شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 30 ...   

پرده بکارت ..

1. سلام

من چند روز پیش یک سوال پرسیدم ولی متاسفانه کسی جواب من را نداد .(در قسمت خراش پرده ).حالا دوباره سوالم را می پرسم یکی از دوستان من رفته دکتر برا معاینه دکتر بهش گفته پرده سالمه ولی یک خراش کوچک برداشته !!!!!! حالا سوال من اینه مگر پرده بکارت چقدر هست که خراش هم بر میداره؟
    اگر بخواهد ازدواج کنه این براش مشکل ساز نمی شه.ممنون می شم اگر جواب دهید.

2. جواب من رو نمی دین ؟؟؟؟؟

3. azadeee نوشته است: با سلام
    دو هفته گذشته یکی از دوستان برای ترمیم پیش دکتر رفته و پرده بکارتش رو ترمیم کرده و از روز موعد تا الان که 2هفته میگذره ترشحاتی قهوه ای رنگ داره که قبلا با سوزش همراه بوده ولی الان سوزش برطرف شده ایا این ترشحات به علت عفونت هست یا طبیعی است ؟
    با تشکر

ترشحات اگر بو دار یا همراه سوزش یا سبز رنگ بود احتمال عفونت هستش
    ولی اینگونه ترشحات طبیعی است

4. sky260 نوشته است: سلام

من چند روز پیش یک سوال پرسیدم ولی متاسفانه کسی جواب من را نداد .(در قسمت خراش پرده ).حالا دوباره سوالم را می پرسم یکی از دوستان من رفته دکتر برا معاینه دکتر بهش گفته پرده سالمه ولی یک خراش کوچک برداشته !!!!!! حالا سوال من اینه مگر پرده بکارت چقدر هست که خراش هم بر میداره؟

بکارت امکان خراش یا پارگی جزیی امکان داره واسش پیش بیاد که بر اثر ظربه یا تصادف یا فشار ناشی میشه
    اگر تا به حال راطه جنسی نداشتن و میخوان برای برگه سلامت بکارت اقدام کنن بهشون برگه سلامت میدن و در برگه پارگی ذکر میشه و قید میشه که بر اثر تماس جنسی نبوده ( اگر تماس جنسی نداشتن )
    از نظر ازدواج هم مشکلی ندارن و میتونن ازدواج کنن

5. MOHD

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام اقای دکتر
    من شب عروسیم پرده بکارتم خیلی راحت انجام شد نه دردی نه خونی هیچی مشاهده نکردم می خواستم ببینم ایا تا به حال این جوری هم دیدیه شده در بقیه  ممنونم

6. MOHD نوشته است: سلام اقای دکتر
    من شب عروسیم پرده بکارتم خیلی راحت انجام شد نه دردی نه خونی هیچی مشاهده نکردم می خواستم ببینم ایا تا به حال این جوری هم دیدیه شده در بقیه  ممنونم

سلام

اگر در همین سایت میگشتی دوست من جواب سوالت رو پیدا میکردی. نوع هایمن شما احتمالا از نوع حلقوی ارتجاعی بوده و در زمان نزدیکی علاوه بر اینکه خونریزی نداره ممکنه حتی دردی هم احساس نکنید.
    مشابه مورد شما هم زیاده .

شاد باشید.

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM
  7. saba2

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام

با خوندن پست های سایت فهمیدم که خودارضایی از طریق تحریک کلیتوریس،باعث پارگی پرده نمیشه،میخواستم بدونم حین خودارضایی به همین طریق گاهی  من درد احساس میکنم،علتش چیه؟فقط به خاطر انقباضات لگن هست؟و یا ممکنه پارگی بکارت؟!

ممنون

8. سلام

راستش دوستم قبلا نامزد داشته ولی نزدیکی که داشتند عمل دخول را انجام ندادند الان هم گیج شده می گه منظور دکتر چیه که پرده داری ولی خراش داره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟خراش هم کوچیکه و بهش گفتن نوع پرده بکارت از نوعی هست  که خون می اید .این را گفتم که یعنی دکتر تا این حد مطمین بوده که پرده داره .حالا چکار کنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ممنون

9. Clooney نوشته است:
    sky260 نوشته است: سلام

بکارت امکان خراش یا پارگی جزیی امکان داره واسش پیش بیاد که بر اثر ظربه یا تصادف یا فشار ناشی میشه
    اگر تا به حال راطه جنسی نداشتن و میخوان برای برگه سلامت بکارت اقدام کنن بهشون برگه سلامت میدن و در برگه پارگی ذکر میشه و قید میشه که بر اثر تماس جنسی نبوده ( اگر تماس جنسی نداشتن )

یعنی امکان داره که رابطه جنسی باعث خراش پرده بشه؟؟

10. sogand_24 نوشته است:
    Clooney نوشته است:
    sky260 نوشته است: سلام

یعنی امکان داره که رابطه جنسی باعث خراش پرده بشه؟؟

بله امکانش هست
    اگر مثلا دخول کامل نشه و پرده کی عقب باشه یا به 100 دلیل دیگه
    اما این امکان کم پیش میاد
    اکثرا بکارت از بین میره با رابطه جنسی

11. سلام و خسته نباشید...

من پرده ام در قسمت کف نیم دایره ولی در قسمت سقفش به شکل هشت هست و به نظر شما این چه نوعی هست و ایا  طبیعیه یا نه!؟خواهشا جواب بدین.

12. شما نمیتونی خودت پردتو ببینی پزشک میتونه با زوری که مثل زمانه دفع هست ببینه. ولی سوراخی که داخلش پرده هست همون سوراخیه که وقتی پریود میشی خون ازش خارج میشه(امیدوارم منظورتو فهمیده باشم)

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  13. سلام من یه سال پیش با دوستم رابطه جنسی لاپایی میزدیم من پاهامو بلند کردم اونم التشو گذاشت دم الت من هیچ کار نکردیم ولی یه خورده هول خورد جلو نه که بره داخلش بعد من یه سوزش احساس کردم بعدم خون امد البته اون روز باید عادتم میشدم اون روز خون امد اندازه یه دستمال کاغذی روز بعد یه لک روز بعد هیچ خونی ندیدم روز سوم دوباره خون امد تا 7 روز
    پیش 3تا دکتر رفتم 2تا که خیلی بیمار دارن تو شهرما مشهورن گفتن سالمه ولی یکی که زیاد مشهور نیست ولی تحصیلاتش از خارجه میگه پاره شده یه بار دیگه هم رفتم پیش یکی از همون 2دکتر اول که گفتن سالمه بازم گفت سالمه ولی شب عروسی باید عضلاتتو صفت بگیری منم چند وقت دیگه عقد میشم نمیدونم حرف کدومشونو باور کنم کمکم کنید

14. اگه كه حس سوزش داشتين و خونريزي من فكر ميكنم حداقل آسيب و ديده.بهتره به يه دكتر ديگه هم مراجعه كنيد.زمان پريودي معمولا روز اول و دوم لكه بيني داري ولي نميشه به اندازه يه دستمال كاغذي روز اول خونريزي كامل داشته باشي و به فاصله چند روز بعدش پريود بشي.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  15. سلام پرده حلقوی غیرارتجاعی چه نوع پرده ای است لطفا توضیح بدید
    ممنون

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 30 از 36
رفتن به صفحه :    ... 30 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید