شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

اين بخاطر عفونت است يا استمناء

1. سلام خدمت اقاي دكتر و دوستان
    من خود ارضايي ميكنم خيلي وقته ولي الان حدود يه ماه ولش كردم من يك سال بيش تو خواب
    جنوب شدم ارضا شدم ولي با درد بود بعدش به جاي ادرار خون ميومد با لخته و سوزش ازمايش كردم
    دكتر كفت كليم سنك داره بعد از اون موقعي استمناع ميكردم موقع خروج مني از التم با درد وسوزش
    همراه هستش اين درد در ناحيه زير ختنهكاست فقط ايا اين درد و سوزش بخاطر استمناع هستش
    يا عفونت؟
    ايا عفونت با ازمايش تشخيص داد ميشه و ايا دارو كياهي يا جوشونده هست كه واسه عفونت خوب باشه؟
    ايا اين علائم خطر ناكه؟
    لطفا توضيح كاملي به من بدين ممنون از شما

2. سلام

شما عفونت كليوي و مثانه داريد و خود ارضايي فشار وارده رو بيشتر ميكنه
    پيشنهاد ميكنم تحت نظر يك متخصص باشيد
    بهداشت فردي رو خيلي رعايت كنيد
    مرحمت كنيد فعلا استمنا رو بي خيال بشيد
    آب و مايعات زياد استفاده كنيد

موفق باشيد

3. ممنون از شما لي لي خانوم
    من مايعات كم مصرف ميكنم
    ولي شما به سوالاتم كامل  باسخ نداديد لطفا به همه سوالاتم
    باسخ دهيد.
    ايا با اين مشكل ميتونم رابطه جنسي داشته باشم يعني مشكلي
    واسه شريك زندكي ايجاد نميكنه

4. همونطور كه خانوم لي لي گفتن بهتره مايعات زياد مصرف كنين.قرار نيست مشكلتون حل نشه كه واسه شريك جنسيتون هم مشكل ايجاد بشه.شمافعلا خودارضائي رو ترك كنيد سنگ كليه هم انشالا دفع ميشه.نگران نباشيد.

5. ببيين دوست عزيز

اگر عفونت باشه چرا واسه ايشونم مشكل سازه اما نه هر عفونتي
    مثلا سنگ كليه يا شن يا مشكل مثانه خطر آفرين نيست اما اگر عفونت دستگاه تناسلي باشه اونوقت ديگه بايد حواسمون باشه

فعلا با كاندوم نزديكي كنيد اما پيگيري بيماريتون رو تو اولويت بگذاريد مسلما دردش خيلي ناراحت كننده است و حواستون باشه كه فعلا دستگاه تناسلي را با اشيا آلوده يا دست آلوده لمس نكنيد
    مايعات در برطرف كردن مشكلات كليوي خيلي حياتين پس اونا رو فراموش نكنيم

هر نوع عفونتي با آزمايش قابل تشخيصه و با پيگيري قابل درمان
    مشكل شما چيز خاصي نيست من بيشتر فكر ميكنم به علت رعايت نكردن بعضي مسائل بهداشتي باشه
    نگران نباشيد قابل حله

موفق باشيد

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  6. خيلي ممنون از شما
    شما كفتين بعضي از مسايل بهداشتي رو رعايت كنيد ميشه
    واسم بيشتر توضيح دهيد؟
    اكر من واسه مراجعه به دكتر جند ماه ديكه اقدام كنم ايراد
    نداره جون الان امكانش نيست

7. دوست عزیز از آب تصفیه شده ترجیحا استفاده کنید.

مصرف ماءالشعیر رو هم به رژیم غذاییتون اضافه کنید.مثلا روزی یکی یا یه روز در میون
    این دو در دفع سنگ کلیه مناسبن.

8. zandi_j نوشته است: سلام خدمت اقاي دكتر و دوستان
    من خود ارضايي ميكنم خيلي وقته ولي الان حدود يه ماه ولش كردم من يك سال بيش تو خواب
    جنوب شدم ارضا شدم ولي با درد بود بعدش به جاي ادرار خون ميومد با لخته و سوزش ازمايش كردم
    دكتر كفت كليم سنك داره بعد از اون موقعي استمناع ميكردم موقع خروج مني از التم با درد وسوزش
    همراه هستش اين درد در ناحيه زير ختنهكاست فقط ايا اين درد و سوزش بخاطر استمناع هستش
    يا عفونت؟
    ايا عفونت با ازمايش تشخيص داد ميشه و ايا دارو كياهي يا جوشونده هست كه واسه عفونت خوب باشه؟
    ايا اين علائم خطر ناكه؟
    لطفا توضيح كاملي به من بدين ممنون از شما

سلام

اگر بخاطر دفع سنگریزه از مجرا، این قسمت دچار خراشیدگی شده باشه، دفع لخته و سوزش و درد و... در همون زمان طبیعیه. و تا مدتی برای بهبود محل بهتره رابطه جنسی و خودارضایی هم شخص نداشته باشه.
    ولی اگر یکسال از این قضیه گذشته و باز هم این مشکل رو دارید... پیگیری کنید ببینید باز هم به علت دفع سنگریزه این مشکلات براتون پیش اومده یا به مشکلات خود آلت مربوط میشه مثل تروما و حتی زگیل مجرا ....

در مورد عفونت هم که پرسیدید میتونه عفونت های ادراری باشه یا آمیزشی (عفونت پیشابراه) و یا حتی عفونت اسپرم...
    با آزمایش ادرار و اسپرم علت عفونت احتمالی مشخص میشه.

حتما نزد متخصص اورولوژیست برید.خود درمانی هم نکنید. تا درمان نشدید هم رابطه ی جنسی و خود ارضایی ممنوع!!!

شاد باشید.

9. ولي درد من هميشه نيست وقتي استمناء ميكنم
    اينجوريه ايا بازم به زكيل و  تروما ربط داره

10. zandi_j نوشته است: ولي درد من هميشه نيست وقتي استمناء ميكنم
    اينجوريه ايا بازم به زكيل و  تروما ربط داره

اگر منظورتون اینه که زمان انزال این درد رو احساس میکنید(حالا چه در استمنا و چه در رابطه ی جنسی)....
    بیشتر به عفونت ادراری ، عفونت پیشابراه و یا عفونت اسپرم مربوط میشه.
    به هرحال برای تشخیصش باید به اورولوژیست مراجعه کنید.

11. شرمنده بازم مزاحم شدم
    اين عفو نت اسبرم و عفونتهاي ديكه كه كفتين
    ايا خطر ناك هستش خيلي نكرانم كرده
    البته فقط يكي دو بار اونم جند وقت بيش التم
    در ناحيه زير ختنهكا خارش شديدي داشتم ديكه رفع
    شد لطفا بيشتتر كمكم كنيد ممنونم براي معاينه
    دكتر بايد التمون حتما ببينه
    ممنون از راهنمايتون

12. zandi_j نوشته است: شرمنده بازم مزاحم شدم
    ممنون از راهنمايتون

آمیزش دردناک در مردان

در مردان دو نوع درد داریم :
    - درد نرّگی (Verge Pénis ) در حال خیزش ( Erection )
    - درد هنگام انزال ( Ejaculation )

درد آلت تناسلی

این درد ها یا ناشی از بیماری پیرونی ( La Peyronie ) ست ، یا بیماری های مربوط به آلت تناسلی ختنه نشده.

1- بیماری پیرونی فیبروز ستون های غاری (Corps Cavrneux) ست . این قطعه های فیبروزه می توانند ضخیم و کلسیفیه شوند. نتیجه کج شدن نرٌگی به سمتی ست که پلاک فیبروزه وجود دارد. در چنین حالتی دخول مشکل و گاهی نا ممکن ست. درمان در بیشتر موارد جراحی است و حذف پلاک فیبروزه.

2- تنگی حلقه ی پیرا پوست ( Prépuce ) = بیماری فیموسیس ( Phimosis ) چنین تنگی و چسبندگی خیزش را دشوار و آمیزش را دردناک می کند. بیشتر اوقا ت این چسبندگی همراه با کوتاهی لگام نرٌگی (frein du pénis ) ست.
    گاهی این تنگی و چسبندگی چنان شدید ست که کلاهک نرٌگی ( gland du pénis ) را می فشارد، این را پارا فیموسیس می نامیم و یکی از اورژانس های پزشکی ست .
    گاهی کوتاهی لگام منجر به پارگی آن در حال عشق-ورزی یا خود-ارضایی می شود. این پارگی درد و خون ریزی چشمگیری به همراه دارد، اما عارضه ی خوش خیمی ست.

دردهای انزال :
    1- عفونت های پیشابراه ( urétrites ) : بیشتر ناشی از عفونت های آمیزشی ( IST : Infection s.#.e.#.xuellement Transmissible ) ست.
    معمولا این بیماری ها با ترشحات مجرای ادراری همراهند.

2- عفونت های ادراری : معمولا همراه با سوزش هنگام ادرار

3- عفونت اسپرم : کمتر شایع ست . در جوانان پیش از هر تشخیص دیگر باید به کلامیدیا شک برد. آزمایش و درمان زوج ((partenaire را نباید از یاد برد . در هر سه مورد آزمایش ادرار و اسپرم ضروری ست و گاهی نیز اکوگرافی پروستات.

منبع:forum.iransalamat.com

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  13. خيلي ممنونم خانم msety كمك زيادي كردين
    باز مزاحك اوقاتتون ميشم
    خدا خيرتون بده

14. zandi_j نوشته است: شرمنده بازم مزاحم شدم
    ممنون از راهنمايتون

سلام

دوست عزیز وقتی پیگیر بیماری تون بشید و به زمان خودش معالجش کنید دیگه نه خطر داره نه نگرانی!!!
    چون طبق گفته ی پزشکتون کلیه ی شما سنگ سازه ممکنه به همون عفونت های ادراری مربوط بشه و با آزمایش ادرار و در صورت نیاز سونوگرافی عامل تشخیص داده میشه...
    در غیراینصورت آزمایش اسپرم هم ممکنه براتون انجام بدن....
    حالا اگر مربوط به عفونتهای آمیزشی باشه ممکنه آلت شما هم نیاز باشه معاینه بشه . اون متخصص اورولوژیست هم این مساله ی معاینه کردن براش طبیعیه!! پس خجالت کشیدن یا نکشیدن شما برای اون مهم نیست!

به متخصص مراجعه کنید و پیگیری کنید.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید