شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

احتمال نارسایی قلب جنین بعدی

1. سلام اقای دکتر ...خسته نباشین...من اولین بچه م نارسایی قلبی داشت 2 سوراخ و عدم رشد بطن چپ به علت هیدروپس جنین...36 هفته به علت عدم رشد جنین سزارین اورژانسی شدم و پسرم  با نیاز به اکسیژن به دنیا اومد و فورا بستری شد..4 روزه بود عمل شد و طبق روال به هوش اومد و از دستگاه خارج شد ولی نتونست تحمل کنه و بازم به دستگاه وصل شد که جواب نداد و خونریزی داخلی کرد و پر کشید پیش خدا....سوال من در مورد احتمال نارسایی فلبی حاملگی بعدیمه...چقدر احتمال داره بازم این اتفاق برم بیفته؟؟؟؟؟؟؟به خاطر سزارین شدنم خیلی نگرانم...25 سالم ...با شوهرم رابطه ی خویشاوندی خیلی دوری دارم...خواهش میکنم راهنماییم کنین.متشکرم.  

2. سلام

نگران نباشید دوست من . نگرانی و استرس برای هر شخصی مضر هست چه برسه برای کسی که می خواد مادر بشه . به خداتوکل کنید انشاالله که مشکلی نیست

ببین دوست من
    باید بررسی بشه که علت این نارسایی چی بوده ؟ زمینه ژنتیک و ارثی در بین بوده ؟ وضعیت سلامت روحی و جسمی مادر باعث بوجود آمدن این نقص شده ؟ مصرف داروی خاصی علت این نارسایی بوده ؟ اختلالات ژنتیکی ناشی از ازدواج فامیلی ... ؟ و ...
    زمینه که مشخص بشه اونوقت میشه به احتمالهای بعدی فکر کرد
    زیر نظر متخصص ادامه بدید و اینو بدونید که خیلی ها متاسفانه یک تجربه این مدلی داشته اند اما بعدها فرزندان کاملا سالمی نیز بدنیا اوردند .

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  3. سلام اقا سامی...خیلی ممنون ...بررسی شده از هر لحاظ الانم تحت نظر فوق تخصص قلب جنینم ...علتش اتفاقی بوده...جهش ژنتیکی ژن 22 ...این سندروم ایران بررسی نمیشه...تنها راه حل اکوکاردیوگرافی قلب جنین تو 18 هفته ی بارداریه...من به خاطر سزارین شدنم خیلی نگرانم...متخصصین زنان شهرستانومنم این نگرانیمو شدیدتر کردن ...چون میگن نباید سزارین میشدی...نمیتونم نگران نباشم الان 9 ماه گذشته و تو اقدام برا 2 حاملگی هستم ولی استرس خیلی زیادی دارم...ضربه ی روحی شدیدی خوردم ....نمی تونم تصور کنم این اتفاق بار دیکه برام اتفاق بیفته به خاطر شانس حاملگی 4 نگرانم..برا همین از همه ی دوستان میخوام جوابمو بدن....احتمال بعدی چقدره؟؟؟؟؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید