شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

احتمال بارداری با مایع اولیه مرد

1. morning

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام
    من دختری 20 ساله هستم که در حال حاضر در دوران عقد هستم 2 سوال از شما دارم
    1-اگر مایع اولیه مرد بر روی دستگاه تناسلی زن ریخته شود و بعد محل مورد نظر را بشوید احتمال بارداری وجود دارد زمان پریود 17 روز بعد از اولین روز قاعدگی
    2-اگر فردای آن روز به دلایلی به جز روش اورژانسی و برای تنظیم قاعدگی شروع به خوردن قرص کند و بعد رها کند و بعد پریود شد باز هم احتمال بارداری وجود دارد
    با تشکر

2. morning نوشته است: با سلام
    من دختری 20 ساله هستم که در حال حاضر در دوران عقد هستم 2 سوال از شما دارم
    1-اگر مایع اولیه مرد بر روی دستگاه تناسلی زن ریخته شود و بعد محل مورد نظر را بشوید احتمال بارداری وجود دارد زمان پریود 17 روز بعد از اولین روز قاعدگی
    2-اگر فردای آن روز به دلایلی به جز روش اورژانسی و برای تنظیم قاعدگی شروع به خوردن قرص کند و بعد رها کند و بعد پریود شد باز هم احتمال بارداری وجود دارد
    با تشکر

مایع اولیه و بی رنگی که قبل از انزال از مرد خارج می شود حاوی هزاران اسپرم است و برای جلوگیری از بارداری باید از آن حذر کرد.
    پریود شدن شما به معنی عدم بارداری است و جای هیچ نگرانی وجود ندارد.

3. فقط اینم اضافه کنم به گفته دوست گرامیم ریخن منی روی دستگاه تناسلی زن در صورتی موجب بارداری میشه که در دوران تخمک گذاری باشید
    سعی کنید بیشتر احتیاط کنید

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  4. morning

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    من در سوال 2 گفتم که اگر قرصها را بخورم و پریود شوم ولی من تازه شروع به خوردن قرصها کردم آیا ممکن است که بعد از اتمام قرصها من پریود نشوم و احتمال بارداری من چقدر است آب اولیه بر روی آلت تناسلی من ریخت ولی من آن راشستم آیا ممکن است که آب اولیه با آبها به داخل رحم من برود خواهش میکنم کمکم کنید و آیا من در زمان تخمگذاری بوده ام
    با تشکر

5. سلام
    دوست عزیز نگران نباشید با توجه به اینکه محل را شستشو داده اید ونیز ان مایع قبل انزال بوده مشکلی پیش نمی اید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  6. morning

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    من در جایی خواندم که اگر قبل از مایع پیشاب انزالی نبوده باشه یا بعد از انزال ادار کرده باشه مایع پیشاب دارای اسپرم نیست آیا این مطلب صحت دارد

7. morning نوشته است: من در سوال 2 گفتم که اگر قرصها را بخورم و پریود شوم ولی من تازه شروع به خوردن قرصها کردم آیا ممکن است که بعد از اتمام قرصها من پریود نشوم و احتمال بارداری من چقدر است آب اولیه بر روی آلت تناسلی من ریخت ولی من آن راشستم آیا ممکن است که آب اولیه با آبها به داخل رحم من برود خواهش میکنم کمکم کنید و آیا من در زمان تخمگذاری بوده ام
    با تشکر

سلام

دوست من تعیین زمان تخمک گذاریت به این بستگی داره که مثلا شما پریودیت منظمه همیشه؟ فاصله ی دو پریودی چند روزه است؟ معمولا بیشتر 28 روزه و 24 روزه است. حالا فرضا شما پریودیت 28 روزه و منظمه. با این حساب روز 13 و 14 و 15 احتمال تخمک گذاری بالاست و 3روز قبل و بعد این ایام هم ایام ناامن محسوب میشه که احتمال بارداری باز هم هست. چون اسپرم میتونه برای مدتی تا روزیکه شما تخمک گذاری داری زنده بمونه.
    طبق پست قبلیت 17 روز بعد از اولین روز پریودیت جزء ایام امن نیست و احتمال بارداری هست.

الان که مصرف قرصها رو شروع کردی پس ادامه بده تا دورش تموم بشه، پس از قطع قرصها هم نگران نباش چندروزی ممکنه طول بکشه تا پریود بشی.

شاد باشید.

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM
  8. morning نوشته است: من در جایی خواندم که اگر قبل از مایع پیشاب انزالی نبوده باشه یا بعد از انزال ادار کرده باشه مایع پیشاب دارای اسپرم نیست آیا این مطلب صحت دارد

آب پیش منی هم اگر بعد از انزال قبلی باشه حتما اسپرم داره و در غیر اینصورت ممکنه حاوی کمی اسپرم باشه که همین مقدار کم هم از بدشانسی ممکنه باعث بارداری بشه! ممکن هم هست نشه!

پس ریسک در این مورد شرط عقل نیست.

9. morning

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    دوره پریود من 24 روزه است زمان تخمگذاری من چه روزهایی است

10. morning نوشته است: دوره پریود من 24 روزه است زمان تخمگذاری من چه روزهایی است

از جدولی که تو سایت هست کمک بگیرید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  11. morning

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    من از جدول سایت چیزی نفهمیدم خواهش میکنم به من بگید دوره تخمگذاری من چه روزهایی است دوره پریود من 24 روزه است سوال دیگری هم دارم
    من به مدت 7 روز قرص ال دی مصرف کردم و بعد آن را رها کردم تا چند روز بعد فرصت دارم که پریود شوم
    با تشکر

12. سلام

من به طور كلي عرض ميكنم خدمتتنون:
    زمان تخمک گذاری در دورههاي مرتب 12+2 و 12-2 روز بعد از آخرين قاعدگي است

بعد از خوردن قرص هاي ال دي 7 الي 10 روز منتظر باشيد چنانچه قاعدگي اتفاق نيفتاد به پزشك مراجعه كنيد

موفق باشيد

13. morning

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    من 17 روز بعد از اولین روز قاعدگی مایع پیش آب بر روی دستگاه تناسلی من ریخت ولی من محل مورد نظر را شستم و بعد به دلایل تنظیم قاعدگی مصرف قرص را شروع کردم وبعد خوردن 7 قرص قرص ها را رها کردم و الان 6 روز از قطع قرصها میگذرد و من پریود نشدم البته من همیشه قبل از پریود سینه هایم درد می کند والان هم درد سینه را دارم و دوره پریود من 24 روزه است با توجه به گفته هایم آیا من باردارم خواهش میکنم کمکم کنید
    با تشکر

14. ghazi

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    morning نوشته است: من 17 روز بعد از اولین روز قاعدگی مایع پیش آب بر روی دستگاه تناسلی من ریخت ولی من محل مورد نظر را شستم و بعد به دلایل تنظیم قاعدگی مصرف قرص را شروع کردم وبعد خوردن 7 قرص قرص ها را رها کردم و الان 6 روز از قطع قرصها میگذرد و من پریود نشدم البته من همیشه قبل از پریود سینه هایم درد می کند والان هم درد سینه را دارم و دوره پریود من 24 روزه است با توجه به گفته هایم آیا من باردارم خواهش میکنم کمکم کنید
    با تشکر

عزیزم احتمال حاملگی کمه.میتونی از بیبی چک استفاده کنی.استرس می تونه ممکن عقب افتادن پریودت شه.قرصارو هم درس نخوردی.اینم می تونه دلیل عقب افتادنش باشه

15. morning نوشته است: من 17 روز بعد از اولین روز قاعدگی مایع پیش آب بر روی دستگاه تناسلی من ریخت ولی من محل مورد نظر را شستم و بعد به دلایل تنظیم قاعدگی مصرف قرص را شروع کردم وبعد خوردن 7 قرص قرص ها را رها کردم و الان 6 روز از قطع قرصها میگذرد و من پریود نشدم البته من همیشه قبل از پریود سینه هایم درد می کند والان هم درد سینه را دارم و دوره پریود من 24 روزه است با توجه به گفته هایم آیا من باردارم خواهش میکنم کمکم کنید
    با تشکر

اگر قرصها را به منظور روش اورژانسي خورديد كه كاملا اشتباه مصرف كرديد
    اما به طور كلي بارداري با پيشاب منتفي نيست حتما تا حالا بيشتر از 30-40 بار همچين چيزي رو تو سايت خونديد اما احتمالش كمه
    براي پريود شدن زوده .تا 10 روز صبر كنيد
    اين ماه به طور قطع دوره 24 روزه نخواهيد داشت

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 3
رفتن به صفحه 1   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید