شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

با زنان پریود چه کنیم؟

1. سلام ...

یکی از مشکلات عمده ای که خانم ها در دوران پریودیشون دارن مشکلات عصبیه .. این که اکثر خانما توی این چند روز عصبی و ناراحتن و خیلی سریع از کوره در میرن ... و این معمولا باعث ایجاد مشکل بین اونا و همسرانشون میشه ..

با توجه به اینکه این دعواها روی همون عصبی بودن خود خانمها هم تاثیر بدی داره و باعث افزایش مشکلات اونا میشه .. و البته برای مرد هم اعصاب خورد کن خواهد بود ..

به هر حال معمولا تو این دوران با کوچکترین مسئله ای خانما داد و بیداد راه میندازن و هم خودشون و هم همسرشون رو عصبی تر میکنن ..

میخواستم از خانما بپرسم توی این دوران باید با شما چطور برخورد کرد که این حالت ها پیش نیاد .. خیلی اوقات هم به قصد کمک کردن به این وضعیت خانمها باهاشون صحبت میکنی ولی بازهم از کوره در میرن و عصبی میشن .. چطور میشه کمک کرد توی این مدت ؟ ... اصلا سعی کنیم هیچ حرفی نزنیم!؟ نمیشه که!؟ .. یا این که مهربون برخورد کنیم؟ .. اصلا اسم پریود بودن رو نیاریم؟ .. توی کارای خونه کمک کنیم؟ .. نوازش و محبت کنیم ؟ ..

در مورد خودتون بگین چطور باید باهاتون برخورد بشه تو این مدت؟

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  2. همه ما خانوما ميدونيم كه تو اين مدت اخلاقمون بد ميشه ولي چيكار كنيم دست خودمون نيست، اينم يكي ديگه از بدبختيهاي زنانه ست ديگه.  

من كه به شخصه نيازمند آرامش از طرف همسرم ميشم.مهر و محبت از طرف همسر آدم ٍ(يا عشق) خيلي تاثير گذاره.يا به قول شما نوازش كردن.كلا گير ندين.مهربونتر باشين.موقعيت ما رو درك كنين.يا اگه اينا ازتون بر نمياد خودتونو از ما دور كنين.همين، چيز خاصه ديگه اي نيست.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  3. سلام
    من هم این مشکل رو دارم و بسیار عصبی زودرنج و بدبین میشم.سعی کنید توی این مقطع زمانی با خانومتون درمورد مسائل مهم صحبت نکنید یا اگه بحثی پیش اومد کوتاه بیایید و به خانوم بگید بعدا در موردش صحبت می کنید.من که شوهرم این شرایط رو کاملا درک میکنه و خیلی بهم کمک میکنه از لحاظ کارای خونه و ابراز محبت ....
    خودم دوبار شاهد برپا شدن بحثهای شدید خانوادگی از طرف یک خانوم بودم به طوریکه یک بار چند خانواده به جان هم افتادن(درگیری لفظی) سر هیچ و پوچ.بعدا این خانوم از کارش پشیمون شد .هر دو بار زمانی بود که این خانوم دو یا سه روز بعدش پریود شد!!!

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. بنظر من در این ایام ضمن اینکه سعی می کنید طرف رو درک کنید و از خودتون انعطاف بیشتری بخرج بدید ، یک کار نسبتا جالب دیگه هم باید بکنید اونم اینه که مهربونیتون جوری گل نکنه که بچسبید به همسر یا نامزدتون . سعی نکنید از بدخلقی و کسل بودن و ... منصرفش بکنید . بذارید روند طبیعی و سرشتی زندگیشو بجا بیاره . سعی نکنید روال طبیعی که خودش بوجود نیورده و نمی تونه هم تغییرش بده رو تغییر بدید .
    توی این ایام کنارش باشید اما بهش نچسبید

تشکر شده توسط : 13 کاربر
  5. با سلام
    دوست عزیز البته این موضوع به سلیقه و خلوق و خوی همسر تون بستگی داره منظورم اینکه یکی با مهربونی ،یکی با کمک در امور خونه و دیگری با هدیه دادن و یا حرف شنوی و گذشت از صحبتهای فی مابین شون و...  این دوره رو میگذرونند،اما بنا به تجربه، غالباً، کمترین کاری رو که میشه کرد یکم دوری از خلوتشونه یعنی سر به سر نگذاشتن،کل کل نکردن و کمتر دورو برشون پلکیدن رو میگم البته گوش کردن و یا حتی تظاهر به گوش کردن به سخنانشون هم موثره ! ضمناً ایراد نگرفتن از ایشون (مثلاً از غذا،لباس،و...)هم بسیار بسیار به این قضیه کمک میکنه.
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 6 کاربر
  6. فقط تظاهر به گوش کردن اقای aliyan؟
    چرا مردا هیچ وقت نمیخوان کامل به خواسته همسرشون عمل کنن؟همون کاری که خانم ها واقعا میکنن.
    حالا بگذریم به قول اقای aliyan هر کس یک جوره  به نظر من توجه و محبت و ابراز علاقه بیش تر ولی این رفتار به درد خانم هایی میخوره که موقع پریود میل جنسیون بالا میره و این خانم ها 100% احساس نیاز میکنن واگرنه دلخور میشن یعنی توقعشون تو این مورد بیش تر میشه در غیر این صورت یعنی خانم هایی که سرد میشن ترجیح میدن کسی دور و برشون نپلکه و آرامش داشته باشن.

7. با سلام
    دوست گرامی مریم خانم ،گفتما که شاید به خانمها بر بخوره!! (از بابت شوخی)ولی از شوخی گذشته ،این مطلب رو برای کسانی گفتم که حتی تظاهر کردنو هم بلد نیستند و یا غرورشون !!!! بهشون اجازه توجه به خانمشونو نمیده!!!!!!!!!! به هر حال اگر جسارتی کردم پوزش میخوام .
    موفق باشید

8. maryam68 نوشته است: فقط تظاهر به گوش کردن اقای aliyan؟
    چرا مردا هیچ وقت نمیخوان کامل به خواسته همسرشون عمل کنن؟همون کاری که خانم ها واقعا میکنن.
    حالا بگذریم به قول اقای aliyan هر کس یک جوره  به نظر من توجه و محبت و ابراز علاقه بیش تر ولی این رفتار به درد خانم هایی میخوره که موقع پریود میل جنسیون بالا میره و این خانم ها 100% احساس نیاز میکنن واگرنه دلخور میشن یعنی توقعشون تو این مورد بیش تر میشه در غیر این صورت یعنی خانم هایی که سرد میشن ترجیح میدن کسی دور و برشون نپلکه و آرامش داشته باشن.

در مورد خانمایی که میلشون بالا میره یه مشکلی که هست اینه که ممکنه این توجه و محبت زیاد باعث برانگیخته شدنشون بشه و با توجه به این که تو این دوران نمیشه نزدیکی داشت و خیلی از خانم ها هم در این شرایط به شدت اصرار به نزدیکی میکنن و با راه های دیگه ارضا نمیشن به مشکل برخواهیم خورد ..

نوع افزایش توجه و محبت نباید در راستای میل جنسی باشه به نظرم .. درسته ؟

بدون هیچ صحبتی از طرف ما هم خیلی اوقات خانما خودشون اعصابشون از یه چیز خارجی خیلی کوچیک بیش ار حد به هم میریزه .. حالا مایی که نمیخوایم این طور باشه و میخوایم این حالتشون رو برطرف کنیم چه باید کنیم؟ .. مسلما منم خیلی ناراحت میشم که ببینم اعصاب همسرم خورده و دوست دارم کمکش کنم ... اما معمولا هر حرفی که زده میشه با پرخاش مواجه میشه و بدتر میشه اوضاع ... تو این شرایط باید چزور حرف زد و چه برخوردی داشت؟

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  9. بله شاید بهتره در جهت بالا رفتن میل جنسی نباشه ولی من خودم شخصا ترجیح میدم که باشه شاید خیلیا اینجوری باشنD-:
    شاید نشه نزدیکی کرد ولی میشه اون حال و هوارو ایجاد کرد و از راه دیگه ارضا شد مثلا در مورد خانم ها با تحریک کلیتوریس و سینه ها و در مورد اقایون با رابطه دهانی یا راه های دیگه. فکر میکنم اینجوری این مشکلم حل بشه.

10. با سلام
    اينكه مي گين خانومها تو اين دوران خودشون ممكنه سر چيزاي كوچيكي كه شما هم تو اون مورد دخالتي نداشتين اعصابشون خورد بشه ، درسته ...
    اما يه نكته اينه كه وقتي همسرتون اين حالت بهش دست مي ده اصلا بهش نگين كه بخاطر اينكه پريود شده بداخلاق شده ...چون باعث مي شه بيشتر عصبي بشه ...
    كافيه تو اينجور مواقع خيلي مهربون ازش دعوت كنيد كه بياد و پيش شما باشه ، اگه داره كار مي كنه بهش كمك كنيد ، بگين كمي استراحت كنه ، نوازشش كنيد ، ماساژش بدين  و ببوسيدش ، بهش بگين دوسش دارين ، جوري كه بدونه و ببينه كه به فكرش هستيد و ازش مراقبت مي كنيد .

تشکر شده توسط : 4 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید