شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

تعداد دفعات نزدیکی؟؟

1. سلام   
    یه سوال داشتم از شما تقاضا دارم که جواب من رو بدید.ممنون میشم
    حدود 5ماه هست که ازدواج کردم ولی همچنان آمیزش دردناک دارم همسرم رو خیلی دوست دارم  مراحل تحریک رو هم خیلی خوب و کامل انجام میده اصلا در این مورد مشکلی ندارم ولی هنگام دخول و حرکات همسرم درد وحشتناکی می آد سراغم به روی خودم نمی آرم ولی همسرم متوجه میشه خیلی به خاطر دردی که من میکشم خودشو سرزنش میکنه در صورتی که من اصلا مشکلی با اون ندارم و از تحریکهاش راضیم.خودم حدس میزنم به دلیل دوری من و شوهرم از همدیگه باشه چون شوهرم رو خیلی کم میبینم در شهر دیگه ای مشغول به کاره .تعداد دفعات آمیزشمون هم کم هست مثلا شاید در این 5ما حدود 7-10بار بوده
    نظر شما چی هست فاصله زیاد بین هر نزدیکی؟یا اینکه هنوز تنگ بودن واژن؟یا......؟

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. aniajoon222 نوشته است: سلام
    یه سوال داشتم از شما تقاضا دارم که جواب من رو بدید.ممنون میشم
    حدود 5ماه هست که ازدواج کردم ولی همچنان آمیزش دردناک دارم همسرم رو خیلی دوست دارم مراحل تحریک رو هم خیلی خوب و کامل انجام میده اصلا در این مورد مشکلی ندارم ولی هنگام دخول و حرکات همسرم درد وحشتناکی می آد سراغم به روی خودم نمی آرم ولی همسرم متوجه میشه خیلی به خاطر دردی که من میکشم خودشو سرزنش میکنه در صورتی که من اصلا مشکلی با اون ندارم و از تحریکهاش راضیم.خودم حدس میزنم به دلیل دوری من و شوهرم از همدیگه باشه چون شوهرم رو خیلی کم میبینم در شهر دیگه ای مشغول به کاره .تعداد دفعات آمیزشمون هم کم هست مثلا شاید در این 5ما حدود 7-10بار بوده
    نظر شما چی هست فاصله زیاد بین هر نزدیکی؟یا اینکه هنوز تنگ بودن واژن؟یا......؟

ببینید اگر میگید مراحل تحریک پذیری خوب انجام میشه پس ترشحات واژنی شما خوب هستش برای دخول
    شاید دردی که احساس دارید یا به دلیل تنگی واژن هست یا شاید بکارتتون طوری هستش که نزدیکی رو دردناک میکنه
    ابتدا توصیه میکنم به پزشک مراجعه کنید و ببینید مشکل از بکارت هست یا تنگی واژن
    منظورم هم از بکارت یعنی شاید بکارتتون نوعی است ضخیم که به طور کامل از بین نرفته
    اگر از این دو مورد نبود سعی کنید تمرکزتون رو بیشتر کنید
    از ژلهای بی حسی استفاده کنید
    تعداد دفعات نزدیکی هر چی بیشتر بشه بدن بهتر آمادگی پیدا میکنه و بی تاثیر نیست

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. بهتربری دکتر خودتو نشون بدی شاید پرده بکارتت ضخیم بوده هنوزپاره نشده شاید استرس داری میتونی از بی حس کننده استفاده کنی تا عادت کنی راستی نمیترسی از نزدیکی کردن؟
    اگه بترسی هم ممکنه درد ایجاد کنه

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  4. سلام آنيا جان به نظر من درد حين نزديكي مي تونه عوامل مختلفي داشته باشه و بهتره براي آنكه خيالت راحت باشه به دكتر زنان مراجعه كني و مشكلت رو مطرح كني اون خودش مي دونه كه بايد از چه روشي اقدام كنه .براي اطلاعات بيشتر هم بهتره  يك سر به سايت خانم دكتر پور قربان بزني.zananzayemannazaei.blogsky.com/

5. با سلام
    دوست عزیز بنظرم جواب سئوال خودتونو ،خودتون دادید یعنی:
    1- کمی تعداد نزدیکی.
    2- تنگی واژن که در اثر همون کمی رابطه است.
    در هر صورت با افزایش تعدد نزدیکی مشکل حل میشه نگران نباشید.
    لذا تا رفع این مورد شما پیشنهاد میکنم در زمان آمیزش از ژل های بی حس کننده استاندارداستفاده کنید.
    موفق باشید.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید