شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

زمان استفاده از بي بي چك

1. سلام. من 24 سالمه. تقريبا 5 ساله كه ازدواج كردم. توي اين سالها اكثرا جلوگيري با كاندوم داشتيم. بعد از چك اپ و دادن آزمايش كه همه سالم بودن  يك ماهه كه جلوگيري رو قطع كردم. پريود تقريبا منظمي دارم.ماه قبل يعني مرداد ماه بيست و هشتم پريود شدم. الان 4 مهر .علائم پريود رو ندارم. ولي احساس سنگيني زير شكم و يبوست و ترشح رو دارم. امروز و چند روز قبل از بي بي چك استفاده كردم منفي بود. دكترم بهم گفت اگه 10 روز عقب افتاد بيا. از كي بايد حساب كنم؟ از كي بايد بي بي چك استفاده كنم؟ آيا باردارم؟ تو رو خدا جوابمو بديد.

2. زمان استفاده از بي بي چك معمولا زمانيكه ميخواي پريود بشي.يا بعد از عقب افتادنش،اين روالشه

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 2 کاربر ديگر
  3. زمان استفاده از بی بی چک 14 روز بعد از نزدیکیه

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  4. سلام پریسا جون

شما اون ماه 28 پریود شدی و الان هنوز پری نشدی یعنی الان 7 روزه که عقب انداختی و باید سه روز دیگه صبر کنی و اگه پری نیومد باید روز 7 مهر بری آزمایش خون بدی در ضمن زمان استفاده از بی بی چک بعد از تاخیر افتادن پری هست

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. عزيزان مرسي از جوابهاتون. عفيفه جان من نميدونم كدوم نزديكيه؟؟
    من هنوز توي همون وضعيت قبليم. پري نشدم.ميخوام تا آخر هفته منتظر باشم بعد برم آزمايش. برام دعا كنيد
    اگه كسي اطلاعاتي داره كمكم كنه مرسي

6. پریسا جون خیلی جالبه که من هم دقیقا همین ماه مشکل شما رو دارم یعنی من هم باید 28 شهریور پریود میشدم و تا الانم خبری نشده البته من جلوگیری ندارم و نی نی می خوام اما خب از روزی که عقب انداختم دو بار چک بی بی استفاده کردم که هر دو تاشون منفی شد من هم تا هفت مهر صبر میکنم اگه پری نشدم میرم آزمایش میدم هر چند مطمئن هستم که خبری از نی نی نیست اما خب .....

7. سلام ستاره جون. واقعا؟؟؟؟؟؟؟‌چه جالب!!!!!!!!!
    من امروز بازم از بي بي چك استفاده كردم. ميخوام تا 5شنبه صبر كنم بعد براي دكترم بزنگم ولي تا نوبتم بشه 10 روزي طول ميكشه. بعضي وقتها مطمئن ميشم كه باردارم ولي وقتي زير شكمم تير ميكشه با خودم ميگم حتما همين روزها ميشم. يكي بهم گفت چون تازه جلوگيري رو قطع كردي ممكنه كه يكم وضعيت رحم بهم بريزه و پريودت عقب يا جلو بشه....
    به هر حال براي هر دوتامون از خدا ميخوام كه به آرزوهامون برسيم.
    اكه تونستي هر روز با هم در ارتباط باشيم . من روزي چند بار ميام تو سايت. شما كي ميتوني معمولا؟؟
    كمر دردم خيلي شديد شده . نميدونم اين ديگه براي چيه؟؟؟

8. سلام
    اولا كه ايشالا كه به آرزوهاتون برسيد. بعدش هم اين كه اگر فاصله بين پريوداتون 28 به 28 كه 2روز ديگه بايد صبر كني تا ببيني بار داري يا نه! اما اگر 24 به 24 هستي و همونطور كه خودت گفتي پريودت هم منظمه ميتوني تقريبا مطمئن باشي كه بارداري! اگر باردار بودي خبرشو بده خوشحال ميشيم!

9. سلام پریسا جون

من امروز هم از چک استفاده کردم اما منفی بود باید برم یه آزمایش خون بدم تا بعدش دکتر واسم به فکر چاره بشه  خیلی وقت بود که پری هام اینقدر نامنظم نشده بودند

راستی من هر موقع وقت داشته باشم میام  این صفحه رو هم می بیننم  نگفتی چک مثبت بود یا منفی؟؟؟

نداده هات هم حکمته

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید