شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

دردسری به نام پستان نابجا

1. با سلام ...زنی 22 ساله هستم و 3 سال است که ازدواج کرده ام 2 سال با قرص مارولون جلوگیری کردم  و در آن زمان فواصل پریودم 28 روزه و منظم بود بعد از آن دو سال یک ماه جلوگیری طبیعی و بعد در آن یک سال بعد تا به امروز از کاندوم استفاده کردم که در طی این یه سال فواصل عادت ماهیانه ام به 32 روز افزایش یافت...میخواستم بدانم تا چند سال دیگر بدون ترس از ناباروری میتوانم به جلوگیری با کاندوم ادامه بدهم راستش اصلا خیال بچه دار شدن ندارم با و جود شرایط بد زندگیم  آیا روش کاندوم روش بی عارضه تری نسبت به قرص مارولون است در ضمن من به خاطر میگرنم قرصم رو قطع کردم  آیا برای بارداری اول میتوان تا 8 سال جلوگیری کرد و اگر جلوگیری مداوم باشد باید دفعات تماس جنسی را نیز کاهش داد؟ مشکل و سوال دومم در مورد  توده ای است که در زیر بغلم  رشد کرده پزشکم به آن نام پستان نابجا داده که میگه به دلیل قرصهایی هست که مصرف کردی همون مارولون  و گاهی درد داره و به شکل یک چین خوردگی زیر بغلم نمایان شده که از نظر زیبایی چندان خوشایند نیست خواستم عملش کنم که گفت با حاملگی و شیر دهی دوباره عود میکنه باید بزاری واسه بعد از بارداری...والا نمیدونم من الان قصد بارداری ندارم و اینم داره منو اذیت می کنه چیکارش کنم راهی نیست که ریشش کنده بشه منم راحت بشم؟؟؟قبلا از توجه شما ممنونم

2. سلام دوست عزيز بهتره بار ديگر به يك دكتر متخصص غدد مراجعه كرده و موضوع باردار نشدن خودتون را حالا حالا ها با هاش در ميان بگذاريد و از ايشان كمك بخوايد .
    موفق و مويد باشيد

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. ghazi

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    jalinus نوشته است: با سلام ...زنی 22 ساله هستم و 3 سال است که ازدواج کرده ام 2 سال با قرص مارولون جلوگیری کردم  و در آن زمان فواصل پریودم 28 روزه و منظم بود بعد از آن دو سال یک ماه جلوگیری طبیعی و بعد در آن یک سال بعد تا به امروز از کاندوم استفاده کردم که در طی این یه سال فواصل عادت ماهیانه ام به 32 روز افزایش یافت...میخواستم بدانم تا چند سال دیگر بدون ترس از ناباروری میتوانم به جلوگیری با کاندوم ادامه بدهم راستش اصلا خیال بچه دار شدن ندارم با و جود شرایط بد زندگیم  آیا روش کاندوم روش بی عارضه تری نسبت به قرص مارولون است در ضمن من به خاطر میگرنم قرصم رو قطع کردم  آیا برای بارداری اول میتوان تا 8 سال جلوگیری کرد و اگر جلوگیری مداوم باشد باید دفعات تماس جنسی را نیز کاهش داد؟ مشکل و سوال دومم در مورد  توده ای است که در زیر بغلم  رشد کرده پزشکم به آن نام پستان نابجا داده که میگه به دلیل قرصهایی هست که مصرف کردی همون مارولون  و گاهی درد داره و به شکل یک چین خوردگی زیر بغلم نمایان شده که از نظر زیبایی چندان خوشایند نیست خواستم عملش کنم که گفت با حاملگی و شیر دهی دوباره عود میکنه باید بزاری واسه بعد از بارداری...والا نمیدونم من الان قصد بارداری ندارم و اینم داره منو اذیت می کنه چیکارش کنم راهی نیست که ریشش کنده بشه منم راحت بشم؟؟؟قبلا از توجه شما ممنونم

سلام دوست عزیز.اگه پستان نابجای شما نوک نداشته باشه اصولان عمل نمی کنن.این مشکل در اثر تغییرات هرمونی که قرض هم باعث اونه بوجود میاد.زمان پریود دردش زیاده.سعی کن تحمل کنی.

4. بسیار دردناک...باید باهاش ساخت؟؟؟؟؟ بعد از بارداری بازم رشد خواهد کرد و عملش جز عملهای زیبایی است  و فکر کنم غدد لنفاوی رو هم در گیر کنه و عملش و عود مجددش البته فکر میکنم که عوارض زیادی داشته باشه باز به نظر جناب دکتر بستگی داره

5. سلام راستش من به متخصص غدد دوباره مراجعه کردم حواله کرد به خودم گفت بیا واست درش میارم ولی اگه حامله شدیو دردش اونتو برید  نیای سر من خالی کنی ...گفت اگرم نگهش داری بازم درد داری بعدشم کلی خندید.....ای خدا بگم......این فقط یه برجستگی هست و نوک نداره اصلا شمایلی به اینی که اسمشه نداره حالا من واقعا گیجم به دلیل مشکلات دیگه ای هم که دارم مسکن مناسب نمیتونم مصرف کنم ...مصرف مسکن واسم محدود شده ...حالا...شما بگیم من چیکار کنم...سوال اولم هم کاش جواب میگرفتم که میتونم چندین سال با کاندوم جلوگیری کنم؟

6. jalinus نوشته است: سلام راستش من به متخصص غدد دوباره مراجعه کردم حواله کرد به خودم گفت بیا واست درش میارم ولی اگه حامله شدیو دردش اونتو برید  نیای سر من خالی کنی ...گفت اگرم نگهش داری بازم درد داری بعدشم کلی خندید.....ای خدا بگم......این فقط یه برجستگی هست و نوک نداره اصلا شمایلی به اینی که اسمشه نداره حالا من واقعا گیجم به دلیل مشکلات دیگه ای هم که دارم مسکن مناسب نمیتونم مصرف کنم ...مصرف مسکن واسم محدود شده ...حالا...شما بگیم من چیکار کنم...سوال اولم هم کاش جواب میگرفتم که میتونم چندین سال با کاندوم جلوگیری کنم؟

سلام

دوست من استفاده از کاندوم هیچ محدودیتی نداره . شما میتونی تا چندسال که هیچی اصلا تا ابد از این روش جلوگیری استفاده کنی. هم بی خطر برای خودت و هم مطمئن.

شاد باشید.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید