شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

سوال در مورد رحم

1. سلام دوستان
    فكر مي كردم تو اين سايت سوالم رو بپرسم يك دكتري مهندسي كسي پيدا مي شه جوابم رو بده ولي مي بينم هيچكسي جوابم رو نداده ؟
    من 3 ساله كه ازدواج كردم و 3 ماهه كه به خاطر زخم رحم فريز كردم . از وقتي كه خوب شدم دائما لكه بيني و درد دارم و نمي تونم نزديكي كنم چون دردم خيلي شديده
    هر دكتري مي رم مي گه از لحاظ رحم و واژن سالمي و مشكلي نداري موقع معاينه هم خيلي شديد درد دارم طوري كه داد ميزنم و بعد از معاينه كلي خونريزي مي كنم . من اصلا قبلا اينجوري نبودم حتي قاعدگي منظمي داشتم و از نزديكي لذت مي بردم ولي حالا اينجوري شدم شوهرمم خيلي شاكي شده  
    1- علتش چيه ؟
    2-چه خاكي تو سرم بريزم ؟
    3-آيا عفونت ادرار ممكنه دخيل باشه ؟
    4- 3 ماه خونريزي و لكه بيني خيلي ضعيفم كرده چي بخورم ؟
    5- پيش چه متخصصي برم ؟
    6- چه كار كنم دردم هنگام نزديكي و لكه بينيم خوب بشه؟

شما را به خدا يه دكتر پاسخم رو بده

2. شما بهتره به همون پزشكي مراجعه كنين كه فريز كردين.اينجوري كه پيداست شما هنوز خوب نشديد.

3. با سلاک
    دوست عزیز ضمن مراجعه به همون متخصص اولیه ،از مواد مغذی همچون :جگر ،آب ماهیچه،کباب، پسته خام ،خرما، موز،آناناس و کلاً میوه جات ،در جهت بدست آوردن بنیه استفاده کنید.البته ممکنه  این مشکلات در اثر ضعیفی و کم بنیه گی شما ،هم باشه ،از طرفی امکان عفونت مجاری ادرار هم رد نمیشه.به هر حال در وهله نخست مراجعه به متخصص اولیه و خدای ناکرده در صورت نتیجه نگرفتن ،در وهله بعد،مراجعه به متخصص ماهر زنان و یا اورولوژیست  را در نظر داشته باشید.تا آن زمان هم از ایجاد رابطه خودداری نمائید.
       موفق باشید.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید