شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

زگیل در ناحیه تناسلی

1. با سلام
    در مورد واکسن ویروس پاپیلوما در ایران چگونه میشه اطلاع کسب کرد؟آیا مرکز درمانی یا بیمارستانی را می شناسید؟از اینترنت نتونستم پیدا کنم.

2. متخصص معاینه مجرای معقد برای زگیل تناسلی را نمی دانم؟

3. taranomjoon نوشته است: متخصص معاینه مجرای معقد برای زگیل تناسلی را نمی دانم؟

سلام

شما می تونید به متخصص زنان و همچنین متخصص پوست و یا حتی متخصص داخلی مراجعه کنید اما ارجحیت با متخصص زنان هست .

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. سلام
    مي بخشين مي خواستم بدونم كه اين مطلب كه تو سايت پزشكان خوندم كه تبخال تناسلي درمان و علاج قطعي نداره درسته ؟ آخه اينجا متخصص من گفته كه هيچ مشكلي نيس و تا يه هفته خوب خوب مي شي ؟

5. سلام
    دختری 20 ساله هستم و مجرد
    اگر میشه راجب زگیل بیشتر توضیح بدید؟؟؟این زگیل ها در چه ناحیه ای از دستگاه تناسلی در خانومها شایع است؟؟؟
    و این که لبهای فرج کوچک دستگاه تناسلی من نا متقارن هست و اینکه روی لبه های اون یه حالت سیاهی دیده میشه, قبلان هم گفتن سیاهی این ناحیه یه حالت ژنتیکی هست ولی این سیاهی که در این قسمت هست مثل اینه که روی این لبه را با زغالی باریک کشیده بشه و در یه طرف هم بیشتر دیده میشه ,بیشتر این سیاهی هم در ناحیه ی نزدیک کلیتورسم هست ,و دقیقان روی لبه های فرج کوچیک یه حالت زبری مثل حوله اما خیلی کم اینا دقیقان روی لبه دیده میشن سوزشی هم ندارن فقط در هنگام پریودم اونم همین یه دفعه رویه این لبه احساس تورم میردم که اینو فکر نمی کنم مشکلی باشه ,حدود 2 یا 3 پرزه هم یه 1 میلی متری داخل این فرجها دیده می شود,همین رنگ سیاهی رویه لبها مثل یه خال به قطر 1 میلی متر یکی نزدیک مقعدم و یکی هم داخل لبهای فرج بزگ دیدم.
    این علایم غیر عادی هستن وباید به پزشک مراجعه کنم یا نه؟؟؟؟و چه پزشکی؟؟/

یه سوال دیگه روی لبهای فرج بزرگ هم گاهی اوقات جوش های زیر پوستی میزنه بعضی وقت ها هم بزرگی اونا به اندازه یه نخود هم میرسه و این جوشا هستن تا وقتی که رسیده شن و پاره شن و اون موادچرکی و خونی که توش هست خالی شن دیگه دردی نداره .قبلان یکی میزد و خوب میشد ولی حالا تعدادشون به 3 یا 4 تا میرسه و نگرانم کردن خارش هم خیلی کم یا اصلان میشه گفت خارشی نداره
    موهایه این ناحیه هم با ژلیت تمیز میکنم,میتونه ژلیت تاثیر داشته باشه ,از لحاظ تمیزی هم خیلی میرسم ولی نمی دونم چرا این مشکلها برام پیش میاد
    دیگه کلافه شدم و نمی دونم به پزشک زنان باید مراجعه کنم یا دکتر پوست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    از راهنمایتون ممنون میشم

6. aryan65 نوشته است: سلام
    مي بخشين مي خواستم بدونم كه اين مطلب كه تو سايت پزشكان خوندم كه تبخال تناسلي درمان و علاج قطعي نداره درسته ؟ آخه اينجا متخصص من گفته كه هيچ مشكلي نيس و تا يه هفته خوب خوب مي شي ؟

سلام
    بله بنظر من اون گفته صحیح هست و درمان معمولا باعث میشه ضایعه از بین بره اما همیشه احتمال عود مجددش وجود داره
    در واقع ویروس سالها با شما می مونه

البته باید دید شما دقیقا دچار تبخال تناسلی شده اید یا تشخیص چیز دیگری بوده

7. راجب زگیل دستگاه تناسلی توضیح می خوام <با شل باشه ممنون می شم

8. اگه امکانش هست یکی راجب این زگیل تناسلی و تبخال یه توضیحی بدن ؟؟؟
    به چه صورتی هست؟؟؟
    ممنون

9. سلام.من دچار زیگیل تناسلی در قسمت معقد شده ام.در شوهرم علامتی از این بیماری نیست...نمیدانم علت آن از کجاست؟ ضمن اینکه توضیحاتی از واکسن hpv میخواستم که باعث درمان این بیماریست یا خیر؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 4 از 4
رفتن به صفحه    4

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید