شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

درد در ناحیه پستان

1. سلام.خسته نباشید
    آقای دکتر من از روز10 پریودم علائمی چون ترشحات بی رنگ و کشدار- درد در ناحیه سینه و شکم-بالا رفتن دمای بدن روز 13-15 بعد از پایان پریود-دارم که اینطور که مطالعه کردم علائم تخمک گذاریه.
    مشکل من اینه که درد در ناحیه پستان (از بغل ) که  در این زمان شروع میشه تا روزهای 10-11کمتر شده دوباره بیشتر می شود و این وضعیت تا زمانیکه دوباره پریود شوم همچنان ادامه دارد.....حالا بماند حالات عصبی -افسردگی و درد زانو نزدیک به زمان پریودم...که همگی مرا واقعا کلافه میکنه.قبل از ازدواجم اواسط سیکل فقط ترشح داشتم.
    در مورد حالات پرخاشگری و افسردگیم دکتر گفت طبیعیه ولی درد ناحیه سینه رو نگفتم.
    با توجه به اینکه انتظار بارداری رو می کشم
    1- آیا این ارتباطی به عدم بارداری من بعد از 7-8ماه جلوگیری نکردن داره؟
    2-برای رفع اون باید چه کار کنم واقعا دیگه خسته شدم .خودتون حساب کنید تمام ماه رو درگیر عوارض پریود و تخمک گذاریم!!!!
    3-الان روز 19از شروع پریدم یکی از پستانها از بغل درد داره ولی دیگری فقط کمی حساس شده این غیر طبیعی نیست؟؟؟!!!
    4-ممکنه ترشحات هورمونهای من به هم ریخته باشه؟

2. سلام.خسته نباشید
    آقای دکتر من از روز10 پریودم علائمی چون ترشحات بی رنگ و کشدار- درد در ناحیه سینه و شکم-بالا رفتن دمای بدن روز 13-15 بعد از پایان پریود-دارم که اینطور که مطالعه کردم علائم تخمک گذاریه.
    مشکل من اینه که درد در ناحیه پستان (از بغل ) که  در این زمان شروع میشه تا روزهای 10-11کمتر شده دوباره بیشتر می شود و این وضعیت تا زمانیکه دوباره پریود شوم همچنان ادامه دارد.....حالا بماند حالات عصبی -افسردگی و درد زانو نزدیک به زمان پریودم...که همگی مرا واقعا کلافه میکنه.قبل از ازدواجم اواسط سیکل فقط ترشح داشتم.
    2-برای رفع اون باید چه کار کنم واقعا دیگه خسته شدم .خودتون حساب کنید تمام ماه رو درگیر عوارض پریود و تخمک گذاریم!!!!
    3-الان روز 19از شروع پریدم یکی از پستانها از بغل درد داره ولی دیگری فقط کمی حساس شده این غیر طبیعی نیست؟؟؟!!!

3. saharbarg نوشته است: سلام.خسته نباشید

سلام

همونطور هم که خودتون گفتید اینها میتونه از علائم تخمک گذاری باشه .
    درد در پستان و بعد بهبود اون با پریودی یا یکی از علائم ثانویه ی تخمک گذاریه و یا به بهم خوردن بالانس هورمونی مربوط میشه.

اگر بعد از این مدت باردار نشدید بهتره به متخصص زنان مراجعه کنی. با انجام آزمایش و سونوگرافی علت رو تشخیص میدن.

اگر مشکلتون هومونی باشه، با درمان دارویی این مشکلاتتون هم تا حدودی برطرف میشه مخصوصا درد پستان که اذیتتون میکنه.
    و اینکه حالا یک پستان درد بگیره اون یکی فقط حساس شده باشه هم دلیل بر مشکل دار بودن نیست.

با انجام یک آزمایش و سونوگرفی جواب سوالاتت رو دقیقتر میگیری. مخصوصا الان که قصدت بارداری هست حتما به متخصص مراجعه کن.

شاد باشید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. سلام
    دوست عزیزم بهترین کار اینه که شما از پزشکتون بخواید که یه تست هورمونی ویه سونوگرافی از رحم وتخمدانها برای شما انجام شود چون طبق گفته هایتان شما 8-7 ماه برای بارداری اقدام کرده اید بنابراین شاید مورد هورمونی یا کیست تخمدان داشته باشید.

5. سلام از پاسختون ممنون ولی من سیکلم 28روزه و منظمه یعنی ممکنه کیست داشته باشم؟
    دیروز سر 27روز پریود شدم.خیلی ترسیدم و نگرانم.....چه روزی باید برم برای سونو؟

6. سلام
    دوست عزیزم برای اینکه از نگرانی در بیای بد نیست یه سونو گرافیانجام بدی،میتونی بعد از اتمام پریودت ویا با نظر پزشک در روز 2 یا 3 پریودت یه سونوی واژینال انجام بدی .

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید