شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

سزارین و لیپوساکشن

1. با سلام خدمت شما,
    من زنی 38 ساله ودارای 2 فرزند میباشم.من فرزند اولم را با زایمان طبیعی به دنیا آوردم وهیچ مشکلی از لحاظ بزرگی شکم نداشتم ولی بعد ار رایمان دومم که به صورت عمل سزارین بود مقداری چربی روی قسمت معده و ناف باقی ماند.الان من در المان زندگی میکنم ومیخواهم عمل لیپو ساکشن انجام دهم.البته لارم به ذکره که این مقدار چربی اصلآ زیاد نیست و من روی شکمم اصلآ چروکیدگی ویا افتادگی پوست ندارم.حالا سوال من از شما اینه که ممکنه بعد از این عمل دچار افتادگی ویا شل شدن پوست شکمم ویا چروکیدگی پوست بشم.در اینجا بهم گفته شده که این مشکلات بعد از عمل برام پیش نمیاد,ولی از اینجهت که در ایران عملهای زیبایی به وفور انجام میشه به همین علت میخواستم از تجربیات شمااستفاده کنم ودر صورت نبودن هیچ مشکلی این عمل را انحتم بدم.
    ودر اخر از این امکانات مفیدی که در سایتتون قرار دادین تشکر میکنم.

2. سلام اگر حجم چربی روی شکم شما زیاد نباشد بعد از لیپوساکشن حالت آویزانی به خود نمیگیرد واگر هم چربی ها به حدی  بود که پوست حالت آویزان وزشتی به خود بگیرد پزشک میتواند پوستهای اضافی رو با جراحی قیچی کند ولی  عمل  لیپو ساکشن عوارض بسیار زیادی دارد وخطرات زیادی در حین عمل برای بیمار وجود دارد و توصیه من به شما این است  که سعی کنید با ورزش چربی های شکمتان را از بین ببرید و هرگز تن به اینچنین جراحی هایی که حتی خطر جانی دارد  ندهید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید