شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

نحوه استفاده از کریستال سرم

1. با سلام خدمت دوستان
    من حدود دو ماه است که مو هامو مش کردم، چون یه خورده زبر و خشک شده بود، آرایشگاه بهم گفت از کریستال سرم استفاده کن، منتها من نحوه استفاده ،میزان مصرف و تعداد دفعاتی که در هفته باید استفاده کنم رو نمی دونم.
    ممنون میشم راهنماییم کنین
    با سپاس

2. سلام رفیق
    سرم موی کریستال ساخت فرانسه ......قیمت حدود 7 تا 10 هزارتومان
    هر بار که حمام میری و موهاتو میشوری......بعد از حمام......سرم رو میریزی کف دستت و با نوک انگشت موهاتو بهش اغشته کرده ماساژ میدی
    از نوک موها شروع کن تا به ریشه برسی........
    اینکار باعث ابرسانی به موها میشه
    اینکارو اونقدر بکن تا کل موهای خشک مرطوب و نرم بشه
    هر 3 روز یک بار اگر اینکارو بکنی عالی........و خوب جواب میده

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  3. سلام
    ممنون سارا خانوم
    آیا صحت داره که استفاده زیاد از کریستال سرم باعث ریزش مو میشه؟(منظورم از از زیاد، یه روز در میون هستش)
    و دوم اینکه هر دفعه به چه میزان باید مصرف بشه؟داروخانه  به من گفت دو تا سه قطره؟آیا صحت داره؟

4. سلام عزیزم......
    من خودم هفته ای دو بار استفاده میکنم........کف دستم میریزم و موهامو ماساژ میدم.......حالت میده بهش و نرم میکنه........اصلا هم باعث ریزش نشده
    چیزی تا حالا نشنیدم در این باره
    بهتره از یک متخصص مو بپرسی

5. اگر تار موی شما نازک باشه اون میزانی که به کف دست میریزن خانوم سارا ممکنه باعث ریزش بشه در موهاتون به نظر یه متخصص که موهاتون و جنسش رو دیده باشه بیشتر توجه کنین

6. موهاتون براثر استفاده از رنگهای شیمیایی ، یذره زبر و خشک و خشن شده
    با یکسری نرم کننده معمولی ( داخلی و خارجی ) مثل محصولات بناول یا سینره و ... هم مشکلتون حل میشه . انقدر موضوع رو سخت نکنید . نیازی هم به درمانهای نسبتا گرانقیمت و فانتزی نیست ...

7. اگر آسیب رسیده به موهاتون در حد سوختن مو باشد  با این شیشه های کوچک نمیتونین لطافت موهاتونو دوباره بدست بیارید...موی سوخته ترمیم نمیشه  و شاید ماهها باید بگذره که به حالت عادیش برگرده البته قسمت سوخته که بهبود پیدا نمیکنه فقط فرایند رشد موهای سالم اتفاق میوفته البته اگر باز هم اونا رو نسوزونید... نظر جناب سامی رو تایید میکنم  با نرم کننده های معمول بازار که 400 سی سی اون هم قیمت این 10 سیسی کریستال سرم هست میتونید لطافت ظاهری به موهاتون بدین تا این چند ماه بگذره

8. سلام
    ممنون از همه دوستان، موهام در حد سوختگی نیست، از نرم کننده هم استفاده می کنم منتها وقتی موهام خشک میشه باز یکم حالت وز داره، خصوصا سر موهام. البته اگه سشوار کنم خوب میشه ولی سشوار زیاد هم موها رو خراب می کنه.

9. ordibehesht4 نوشته است: سلام
    ممنون از همه دوستان، موهام در حد سوختگی نیست، از نرم کننده هم استفاده می کنم منتها وقتی موهام خشک میشه باز یکم حالت وز داره، خصوصا سر موهام. البته اگه سشوار کنم خوب میشه ولی سشوار زیاد هم موها رو خراب می کنه.

دوست عزیز

منظور من از نرم کننده ها ، این نرم کننده های معمولی داخل حمام نبود .
    بناول ، حناپلاس و حتی محصولات طنی مثل هیر ریپیر سینره محصولاتی هستند که نرم کننده های قوی و مفیدی محسوب می شوند
    بناول البته نیاز به آبکشی دارد اما دوتای دیگه رو وقتی از حمام بیرون آمدید و موها رو خشک کردید و هنوز کمی نم داشتند به موها می زنید و شانه می کنید و آبکشی هم نمی کنید . می تونید از داروخانه تهیه کنید و امتحان کنید واقعا موثر هستند . اصلا همین hair repair سینره رو تهیه کنید ( دستور استفاده ش روش هست )

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  10. با سلام
    من 2 روز پيش از متخصص مو در موردشامپوي مناسب براي  موهاي مش شده و اينكه موها بعد از حموم گره خورده و خشك مي شه پرسيدم كه شامپوي انار (فرانسوي هست و قيمتش 11500 تومان) تجويز كرد .
    موفق باشيد

11. samra

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام.این ضعیف شدن مو مشکل همیشگی خانما بعد از مش و رنگ .با این همه دردسر بازم میریم سراغش.این مشکل برای منم بوجود اومده.شامپو و نرم کننده داو استفاده کردم عالی بود.اما مامانم  یه آرایشگاه  میرفت تو موادش قطره خاویار میریخت دیگه اصلا" موهاش خشک نمی شد.

12. ممنون آقای سامی و بقیه دوستان
    من تا حالا از شامپو و نرم کننده پن تن استفاده می کردم که مشکلی که برام بوجود اومده بود رو گفتم از پیشنهاداتون یه دنیا ممنون

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید