شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

داشتن استخوان اضافه

1. سلام مدت  در سن 16 سالگی درد شدیدی در ناحیه یه شانه ام داشتم به دکتر مراجه کردم گفتن چربی خون دارم ولی بعد از چند سال دستم درد شدیدی داشت که حتی نمی تونستم در دانشکده خودکار دستم بگیرم مجبور شدم  به دکتر دیگه ای مراجعه کنم گفتن که استخوان اضافه در شانئام است ایا این استخوان احتیاج بئ عمل دارد یا نئ مرسی

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  2. medya1981 نوشته است: سلام مدت  در سن 16 سالگی درد شدیدی در ناحیه یه شانه ام داشتم به دکتر مراجه کردم گفتن چربی خون دارم ولی بعد از چند سال دستم درد شدیدی داشت که حتی نمی تونستم در دانشکده خودکار دستم بگیرم مجبور شدم  به دکتر دیگه ای مراجعه کنم گفتن که استخوان اضافه در شانئام است ایا این استخوان احتیاج بئ عمل دارد یا نئ مرسی

سلام،
    در صورتی که این استخوان اضافه که معمولا ناشی از هفتمین مهره گردنی است در شما ایجاد علایم بکند (که کرده) می بایست با عمل جراحی خارج شود ولی اگر به طور اتفاقی در تصویر رادیولوژی دیده شود به آن کاری ندارند.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. سلام

من تو 20 سالگي يك مرتبه كمرم گرفت و 10 روز امكان حركت كردن نداشتم به دكتر مراجعه كردم گفت توي كمرم يك مهره اضافه هست و ديسكم 50 درصد تحت فشاره. هروقت دچار كمر درد مي‌شم امكان حركت توي پاهام رو از دست ميدم و تنها با تزريق 2-3 تا مسكن مثل كارباتومول دردم ساكت مي‌شه موقع عطسه يا سرفه شديد هم تو كمرم درد دارم آيا راهي هست كه اين درد  رو درمان كنم درضمن به علت اينكه روي كمرم فشار نياد به طور غير ارادي از يك پا واسه تكيه وزنم استفاده كردم حالا فيزيوتراپ ميگه كه يك پام چند ميلي متر از آن يكي كوتاه تره چندبار هم با فيزيوتراپي پام روكشيدم كه كار وحشتناكيه  اما مشكل حل نشده  لطفا من رو راهنمايي كنيد با سپاس

4. سلام

سؤالم را جاي اشتباهي پرسيدم كه كسي جواب نمي‌ده؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید