شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

روش تغییر طبیعی صدا؟

1. سلام
    میخواستم بدونم راهی میدانید که صدارا به طور طبیعی در انسان کلفت کند میخوام صدام مثل محسن چاوشی بشه

2. اسم خواننده مورد علاقه منو اوردی و باید بگم ، شجریانشم نمی تونه صداشو شبیه محسن بکنه چه برسه به شما ! ( شوخی و اینا )

دوست عزیز فرم صدای هرکسی به فرم حنجره و تارهای صوتیش مربوطه
    شما سن زیادی ندارید . به تدریج که بلوغتون کامل بشه صداتون کمی خشدار تر و کلفت تر هم میشه
    اگر احساس می کنید صداتون خیلی زیر هست و از این موضوع ناراحتید می تونید به متخصص غدد مراجعه کنید تا روند بلوغ در شما بررسی بشه ولی احتمال اینکه مشکلی باشه واقعا خیلی کمه . سخت نگیریدد

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. روشی هست که نیاز به تمرین چندین ساله داره و اون هم کسب مهارت برای خروج صدا از جاهای مختلف حنجره و پرده دیافراگم هست...من نمیتونم تسلط به اندامهای داخلی رو تصور کنم  ولی این یه متریال هست که اساتید موسیقی میتونن به شما در کسب این مهارت کمک کنن باید مخرج صداتونو عوض کنین  اگه تونستی اینکارو کنی.......
    اما صداها به حد شباهت تام نمیرسه  و قلیل آدمهایی از پسش بر میان  و لی میدونم که چنین چیزی ممکنه ...همونطوری که از بلند کردن یه سیب با نگاه ممکنه.....من از میزان سختیش ولی بیخبرم

4. به تدریج با بالارفتن سن ورسیدن به بلوغ صدا هم خود به خود تغییر می کند صدا نازک باشه قشنگتره فکر می کنم( شوخی)

5. با سلام
    دوست من ،فکر میکنم شما در حال حاضر باید به فکر ادامه تحصیل و رشد علمی  باشی تا تن صدات!!!! ضمناً توضیحات کاملی رو جناب سامی دادند،و اصولاً در حین رسیدن به بلوغ این اتفاق بطور خودکار و با ترشح هورمونهای مردانه ،می افته نگران نباش.
    موفق باشید.

6. sami28 نوشته است: اسم خواننده مورد علاقه منو اوردی و باید بگم ، شجریانشم نمی تونه صداشو شبیه محسن بکنه چه برسه به شما ! ( شوخی و اینا )

دوست عزیز فرم صدای هرکسی به فرم حنجره و تارهای صوتیش مربوطه
    شما سن زیادی ندارید . به تدریج که بلوغتون کامل بشه صداتون کمی خشدار تر و کلفت تر هم میشه
    اگر احساس می کنید صداتون خیلی زیر هست و از این موضوع ناراحتید می تونید به متخصص غدد مراجعه کنید تا روند بلوغ در شما بررسی بشه ولی احتمال اینکه مشکلی باشه واقعا خیلی کمه . سخت نگیریدد

با تشکر از همه ی دوستان قربان صدای زیر دیگه چیه میخوام صدامو کلفت تر کنم.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید