شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

استفاده از اپلیکاتور برای دختران باکره

1. با سلام.من برای معاینه و تشخیص عفونت به یک پزشک زنان مراجعه کردم.و به من گفت که پردت پاره شده و عفونت هم داری.بعد به من پماد داد و گفت که باید با اپلیکاتور تا آخر ببری داخل بعد پماد رو به این صورت بزنی.در صورتی که من اصلا پردم پاره نشده بود.ولی به حرفش گوش دادم و از اپلیکاتور استفاده کردم.حالا میخوام بدونم اصلا به دختر استفاده از اپلیکاتور تجویز میشه؟ ایشون به من گفتن که چون دیگه پردت پاره شده میتونی استفاده کنی و باید تا ته هم داخل واژنت ببری.و باید پردتو ترمیم کنی .آیا استفاده از اپلیکاتور به پرده صدمه میزنه؟

2. اگه پرده سالم بود از نظر خودتون، پس چطور تا آخر وارد واژن كردين؟ به نظر من دكترتون درست تشخيص دادن.در غير اين صورت با وارد كردن اپليكاتور بايد حداقل دچار خونريزي ميشدين ديگه؟

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. آخه گفت پرده از نوع حلقویه
    و دکتر دیگه گفت که پردت سالمه

4. سلام اگه دکتر دیگه ای گفته پردت سالمه بهتره دیگه از اپلیکاتور استفاده نکنی...برا باکره ها استفاده از اپلیکاتور مجاز نیس باید پمادو قسمتهای خارجی زده و جلوی چراغ مطالعه بشینن تا جذب داخل واژن بشه

5. shohre نوشته است: آخه گفت پرده از نوع حلقویه
    و دکتر دیگه گفت که پردت سالمه

شايد منظورش حلقوي ارتجاعي بوده، واسه همين با خيال راحت تجويز كرده.
    دكتر ديگه هم درست گفته كه پرده ات سالمه.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید