شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

پرده بکارت ارتجاعی و تشخیص پزشک بعد نزدیکی !

1. با سلام خدمت همه دوستان بخصوص جناب دکتر صادقی!

میدانم  احتمال دارد این سوالم  قبلا در جایی از این انجمن پاسخ داده شده باشد ولی چون به پاسخ این سوال فورا" احتیاج دارم و با جستجو نه چندان دقیقی که در این مدت کوتاه  انجام دادم ، نتوانستم پاسخی بیابم این سوال را مطرح کردم
    خواهش میکنم روی مرا زمین نیندازید و پاسخ دهید !

* دختری ادعا دارد که پرده  اش ارتجاعی است و  مگوید حتی در صورت نزدیکی کامل پاره نمیشود و از همه مهمتر میگوید اگر این پرده هنگام نزدیکی آسیب ببیند ؛ چند روز (نهایتا یک هفته) بطور کامل ترمیم میشود و اصلا قابل تشخیص  بعد از این مدت ؛ با پزشک زنان و با معاینه عادی نیست و شاید  فقط  ،  پزشک قانونی  ، بتواند  نزدیکی را تشخیص دهد !
    آیا این  سخنان را تایید میکنید؟
    بطور کلی اگر اطلاعات جامعی در مورد این نوع پرده در سایت وجود دارد لینک بدهید !!!!

بینهایت از کسی که کامل و دقیق ؛ صبورانه پاسخ دهد ممنونم !!!!

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. marilyn_manson نوشته است: با سلام خدمت همه دوستان بخصوص جناب دکتر صادقی!

میدانم  احتمال دارد این سوالم  قبلا در جایی از این انجمن پاسخ داده شده باشد ولی چون به پاسخ این سوال فورا" احتیاج دارم و با جستجو نه چندان دقیقی که در این مدت کوتاه  انجام دادم ، نتوانستم پاسخی بیابم این سوال را مطرح کردم
    خواهش میکنم روی مرا زمین نیندازید و پاسخ دهید !

* دختری ادعا دارد که پرده  اش ارتجاعی است و  مگوید حتی در صورت نزدیکی کامل پاره نمیشود و از همه مهمتر میگوید اگر این پرده هنگام نزدیکی آسیب ببیند ؛ چند روز (نهایتا یک هفته) بطور کامل ترمیم میشود و اصلا قابل تشخیص  بعد از این مدت ؛ با پزشک زنان و با معاینه عادی نیست و شاید  فقط  ،  پزشک قانونی  ، بتواند  نزدیکی را تشخیص دهد !
    آیا این  سخنان را تایید میکنید؟
    بطور کلی اگر اطلاعات جامعی در مورد این نوع پرده در سایت وجود دارد لینک بدهید !!!!

بینهایت از کسی که کامل و دقیق ؛ صبورانه پاسخ دهد ممنونم !!!!
    سلام پرده ارتجاعی در موقع نزدیکی پاره نمیشه و هنگام زایمان طبیعی پاره میشه  و اگرم پرده ای اسیب دید به دلیل رشته های عصبی قابل ترمیم نیست  مگر اینکه  پرده ارتجاعی تیکه تیکه پاره بشه یعنی یه ذره در یه روز از نزدیکی  یه تیکه هم در نزدیکی د یگه  و نزدیکی در پرده ارتجاعی به راحتی توسط ماما و متخصص زنان قابل  تشخیص است   زیرا باعث ساییدگی  و لهیدگی میشود هیچ پرده ای به طور طبیعی قابل ترمیم نیست

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. سلام

خیر این حرفها پایه و اساس ندارد
    بکارت به هرصورتی باشد هنگام اولین رابطه حتی اگر پاره نشود و خونریزی نکند روی آن آثاری باقی می ماند که متخصص زنان و بخصوص پزشک قانونی این آثار را می بیند و گواهی سلامت صادر نمی کند

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM
  4. سلام
    دختر 21 ساله هستم که با پسرانه زیادی دوست بودم و یکی پس از دیگری به علت اینکه در رابطه جنسی از انها دوری می کردم دوستی هایم تمام میشد. حالا با کسی دوست شدم که خیلی دوست دارم بام بمونه.چون همه پسرا موندنو تو رابطه جنسی میبینن من به دکتر رفتم برای معاینه بکارت.به من گفتن که از نوعه حلقوی هلالی هستش.میخواستم بدونم با نزدیکی از بین میره؟ خواهش میکنم زود جواب بدین.تشکر

5. star67 نوشته است: سلام
    دختر 21 ساله هستم که با پسرانه زیادی دوست بودم و یکی پس از دیگری به علت اینکه در رابطه جنسی از انها دوری می کردم دوستی هایم تمام میشد. حالا با کسی دوست شدم که خیلی دوست دارم بام بمونه.چون همه پسرا موندنو تو رابطه جنسی میبینن من به دکتر رفتم برای معاینه بکارت.به من گفتن که از نوعه حلقوی هلالی هستش.میخواستم بدونم با نزدیکی از بین میره؟ خواهش میکنم زود جواب بدین.تشکر

به تاپیک زیر رفته
    http://www.roham.ws/web/ftopict-128.html#191

6. star67 نوشته است: سلام

سلام

آثار ورود آلت به واژن از طریق لهیدگی و ساییدگی روی بکارت حلقوی باقی می مونه و برای چنین بکارتی گواهی سلامت صادر نمی شود .

تشکر شده توسط : ROHAM و 1 کاربر ديگر
  7. سلام آقاي دكتر مي خواستم ببينم جاي پرده بكارت دقيقاً كجاست و از كجا بفهميم با دخول پاره شده يا نه ؟ از كجا مي تونم بفهم پرده بكارتم از كدام نوع هست ؟؟ ممنوع مي شم سريع جوابمو بدي .

8. سلام
    پارگی پرده بکارت(پاره شدن با دخول یا موارد دیگه)و همچنین نوعش رو خودتون نمیتونید تشخیص بدید.پزشکی قانونی میتونه طریقه پاره شدن رو تشخیص بده،متخصص زنان هم شاید بتونه نوعش رو بگه البته اگه نظراشون متفاوت نباشه

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  9. معمولا  از ورودی دهانه واژن به سمت داخل  (حدودا 3-2 سانتی متر)فاصله داره.نوعشو و اینکه ازاله شده یا نه رو باید پزشک تشخیص بده نه خودتون . این کار نیاز به متخصص و یه سری لوازم مخصوص داره و توصیه شده که خود فرد این معاینه رو انجام نده.

10. saeedcheraghi نوشته است: معمولا  از ورودی دهانه واژن به سمت داخل  (حدودا 3-2 سانتی متر)فاصله داره.نوعشو و اینکه ازاله شده یا نه رو باید پزشک تشخیص بده نه خودتون . این کار نیاز به متخصص و یه سری لوازم مخصوص داره و توصیه شده که خود فرد این معاینه رو انجام نده.
    سلام آقای سعید.با توجه به اطلاعاتی که از سایت بدست آوردم در این سایت بارها تاکید شده که دقیقا بکارت در ابتدای وازن و در ورودی آن قرار داره و پزشک متخصص با ابزار یا وسایلی معاینه نمیکنه اما چون امکان آسیب توسط خود شخص هست و اینکه تشخیص سالم بودن یا پارگی یا اثرات ساییدگی بر روی بکارت فقط از صریق تجربه پزشک هست توصیه میشه که به هیچ وجه شخص خودشو معاینه نکنه .

11. سلام.من یک ساله که با نامزدم نزدیکی دارم.اون اولا که 10 بار با فاصله نزدیکی داشتم رفتم دکتر.با این که نزدیکی داشتم و خون و درد نداشتم گفت سالمم و پردت حلقوی سادست.می خوام بدونم الان بعر یک سال نزدیکی بازم بروم دکتر میگه سالمم یا نه؟ممنون

12. saharemehraboon نوشته است: سلام.من یک ساله که با نامزدم نزدیکی دارم.اون اولا که 10 بار با فاصله نزدیکی داشتم رفتم دکتر.با این که نزدیکی داشتم و خون و درد نداشتم گفت سالمم و پردت حلقوی سادست.می خوام بدونم الان بعر یک سال نزدیکی بازم بروم دکتر میگه سالمم یا نه؟ممنون

اگر بعد از 10 بار نزدیکی پزشک به شما گفته بکارتتون سالمه ! بنظر من بعد از زایمان طبیعی هم پیش اون پزشک برید بازم بهتون می گه باکره هستید !!

ارتجاعی ترین بکارت دنیا هم بعد از 10 بار ورود آلت ، دچار ساییدگی و لهیدگی خواهد شد که از دید متخصص باتجربه پنهان نمی ماند

احتمالا ایشون تجربه کافی رو در این زمینه نداشته اند . از اونجایی که یگانه مرجع رسمی رسیدگی به وضعیت بکارت پزشکی قانونی هست ، بسیار بعید می دونم پزشکی قانونی برای شما گواهی سلامت صادر کند .
    اگر هم گواهی از متخصص زنان برای شما کفایت می کند ، خب بازم برید پیش همین متخصص انشالله که بازم می گن بکارتتون سالمه .

تشکر شده توسط : ROHAM
  13. [B][I]با سلام [/I][/B]

[B][I]نامزد من قبل از ازدواج رفت دكتر براي تشخيص پرده بكارت ودكتر گفت كه ارتجاعي هستش و5 سانتي متر [/I][/B]

[B][I]وبايد جراحي شه . اما وقتيكه با هم ارتباط داشتيم به طور كامل دخول نشده بود خون آمد . مي خواستم بدانم[/I][/B]

[B][I]كه پارگي وجودداره ؟يا ممكن ا تشخيص اشتباه بوده باشه ؟ وعلت خونريزي همان پاره شدن پرده بكارت [/I][/B]

[B][I]است يا دليل ديگري دارد"؟[/I][/B]

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید