شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رگ روی آلت - دستگاه افزایش اندازه آلت

1. سلام خسته  نباشید از اشنایی با این سایت  بسیار خوشحالم سوالی که سالها فکر منو مشغول کرده رو با توجه به رسالت اموزشی و خدا پسندانه ای که شما در پیش گرفته اید از شما می پرسم
    1-الت تناسلی من از قسمتی که از بدن  یا پایین شکم به سمت الت پیش می رود رگی به صورت کاملا برجسته و نمایان سالها با من بوده  ایا مشکل خاصی ایجاد میکند؟(این رگ سمت راست مابین بالا و کنار الت به سمت نیمه الت کنار)
    2-دستگاه x4 extenderکه برای افزایش سایز الت است و گویا از ایران نشان استاندارد دارد (از شرکت روناس تجهیز طب به فروش میرسد) مورد تایید است؟
    سپاس

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. samer_1359 نوشته است: سلام خسته  نباشید از اشنایی با این سایت  بسیار خوشحالم سوالی که سالها فکر منو مشغول کرده رو با توجه به رسالت اموزشی و خدا پسندانه ای که شما در پیش گرفته اید از شما می پرسم
    1-الت تناسلی من از قسمتی که از بدن  یا پایین شکم به سمت الت پیش می رود رگی به صورت کاملا برجسته و نمایان سالها با من بوده  ایا مشکل خاصی ایجاد میکند؟(این رگ سمت راست مابین بالا و کنار الت به سمت نیمه الت کنار)
    2-دستگاه x4 extenderکه برای افزایش سایز الت است و گویا از ایران نشان استاندارد دارد (از شرکت روناس تجهیز طب به فروش میرسد) مورد تایید است؟
    سپاس

سلام

1- روی بدنه آلت که رگ هست و بخصوص وقتی خونرسانی به آلت زیاد میشه و آلت به نعوظ می رسه این رگها برجسته می شوند اما من از اینجا دقیق نمی تونم ببینم شما چی رو  می گی . اگر مطلب نگران کننده  ای هست به اورلوژ مراجعه کن ( بنظر نمی رسه مشکلی داشته باشی )

2- کاملا بلااستفاده هست

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 5 کاربر ديگر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید