شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

قرص مخمر آبجو

1. با سلام.آقای دکتر ایا امکان دارد در مورد قرص مخمر آبجو کمی توضیح بدهید؟ ایا میتوان این قرص را به عنوان مکمل روزی یک عدد مصرف کرد؟ متشکرم.

2. xxxxx نوشته است: با سلام.آقای دکتر ایا امکان دارد در مورد قرص مخمر آبجو کمی توضیح بدهید؟ ایا میتوان این قرص را به عنوان مکمل روزی یک عدد مصرف کرد؟ متشکرم.

سلام ،
    در مخمر آبجو ویتامینهای گروه B ، اسیدهای آمینه، مواد معدنی ، فیبر ، مواد آنتی اکسیدان و ... وجود دارد. با توجه به ترکیبات، این قرص در کمک به ترمیم بافتها، جلوگیری از برخی سرطانها، افزایش اشتها، رفع خستگی و بالا بردن انرژی بدن، رفع یبوست ، تنظیم متابولیسم بدن و ... موثر باشد. می توان از این قرص 2 تا 6 عدد در روز هم مصرف نمود.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  3. خسته نباسید اقای دکتر -

میخواستم بدونم از داروخونه ها میشه به راحتی تهیه کرد ؟

اسمش همین قرص مخمر ابجو هست یا این که اسم دیگه هم داره ؟!

من کاهش وزن دارم دکتر هم که رفتم ازمایش دادم گفتن مشکلی نداری تازه دکتر دراومد گفت شما که اندامت خوبه !

وزنم 57
    قدم 175
    20 سالمه

4. تاپیک برا 4 سال پیش بود اوردم بالا شرمنده -

5. دکتر که رفتم قرق سیپرو هیپتامین به من داد که وقتی میخورم بشدت خواب الود میشم !

و عوارضشم خوندم که به خاطر همین میخوام دیگه نخورم !

چون با توجه به رشتم توی دانشگاه نیاز به تمرکز دارم !

میخواستم بدونم این مخمر ابجو که یک چینن عوارضی نداره ؟

و اگه نحوه استفادشم بگید که دیگه یه دنیا ممنون میشم!

6. __reza__ نوشته است: خسته نباسید اقای دکتر -

میخواستم بدونم از داروخونه ها میشه به راحتی تهیه کرد ؟

اسمش همین قرص مخمر ابجو هست یا این که اسم دیگه هم داره ؟!

من کاهش وزن دارم دکتر هم که رفتم ازمایش دادم گفتن مشکلی نداری تازه دکتر دراومد گفت شما که اندامت خوبه !

وزنم 57
    قدم 175
    20 سالمه

سلام

بله این قرص دقیقا اسمش : قرص مخمر آبجو " هست و براحتی می تونید مارکهای مختلفش رو از داروخانه تهیه کنید

7. __reza__ نوشته است: دکتر که رفتم قرق سیپرو هیپتامین به من داد که وقتی میخورم بشدت خواب الود میشم !

سلام

خب وزن اضافه کردن با سیپرو واقعا کار عاقلانه ای نیست و خوبه که می خوای بذاریش کنار
    برای رفع مشکلت دوست من ! باید به متخصص تغذیه مراجعه کنی . البته متخصص تغذیه ای که باسواد و متعهد باشه . نه اینکه فرتی سیپرو تجویز کنه ! با رژیم اصولی و در کنارش ورزش کاملا به اون فرمی که می خوای می تونی برسی
    ورزش واقعا لازمه و فکر نکن فقط مختص کاهش وزن هست

قرص مخمر آبجو هم البته روی اشتها تاثیر مثبتی داره اما فکر نکن اگر بخوری معجزه میشه
    بهرحال قرص بی دردسری هست . عوارض خاصی هم نداره مگر اینکه بخوای باهاش خودکشی کنی !
    روزی تا 5 عدد از این قرص هیچ مشکلی برات پیش نمیاره و بیش از اون دیگه باید با پزشک مشورت کنی . اگرچه لزومی هم نداره انقدر زیاد بخوری !

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  8. آیا مصرف این قرص فقط جهت رفع خستگی باشه موردی نداره؟
    چون آدم خواب آلودی هستم میخوام برای جلوگیری از خواب آلودی استفاده کنم
    این کار درسته یا نه؟؟

9. sami28 نوشته است:
    __reza__ نوشته است: دکتر که رفتم قرق سیپرو هیپتامین به من داد که وقتی میخورم بشدت خواب الود میشم !

سلام

خب وزن اضافه کردن با سیپرو واقعا کار عاقلانه ای نیست و خوبه که می خوای بذاریش کنار
    برای رفع مشکلت دوست من ! باید به متخصص تغذیه مراجعه کنی . البته متخصص تغذیه ای که باسواد و متعهد باشه . نه اینکه فرتی سیپرو تجویز کنه ! با رژیم اصولی و در کنارش ورزش کاملا به اون فرمی که می خوای می تونی برسی
    ورزش واقعا لازمه و فکر نکن فقط مختص کاهش وزن هست

قرص مخمر آبجو هم البته روی اشتها تاثیر مثبتی داره اما فکر نکن اگر بخوری معجزه میشه
    بهرحال قرص بی دردسری هست . عوارض خاصی هم نداره مگر اینکه بخوای باهاش خودکشی کنی !
    روزی تا 5 عدد از این قرص هیچ مشکلی برات پیش نمیاره و بیش از اون دیگه باید با پزشک مشورت کنی . اگرچه لزومی هم نداره انقدر زیاد بخوری !

ممنون اقای سامی -
    من ورزش میکنم و و لاغر بدی نیستم یعنی سرشونه های خوبی دارم و یه فرم تقریبا مناسب
    ولی با این  وزن بهرحال لاغر م
    من استرسم همیشه بالاس ! و یکی میگفت یه دلیلش   همینه!

امیدوارم این قرصه تا حدودی جواب بده -
    چون من مشکل اشتهام دارم به محض اینکه استرسم از حد نرمال بالاتر باشه - دیگه اصلا نمیتونم غذا بخورم -

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  10. کدوم مارک قرص مخمر آبجو معتبر تر و بهتر هستش؟
    لطفا راهنمایی کنید؟

تشکر شده توسط : 2 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید