شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 29 ...   

پرده بکارت ..

1. رابطه كامل داشتين يعني دخول كامل انجام شده؟

اگه كامل نبوده پس پرده شما كامل پاره نشده و ممكنه بر اثر وارد شدن آلت تناسلي زخم شده باشه.وهمين باعث درد و  سوزشتون ميشه.در مورد مشكلتون قبلا هم توضيح داده شده ميتونين تو همين پست جستجوش كنين.

2. با سلام
    دو هفته گذشته  یکی از دوستان برای ترمیم پیش دکتر رفته و پرده بکارتش رو ترمیم کرده و از روز موعد تا الان که 2هفته میگذره ترشحاتی قهوه ای رنگ داره که قبلا با سوزش همراه بوده ولی الان سوزش برطرف شده ایا این ترشحات به علت عفونت هست یا طبیعی است ؟
    با تشکر

3. با سلام خدمت دوستان
    البته  که با زور زدن میتوان سوراخ پرده بکارت را دید  .

4. سلام
    جسارتن خواسم بدونم كه امكان داره كه الت مرد تا اخر وارد تناسلي يه دختر بشه و دجار خونريزي يا باركي نشه ؟؟؟؟؟؟
    خود من به شخصه در عين نزديكي متوجه شدم كه الت نامزدم به رحمم برخورد داشته يعني ميشه كفت مطمئنم كه از برده عبور كرده اما من هيج خونريزي يا دردي كه ناشي از باركي باشه رو حس نكردم..... ميشه بكين ايا برده من امكان داره كه باره شده باشه و خودم متوجه نشده باشم؟ ...
    و اينكه من شنيدم كه بعضي از افراد مي كن بعضي از برده ها ارتعاشي هس و در هنكام نزديكي باره نميشه و موقع زايمان هسش كه اين اتفاق مي افته؟
    اكه راهنماييم كنين و جواب درسي بدين ممنون مي شم ...
    با تشكر

5. seacoast نوشته است: سلام
    جسارتن خواسم بدونم كه امكان داره كه الت مرد تا اخر وارد تناسلي يه دختر بشه و دجار خونريزي يا باركي نشه ؟؟؟؟؟؟
    خود من به شخصه در عين نزديكي متوجه شدم كه الت نامزدم به رحمم برخورد داشته يعني ميشه كفت مطمئنم كه از برده عبور كرده اما من هيج خونريزي يا دردي كه ناشي از باركي باشه رو حس نكردم..... ميشه بكين ايا برده من امكان داره كه باره شده باشه و خودم متوجه نشده باشم؟ ...
    و اينكه من شنيدم كه بعضي از افراد مي كن بعضي از برده ها ارتعاشي هس و در هنكام نزديكي باره نميشه و موقع زايمان هسش كه اين اتفاق مي افته؟
    اكه راهنماييم كنين و جواب درسي بدين ممنون مي شم ...
    با تشكر

اون پرده اي كه ازش نام بردين ارتعاشي نيست عزيزم حلقوي ارتجاعيه.
    با تفاسير شما بله امكان اينكه بكارت شما اين نوعي باشه خيلي زياده.در مورد انواع بكارت تو همين سايت توضيح داده شده ميتونين جستجوش كنين.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  6. جواب منو نمیدید؟

7. maryamn نوشته است: سلام
    من پرده بکارتم رو عمل کردم ودهانه واژنم رو دکتر بزرگتر کرد چون کوچیک بود وحالا یه سوال دیگه دارم نزدیک یه یک ماه از این عمل میگذره ومن هنوز نزدیکی نکردم ممکنه که دهانه واژنم جوش بخوره چون احساس میکنم هنوز کوچیکه و تغییر نکرده در ضمن از اون موقع بعضی وقتها ازرحم من باد خارج میشه این طبیعیه؟

سلام

وقتی هایمن رو برداشتید درواقع دهانه ی واژن بزرگ شده دیگه نه اینکه خود واژن رو بیان گشاد کنن! هایمن از بین رفته هم مجددا جوش نمیخوره . به مرور با برقراری رابطه ی واژنی دیواره ی واژن که قابل اتساعه بازتر میشه و دخول راحت تر... پس این مساله با گذشت زمان برات حل میشه.
    خارج شدن باد از واژن هم که بعضی ها دارن غیرطبیعی نیست.

شاد باشید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  8. maryamn نوشته است: سلام
    من پرده بکارتم رو عمل کردم ودهانه واژنم رو دکتر بزرگتر کرد چون کوچیک بود وحالا یه سوال دیگه دارم نزدیک یه یک ماه از این عمل میگذره ومن هنوز نزدیکی نکردم ممکنه که دهانه واژنم جوش بخوره چون احساس میکنم هنوز کوچیکه و تغییر نکرده در ضمن از اون موقع بعضی وقتها ازرحم من باد خارج میشه این طبیعیه؟

سلام دوست عزیز

معمولاً وقتی جراحی مربوط به رحم انجام میشه، خود دکتر زنان سفارش میکنه تا یک مدت نزدیکی نداشته باشید.پس نگرانی از اینکه نزدیکی وجود نداشته ،نداشته باشید .دکتر شما همچین سفارشی به شما نکرده؟
    به هر حال این امکان که خودبه خود جوش بخورد بعیده. ولی ممکنه در نزدیکی اول  و دوم ،بعد از عمل  کمی احساس درد داشته باشید .
    در مورد سوال دوم هم چند باری برای خود من پیش اومده . (البته بعد از نزدیکی )ولی مشکل خاصی را ایجاد نکرده البته علتشو نمیدانم .و فکر نمی کنم مورد غیر طبیعی باشه.

9. سلام آقای دکتر خسته نباشید
    خواهش می کنم منو راهنمایی کنید
    من عروس 28 ساله هستم که 2 ماه ازدواج کردم ولی هنوز نتوانستم مراسم شب ازدواج به جا بیارم تنها دلیلش ترس من هست وقتی همسرم می خواد نزدیک بشه کل بدن من خشک میشه و اصلا نمی توانم این کار انجام بدم از نظر روحی دچار مشکل شدم از خودم بدم میاد این کاری که همه انجام می دن من عاجز هستم . خواهش می کنم راهنمایی کنید من از ژل لیز کننده و بی حس کننده هم استفاده کردم ولی اصلا نمی شه پردنده من از نوع دندونه ای و کمی عقب تر است . ممنون میشم جواب بدین

10. nasim_ad نوشته است: سلام آقای دکتر خسته نباشید
    من عروس 28 ساله هستم که 2 ماه ازدواج کردم ولی هنوز نتوانستم مراسم شب ازدواج به جا بیارم تنها دلیلش ترس من هست وقتی همسرم می خواد نزدیک بشه کل بدن من خشک میشه و اصلا نمی توانم این کار انجام بدم از نظر روحی دچار مشکل شدم از خودم بدم میاد این کاری که همه انجام می دن من عاجز هستم . خواهش می کنم راهنمایی کنید من از ژل لیز کننده و بی حس کننده هم استفاده کردم ولی اصلا نمی شه پردنده من از نوع دندونه ای و کمی عقب تر است . ممنون میشم جواب بدین

ميتونين تو سايت جستجو كنيد.البته عنوان تاپيكش يادم نيست ولي ميتوني شب زفاف رو سرچ كني.

11. nasim_ad نوشته است: سلام آقای دکتر خسته نباشید

سلام دوست من
    اول از همه تبريك به خاطر ازدواجتون اميدوارم هميشه در كنار هم شاد باشيد

و اما...
    مشكلي كه شما فرموديد در واقع مشكل نيست فقط يك تلقين ذهنيه!از نظر ذهني براي خودتون اينطوري مجسم كرديد كه خيلي درد داره و ممكنه درياي خون راه بيفته شما جيغ بزنيد از هوش بريد بعد امبولانس بياد ببرتون درمانگاه بعد تازه كي روش ميشه بگه واسه چي اينطوري شده و  و و ....

نگيد نه اينطوري نيست چون دقيقا ذهن شما اين سناريو را داره هر شب ساخته و پرداخته ميكنه

فقط يك كم آروم باشيد و به خودتون بگيد حتي اگر اين سناريو هم اجرا بشه بازهم زيباست چون نتيجه هم آغوشي با همسرتون بوده. تازه مطمئن باشيد اصلا اين اتفاق نميافته.مسئله شب زفاف از زمان آدم و حوا بوده تا حالا هم نشنيديم كسي از درد مرده باشه حالا شايد از ذوق بيهوش شده باشن اما به طور قطع از درد نبوده

فقط سعي كنيد ازش لذت ببريد و به خودتون بگيد درد كه نداره هيچ نهايت آرامشه
    از شوهرتون بخواهيد اين كار را با عجله نكنه وقبلش حتما مرحله آماده سازي را انجام بده و شما را تحريك كنه
    در هر نوبت تنفس عميق يك مقدار آلت را نزديك كنه و اجازه بده كه دهانه واژن كم كم باز بشه
    و نهايتا اينكه همه چيز به خود شما بر ميگرده. به لذت فكر كنيد نه درد و ناراحتي

موفق باشيد

12. آیا معاینه مکرر بکارت به اون آسیب میرسونه؟

13. سلام دوستان
    نسیم خانوم.......تبریک بهت میگم
    چند تا راه حل بهت پیشنهاد میکنم.....
    1- اول اینکه اصلا به رابطه جنسی فکر نکن........تصور کن هنوز دختر خونه پدری هستی.....و این فقط یه بازی کودکانه است در اغوش عشق دوران کودکی.......
    یادته وقتی کوچولو بودی خودتو تو لباس عروسی میدید و بازی های کودکانه.......حالا برگرد به همون سمت.......
    این فقط یه بازی........
    یه بازی قشنگ
    2- از همسرت بخواه تو این بازی شریکت بشه.........ازون هم بخواه به رابطه جنسی فکر نکنه.....این یه بازی قشنگ.........
    3- یه حمام رمانتیک.........یک دوش اب گرم..........کف صابون........کف شامپو.........قطرات اب که روی تنت میغلطن میان پایین.........
    بدنتو شل کن و اجازه بده همسرت با دستانش بدنتو بشناسه........
    یادت نره.........به رابطه جنسی فکر نکن و فقط از لحظات استفاده کن....زندگی کن.......لذت ببر....
    4- ساعتها وقتتونو به بازی بگذرونید..........دنبال هم کنید.......بگید و بخندید........و تحت هیچ شرایطی نیت به رابطه جنسی نداشته باشید..........
    فقط بازی........یه بازی قشنگ.........
    5- ممکنه این بازی یک هفته تا 10 روز طول بکشه.......و همسرت نباید بهت نزدیکی کنه......ولی کم کم......
    شروع کنه به گستاخی.......جسارتشو زیاد کنه.......
    6- میتونه با مکیدن بخشهای مختلف شروع کنه........
    ولی امیزش ممنوع.........
    7- میتونه ماساژت بده...........ولی امیزش ممنوع.......
    باید همسرت تحمل کنه.........تا بدنت اماده پذیرش اون بشه...........
    8- مطمئن باش ...........روزی که بدن تو اعلام امادگی کرد این تو هستی که به همسرت امان تحمل نمی دی..........
    9- از هیچ ماده ای استفاده نکن.........واژن تو........بدن تو........وقتی میزان هورمونها بالا رفت.......کارشو میکنه........ترشحات اونقدر زیاد میشه که مجبوری رو تختی رو تند تند عوض کنی...........
    پس بدنتو تنبل نکن.........از مصنوعات استفاده نکن........
    مگر........زمانی که مطمئن شدی مشکلی در سیستم تناسلی داری.......
    10- فراموش نکن که سن یک دختر 18 ساله رو نداری که به نگاهی تحریک میشه....
    یک دختر پخته به سن تو توقع زیادی داره.........و به همین اسونی بدنشو در اختیار کسی نمیزاره.......
    11- سخت نگیر.......عجله نکن.......دردش به تمام لحظاتی که قرار داشته باشی میارزه....اگر دردی البته به وجود بیاد..........موفق باشی........
    12- راستی موسیقی و شمع معطر یادت نره.....
    میتونی از عطرهای رابطه جنسیی هم استفاده کنی........

14. با سلام من براي معاينه پرده بكارتم به متخصص زنان مراجعه كردم گفت سالمه و از نوع معموليه پرده از نوع معمولي چه شكليه؟امكان لشتباه وجود داره ؟من قبلً خود ارضايي داشتم ولي شيء يا انگشت وارد نكردم تو بچگي هم ازم سوءاستفاده جنسي شد لازمه دوباره به متخصص مراجعه كنم؟

15. ARIANA-2 نوشته است: با سلام من براي معاينه پرده بكارتم به متخصص زنان مراجعه كردم گفت سالمه و از نوع معموليه پرده از نوع معمولي چه شكليه؟امكان لشتباه وجود داره ؟من قبلً خود ارضايي داشتم ولي شيء يا انگشت وارد نكردم تو بچگي هم ازم سوءاستفاده جنسي شد لازمه دوباره به متخصص مراجعه كنم؟

سلام

دوست من
    متخصص که با من و شما شوخی نداره . وقتی تشخیص دادن سالمه و ... یعنی مشکلی نیست
    حالا اینکه شما برای آرامش خیالتون بخواهید به متخصص دیگری رجوع کنید . بحثش جداست

در مورد سواستفاده جنسی هم ، بستگی داره
    اگر منظورتون اینه که وقتی 8 سالتون بوده با شما رابطه واژنی برقرار شده ! خب طبیعتا جای نگرانی هست و بهتره توسط متخصص دیگری هم رویت بشید
    اما اگر وقتی 6 سالتون بوده ، یکی دستمالی کرده ! اونوقت این موضوع هم مثل استمنا ( با اون شرحی که فرمودید ) روی بکارت تاثیر ندارد

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 3 کاربر ديگر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 29 از 36
رفتن به صفحه :    ... 29 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید