شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

ارضای جنسی و سلامت جنسی

1. سلام به همگی دوستان
    موضوع ناراحت کننده ای برای من بوجود آمده است که از شما خواهشمندم راهنماییهای خود را در این زمینه ارسال کنید.

در طول 6 ماه گذشته تقریبا 10 بار حالت خاصی برای من ایجاد شده است و آن حالت بدین گونه است که ناگهان از خواب بیدار می شوم در حالی که از لحاظ جنسی به شدت تحریک شده ام  ، در این حالت در برخی از موارد به حالت غیر قابل کنترلی رسیده و انزال رخ می دهد. و در مواردی هم بطور غیر ارادی برخی رویاهای جنسی به ذهنم رسیده و قدرت کنترل خود را از دست داده و گاهی هم کمر خود را بالا و پایین می برم. در هر صورت آلت خود را لمس نمیکنم ولی با این حالت کنترل خود را از دست می دهم و در اندک زمانی انزال رخ میدهد در صورتی که در حالت عادی این موارد فقط اندکی تحریک کننده است.
    این مساله مرا نگران کرده است و گاهی چند روز فکرم مشغول شده و دائما به خود می گویم این مساله طبیعی است و مشکلی ایجاد نمی کند.
    با توجه به اینکه از لحاظ آماری اگر بسیاری از انسانها با مساله ای روبرو شوند آن مورد طبیعی بوده و مشکل ایجاد نمی کند لذا خواهشمندم در این مورد توضیحات خود را ارسال کنید.  موردی که مرا بسیار نگران کرده اینست که چشمان من نزدیک بین است و می ترسم این مساله سبب تاری دید شود، و دیگر اینکه من نگران سلامتی خود هستم و با خود می گویم این مساله شاید خود ارضایی باشد. و با توجه به مشغله های کاری و فکری بنده این مساله کاملا فکر مرا پریشان می کند.
    این مورد را هم اضافه کنم که من تابه حال رابطه جنسی نداشته ام و رابطه جنسی از دید من یک رابطه سالم یکتا و کاملا بخصوص است ولی می ترسم نه تنها به این هدف دست پیدا نکنم بلکه نداشتن رابطه سالم باعث ایجاد مساله فوق الذکر شده است.
    از آقای دکتر می خواهم مرا راهنمایی کنند. آیا نیاز است به یک متخصص مراجعه کنم؟ و دکتر با چه تخصصی می تواند برای من مفید باشد؟
    با تشکر

2. ازنظرمن این خود شما هستیدکه فکرتونو به این مسائل سوق می دهید بهتره تمرکز کنید رومسائل دیگر اگه گاهی این مسائل به ذهنتون میاد سریع فکرتونو به چیز دیگه ای مشغول کنید می دونم سخته گاهی واقعا سخت تمرکز کردن ولی باید تمرین کنید  قبل ازخواب حتما دعا کنید وکمی با خداصحبت کردن خیلی کمک میکنه ازخودش بخواهی مطمئن باش کمکت میکنه من به این باور رسیدم مطمئنم شما هم می رسید.

3. با سلام
    دوست عزیز  اولاً این مورد شما کاملاً طبیعی است.و در ثانی با جستجو در نوار بالای صفحه میتونید اطلاعات مفیدی رو پیدا کنید ،معذالک چند پیشنهاد جهت کاهش این عمل ،بدین صورت است:
    1- گرفتن دوش آب سرد.
    2- شستن بیضه ها با آب سرد ،قبل از خواب.
    3- استفاده از غذاهای سرد.
    4- عدم استفاده از غذاهای گرم و تند.
    5- عدم تمرکز به مسائل جنسی.
    6- ازدواج در صورت امکان.
    7- زیاد گرم نبودن بستر.
    8- مطالعه.
    9- ورزش.
    10- تنها نبودن.
    11- در مجالس و محافل دوستان شرکت کردن.
    و.....
    در هر حال فکر نکنم مشکل خاصی باشه.
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  4. مشکل خاصی نیس طبیعیه

5. سلام رفیق
    با تشکر از علیان عزیز
    دوست عزیز........سن شما ......نشون میده موقع اون رسیده از تنهایی خودتو نجات بدی
    به همسر و ازدواج یا شریک جنسی چرا فکر نمیکنی......؟

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید