شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

عدم بارداری پس از فريز

1. باسلام
    من 30 سال سن دارم و سال 82 ازدواج کردم.از حدود يکسال پيش اقدام به بارداری کردم.که در اين مدت به دليل وجود زخم رحم از دارو استفاده ميکردم.بعد از چند ماه به علت اينکه بهبود پيدا نکرد به اصرار خودم زخم را فريز کردم الان دو ماه ميگذره و هنوز باردار نشدم.در ضمن سونو برای تخمک کذاری، عکس رنگی رحم و اسپرمو گرام توسط همسرم هم انجام دادم هيچ کدام مشکلی نداشتند.
    1. علت عدم بارداری به خاطر زخم بوده؟
    2.چقدر ديگر بايد صبر کنم؟
    3.آيا روش های مربوط به نازايي را امتحان کنم يا روش ديگر يا آزمايش ديگری بايد انجام دهم؟

ممنون ميشوم اگر پاسخ دهيد.

2. با سلام
    دوست عزیز بهترین کار مراجعه به متخصص زنان و معاینه دقیق توسط ایشون ،هست .از طرفی فقط میتونم بگم اگر کنترلی روی زمانهای نزدیکی و روشهای اون داشته باشید، بد نیست.(بنا به قوانین سایت بیشتر نمیشه مطلب رو باز کرد)
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. سلام ...فریز کردن زخم و عفونت باعث ناباروری نمیشه...هنوز 2 ماهه اقدام کردین اگه 6 ماه طول کشید و باردار نشدین میتونین به پزشک مراجعه کنین...البته این 6 ماه برای بالای سنین 30 سال به 3 ماه میرسه

4. ممنون از راهنماييتون.يک سوال هم داشتم پريودهای من در سه ماه اخير 27،26 و 26 روزه بوده است.امروز روز 13 بعد از پريود است .برای تعيين تخمک گذاری دمای بدن را اندازه گرفتم که به ترتيب از روز ششم 5/4،36/36، 4/36 ، 2/36 ، 3/36 ، 5/36 ، 5/36 و امروز يعنی روز 13 هم    5/36 بود. آيا ثابت ماندن دما در 3 روز پياپی نشانه آزاد شدن تخمک است. در روز 11 احساس تير کشيدن در سمت راست زير شکم داشتم.در ضمن يکی دو روزه که کمی حالت تهوع هم دارم.
    متشکرم

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید