شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

خارش گوش

1. من گوشم گهگاهي خارش ميگيره...چند بار رفتم نزد متخصص و يكي گفت قارچي شده و پماد و قطره داد و كمي بهتر شد و بعد مدتي دوباره رفتم كه يك دكتر ديگه بود گفت هيچ مشكلي نداره و با يك قطعه فلزي كه داشت گوشم رو تميز كرد كه خودش درد زيادي ايجاد كرد و يه قطره مسكن يا آنتي بيوتيك بهم داد كه خوب شد اما حالا بعضي اوقات گوشم خارش ميگيره كه بايد با گوش پاك كن تميزش كنم يا با دستمال كاغذي؟؟؟ آيا كار درستيه؟؟؟ اصلا استفاده از گوش پاك كن كار درستيه؟؟؟بعد استحمام ميشه گوش رو با دستمال كاغذي پاك كرد؟؟

2. با سلام
    دوست عزیز پیشنهاد میکنم یک بار برای شستشوی گوش به متخصص  گوش و حلق و بینی مراجعه کنید ضمناً خارش گوش عوامل متعددی دارد  همچون : جرم گرفتگی،عفونت،آبرفتگی در حمام .
    در مورد سئوالتان در خصوص گوش پاک کن ، بروایتی استفاده از آن نتنها توصیه نمیشه بلکه اکید هم رد میشه! ولی اغلب از اون استفاده میکنند منجمله بنده!!!! ولی میگن چون احتمال پاره شدن پرده گوش وجود داره نباید استفاده کرد.به هر حال متخصصین باید نظر قطعی رو بدن.ضمناً با حوله هم گوش رو تا حدودی میشه خشک کرد.
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. سلام
    منم حدود ده سال است که مبتلا به قارچ گوش هستم و از وسایل نوک تیز برای خارش گوش استفاده  می کنم  البته باید بگم که خارش گوش من فقط در ناحیه جلوی آن است وداخلی نیست واین موضوع خیلی آزارم میده هر وقتم به پزشک مراجعه کردم بهم قطره وپماد داده ،در طول استفاده از دارو ها یک مقدار بهتر میشوم ولی دوباره شروع میشود میخواستم ببینم آیا شما راهکاری برای من دارید؟ممنون

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید