شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

پارگی پرده حلقوی

1. سلام دوست عزیز
    اندازه ورود آلت میتواند موثر باشد اما نه انقدر که خانوم yali ذکر کرده اند.تعداد دفعات نزدیکی بیشتر در پارگی کامل پرده بکارت موثر باشد.به شما پیشنهاد میکنم جهت معینه به پزشک زنان مراجعه کنید که بهترین راه متقاعد کردن همسرتان است و به نظر من پزشک زنان نمیتواند احتمال 100% خونریزی را به شما بدهد برام عجیبه که به شما گفته خونریزی خواهید داشت!!!
    پرده بکارت جز دستگاه تناسلی خارجی زنان محسوب میشود که در دهانه واژن قرار گرفته است.با عبور یک مقدار کم آلت تناسلی مرد احتمال پارگی بالا میرود.
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. منم موافقم

شما اول برید پیش دکتر زنان واز ایشون سوال کنید که علت چی بوده!

البته لازم به ذکر که شاید بکارت شما از نوع حلقوی ارتجاعی باشه که یا با زایمان یا از طریق پزشکتون  یا.. قابل برداشتنه.
    اگه مشکلتون عدم اطمینان همسرتونه به قول مینو به پزشکتون مراجعه کنید و برگه سلامت بگیرید.
    دیگه یواش یواش باید این رسومات قدیمی منسوخ بشه...

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. ممنون از پاسخها البته من با توجه به آمار و تجربيات پزشكي كه وجود داره جوابم رو مي خواستم چون ممكنه خيلي ها مشابه من باشند.

4. اگر در اولین رابطه از پرده بکارت خون نیاد و برا تشخیص بعدش رابطه به پزشک مراجعه بشه اون میتونه دلیلش رو بفهمه؟
    و اگر پرده حلقوی باشه ترمیم کردنش باز هم خونریزی در پی نداره؟
    من فکر میکنم با انگشت پردم از بین رفته و اون موقع خون هم اصلا ندیدم فقط یه هفته سوزش! ولی پیش دکتر رفتم گفت حلقوی هست مثه غنچه و با رابطه خون هم میاد!!!! ینی چی؟ ممکنه؟ حالا اگه حلقوی باشه بخوام ترمبم کنم بازم خون نیاد چی؟

5. سلام کی به شما گفته پرده تون از بین رفته؟این سوزش میتواند ناشی از اثر ناخن در دهانه واژن باشد ویاقارچهای عفونتی نیز باشه شما خودتون را بااین جور فکرها آزار میدید اگر قبل از این سوزش ها به دکتر رفته ایدحلا دوباره  به دکتر مراجعه کنید تا ببینید به  پرده تان آسیبی رسیده یا نه ؟ واگر آسیبی ندیده بود خدا روشکر کنید و دیگر به هیچ بهانه ای از جمله خود ارضایی انگشتتان را حتی نزدیک پرده نبرید چون احتمال آسیب به پرده تان وجود دارد

6. من در مورد پرده بکارت تخصص دارم! نوع پرده به خون ریری ربطی نداره! پرده بکارت به قسمت اولیه و بیرونیه واژن گفتمه میشه مه کمی صورتی مانند هست. معمولآ با تمامی پرده ها میشه به خوبی بازی کرد بدون اینکه خونریزی داشته باشه فقط دو شرط باید رعایط بشه1- تحریک کامل و عدم ترس دختر و باز کردن کامل پاها و شل نگه داشتن بدن توست دختر چون وقتی دختر میترسه خودشو جم میکنه که این باعث منقبض شدن پرده و ایجاد پارگی میشه 2- عجله نکردن در مدت نزدیکی توست مرد اگه الت مرد به پرده بچسبه و مثلآ طول التی که 10-12cm هست  باید میلیمتر میلیلمتر و بدون فشار ظرف مدت 4 ساعت کاملآوارد واژن میشه بدون اینکه آسیبی به پرده برسه! کسی نخنده چون من این تجربه رو بارها داشتم! فقط فراموش نشه که اگه آلت مرد زیاد زمخت باشه هیچ یک از اینها قابل اجرا نیست! چون قطر آلت مرد بیش از حد معمولی هست!پارگی پرده هم به راحتی قابل تشخیص است نیازی به دکتر نیست! در دهانه واژن همون قسمت صورتی رنگ که بهش میگن پرده بکارت خراشهای نارکی طی نزدیکی ایجاد میشه که به رنگ سفید در میاد و همیشه هر چند سال هم که بگزره باقی میمونه! که دکترها به این خراشها میگن پارگی! ولی این نکته مهم هست که بدونین پرده های حلقوی  اصولآ خونریزی نمیدن ولی این نظر دکتر هاست در کل فقط 20% پرده ها بار اول خونریزی میدن  و این یعنی حالت ارتجاعی دارن حالا میزان این حالت از واژن به واژن یا به عبارتی از پرده به پرده متفاوت است! معمولآ اولین نزدیکی همراه با درد خیلی زیاد و سوزش هست که مردها از این ثابقه شرسک جنسیشون رو تشخیص میدن که آیا باره اول بوده یا نه! پس نوع پرده و خونریزی ربطی به هم ندارند و معمولآ خونریزی به آلت مرد (ضخامت آلت) مرد بیشتر ربط داره تا به پرده بکارت! معمولآدر تمامی پرده ها کمی پارگی وجود داره ولی چون خیلی سطحی است دکتر ها این رو بنام جراهت میدونآ در کل میتونم بگم سلامت پرده و ثابقه رابطه جنسی دختر برای مرد موقع نزدیکی مشخص میشه چون تنگ بودن واژن و پرده بکارت در چند بار رابطه اول بقدری هست که آدم احساس میکنه که دارن آلتش رو شدیدن گاز میگیرن یعنی این رابطه همون اندازه که برای دختر سخته برای پسر ها هم به این صورت درد داره! پس نیازی به پونریزی در اولین نزدیکی نیست اگر تا به حال آلت هیچ مردی وارد واژن شما نشده باشه و واژن و پرده شما این تنگیه به اصتلاح فابریک رو داشته باشه شما به نظره مرد باکره هستین چون این تنگ بودن پس از 3-4 بار نزدیکی از بین میره و این مقایسه حتی برای مردی که اولین تجربه رابطه جنسی رو داره کاملآ مشخص هست!

تشکر شده توسط : 7 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 2 از 2
رفتن به صفحه    2

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید