم اگه تحت فشار زياد قرار بگيرم همون بلا سرم مياد..و عذاب و .... پس كامل دركتون ميكنم... اگر مشكل جسمي داشتيد خب تا الان خوب ميشديد... با نظر دوستمون هم موافقم اينقدر بهش فكر نكنيد بي خيالش باشيد خودتون گفتيد كه از نوار بهداشتي استفاده ميكنيد انگار مشكلتون حل شده چون خيالتون راحته(ببخشيد كه اينطوري گفتم) اما تا ذهنتون رو از بيماري آزاد نكنيد هيچ بيماري از بدنتون جدا نميشه حتي سرماخوردگي . پيشنهاد ميكنم در مكاني خلوت بنشينيد آهنگ مورد علاقه تون رو گوش كنيد يك قلم و كاغذ بگيريد و تمامي مشكلات زندگي و هرچيزي كه باعث استرس و اضطراب شما ميشه رو ليست كنيد همه چيز رو حتي .. "" صداي پارس سگ همسايه در نيمه شب "" اونوقت روي تك تك اونا فكر كنيد مي بينيد بعضي هاشون اصلا حل شدن و فقط يك خاطره بدن كه بايد فراموش بشن بعضي هاشون با زمان درست ميشه بعضي ها با برنامه ريزي مثل درس خوندن و بعضي ها هم با مشورت با ادم هاي مورد اطمينان حل ميشه اونوقت جالب اونجاست كه اين ليست سياه بدبختي تون رو كم كم خط ميزنيد و ميبينيد كه عوامل مرموز ايجاد استرس شما همه خط خوردن نابود شدن.... ميدونم اينقدر ها هم ساده نيست كه نيم ساعته مشكلاتتون حل بشه اما اينقدر ها هم سخت نيست.... بيماري شما فقط بوسيله خودتون قابل درمانه

امتحان كنيد.......... كمكي باشه در خدتم ...... به خدا توكل كنيد  ******الا بذكر الله تطمئن القلوب***** يا علي.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 2 از 2
رفتن به صفحه    2

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید