شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

پاكسازي پوست

1. zahra_b

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام
    مي خواستم درمورد پاك سازي پوست بپرسم ببينم در درمان لك و سوراخهاي روي پوست صورت تاثير داره يا نه
    و ليز كردن لك هاي پوست صورت (پوستهاي سبزه وتيره) وعوارض ان وهمچنين درمورد كرم موبر باله آ راهنماييم كنيد
    ممنون

2. پاكسازي صورت با يه سري كرم هاي لايه بردار و ماسك هاي گياهي انجام ميشه و تاثير خوبي هم داره.ولي در مورد ليزر كردن بايد بگم خيليها اينكار رو كردن و جواب نگرفتن يعني قابل بازگشت بوده.البته رو پوست تعدادي هم تاثير خوبي داره.در واقع بايد بگم بستگي به پوست افراد داره همونطور كه خود متخصصين پوست هم تضميني ندارن واسه اين كار.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  3. zahra_b نوشته است: سلام
    مي خواستم درمورد پاك سازي پوست بپرسم ببينم در درمان لك و سوراخهاي روي پوست صورت تاثير داره يا نه
    و ليز كردن لك هاي پوست صورت (پوستهاي سبزه وتيره) وعوارض ان وهمچنين درمورد كرم موبر باله آ راهنماييم كنيد
    ممنون

سلام

پزشک با ویزیت شما تصمیم می گیره از لایه بردارهای شیمیایی مثل کرمهای لایه بردار و اسکراب و ... استفاده کنه یا از لیزر و میکرودرم و ...

پوستهای سبز و تیره هم مثل بقیه پوستها هستند اما قضیه اینه که کمی به مراقب بیشتری حین و بعد از درمان احتیاج دارند چون احتمال ایجاد اسکار و لک در پوستهای تیره کمی بیشتره .

خلاصه همه چیز به پزشکی که شما رو ویزیت می کنه بستگی داره و استفاده از هرکدوم از این روشها اگر زیر نظر متخصص مجرب باشه ، نتیجه خوبی هم میده

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. zahra_b

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام
    مرسي از راهنماييهاي مفيد شما عزيزان

5. atis

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام
    به نظر شما برای برطرف کردن لکهای به جا مانده از جوش کرمی که مخلوطی از تریتینیون،هیدروکورتیزون وزینک اکسید است مناسب است؟
    بنده هیچ تاثیری روی لکهایم احساس نمیکنم جز اینکه لایه برداری از پوست می کند و من شدیدا نگران این هستم که برای پوستم این مقدار لایه بردار هر شب زیان آور باشد
    این کرم با تجویز دکتر بوده
    با تشکر

6. با سلام وخسته نباشی من دختری 30 ساله هستم لطفا توصیه های لازم را در مورد درمان جوش روی باسن بفرمایید.

7. atis

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    ببخشید یه سوال دیگه دارم الان پوستم یه کم حساس شده،آیا میتونم برم پاکسازی پوست یا صلاح نیست؟

8. zahra_b

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام دوست عزيز
    درمورد پاكسازي مي توني بري انجام بدي ولي براي اطمينان كامل ازاين موضوع كجايي كه مي خواي پاكسازي رو برات انجام بده نيز سوال كن

9. atis

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام دوباره
    من بند که میندازم صورتم تا4روز تورم داره وتا 5روز خارش مراسم عقدم نزدیکه وبه شدت نگران این هستم که برای آرایش چکار کنم؟آخه کرم پودری رو که خودم استفاده میکنم صورتم پس میزنه،صورتم پوسته پوسته میشه
    چکار کنم به نظرتون؟

10. atis نوشته است: با سلام دوباره
    من بند که میندازم صورتم تا4روز تورم داره وتا 5روز خارش مراسم عقدم نزدیکه وبه شدت نگران این هستم که برای آرایش چکار کنم؟آخه کرم پودری رو که خودم استفاده میکنم صورتم پس میزنه،صورتم پوسته پوسته میشه
    چکار کنم به نظرتون؟

با سلام
    دوست عزيز براي اين جور مراسم آرايشگر صورت رو بند نمي اندازه بلكه با تيغ (خودش و نه شما) موهاي زائد رو از بين مي بره و در نتيجه صورتتون نه جوش مي زنه و نه دچار خارش مي شه ، تيغ زدن مو هم هيچ تاثير بدي نداره و اگر هم داشته باشه (كه نداره) ، براي 2 بار تو طول زندگي اثري نداره ، پس صورتتون رو بند نندازيد .

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید