شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

معاینه رکتوم و راست روده جهت زگیل تناسلی

1. با سلام از راهنماییهای خوبتون ممنون
    ببخشید.من از زمانی که متوجه زگیل تناسلی شدم.سریع به دکتر پوست و نیز دکتر زنان رجوع کردم.و کرایو کردم.بر خلاف نظر دکتر زنان که پودوفیلین را تجویز کرد و قرص امگا بهم داد.اما مشکلم اینه که نفخ معدم زیاد شده.هنگام دفع مدفوع درد دارم.و احساس خوبی اصلا ندارم.نمی دونم داخل مجرای معقدم یا راست رودم هم به زگیل آلوده شده است یا نه؟من احساس می کنم بعد از این رابطه پس از دفع مدفوع نمیتونم معقدم را بشویم و انگار همیشه بدبو و کثیف است.دکتر پوست و زنان هیچ کدام معقدم را معاینه نکردند.دکتر پوست هم گفت کار من نیست ولی ایشون یک زگیل را که درست روی چین خوردگی معقدم بوده را کرایو نکرده و مابقی سیاه شدند.من پیش چه متخصصی باید برم؟
    آیا تخصص بیماریهای رکتوم یا معقد داریم؟
    کولونوسکوپی آیا این اسم هست؟
    من دیگه واسه هیچ وقت نزدیکی از معقد نمیکنم.و الان فقط نگرانم که اکتفا به از بین بردن زگیل های مشهود اطراف معقد کافیست؟واسه همین دنبال معاینه داخل مجرا ی معقد و راست روده هستم.من احساس مرگ و سرطان میکنم.و ناراحتم از این که آلوده به این ویروس شدم.خیلی استرس پیدا کردم.
    نمی دونم از کجا و چطوری  زدن واکسن پاپیلوما توی تهران رو پیدا کنم؟
    ببخشید سوال آخرم این هست که کسی که از معقد به دفعاتی رابطه داشته آیا اسفنگترش شل شده؟ ویه جورایی معقدش نشان از این عمل میده.
    دفعاتی که من انجام دادم شاید بگم با فواصل زمانی زیاد بوده و متاسفانه هر بار هم 2-3 بار انجام دادم.و خیلی ناراحتم که چرا مقاومت بیشتر نکردم.
    نامزدم واسه معاینه باید پیش اورولوزست بره؟اون هیچ علامتی از زگیل نشون نداده بدنش.

2. taranomjoon نوشته است: با سلام از راهنماییهای خوبتون ممنون
    ببخشید.من از زمانی که متوجه زگیل تناسلی شدم.سریع به دکتر پوست و نیز دکتر زنان رجوع کردم.و کرایو کردم.بر خلاف نظر دکتر زنان که پودوفیلین را تجویز کرد و قرص امگا بهم داد.اما مشکلم اینه که نفخ معدم زیاد شده.هنگام دفع مدفوع درد دارم.و احساس خوبی اصلا ندارم.نمی دونم داخل مجرای معقدم یا راست رودم هم به زگیل آلوده شده است یا نه؟من احساس می کنم بعد از این رابطه پس از دفع مدفوع نمیتونم معقدم را بشویم و انگار همیشه بدبو و کثیف است.دکتر پوست و زنان هیچ کدام معقدم را معاینه نکردند.دکتر پوست هم گفت کار من نیست ولی ایشون یک زگیل را که درست روی چین خوردگی معقدم بوده را کرایو نکرده و مابقی سیاه شدند.من پیش چه متخصصی باید برم؟
    من دیگه واسه هیچ وقت نزدیکی از معقد نمیکنم.و الان فقط نگرانم که اکتفا به از بین بردن زگیل های مشهود اطراف معقد کافیست؟واسه همین دنبال معاینه داخل مجرا ی معقد و راست روده هستم.من احساس مرگ و سرطان میکنم.و ناراحتم از این که آلوده به این ویروس شدم.خیلی استرس پیدا کردم.
    ببخشید سوال آخرم این هست که کسی که از معقد به دفعاتی رابطه داشته آیا اسفنگترش شل شده؟ ویه جورایی معقدش نشان از این عمل میده.
    دفعاتی که من انجام دادم شاید بگم با فواصل زمانی زیاد بوده و متاسفانه هر بار هم 2-3 بار انجام دادم.و خیلی ناراحتم که چرا مقاومت بیشتر نکردم.
    نامزدم واسه معاینه باید پیش اورولوزست بره؟اون هیچ علامتی از زگیل نشون نداده بدنش.

3. taranomjoon نوشته است: با سلام از راهنماییهای خوبتون ممنون

4. سلام

راه معالجه ی زگیل تناسلی همون کرایو یا فریز کردنه که شما انجام دادید. پودوفیلین هم به همین منظور تجویز میشه.
    زگیل یک بیماری ویروسی و واگیردار هست پس امکان مبتلا شدن ناحیه ی مقعد شما هم به زگیل وجود داره. شریک جنسی شما هم حتما باید جهت معاینه به متخصص مراجعه کنند.

عامل زگیل همون ویروس پاپیلوماست ولی در رابطه با واکسن پاپیلوما که پرسیدی ،کافیه به یک پزشک متخصص زنان مراجعه کنی و خودشون راهنماییهای لازم رو بهت میکنن .
    این بیماری اگر صحیح درمان بشه به سرطان تبدیل نمیشه . نگران نباش.

دوست من شما هم جهت احتمال زگیل در رکتوم، سریعتر جهت معاینه به متخصص گوارش مراجعه کنید. متخصص گوارش در صورت لزوم کولونوسکوپی رو برای شما انجام میده. با کولونوسکوپی ، پزشک میتونه ضایعات احتمالی و ... رو ببینه و درصورت نیاز نمونه برداری و یا حتی پاکسازی محل رو انجام بده.
    فقط سریعتر به متخصص مراجعه کنید.

شاد باشید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید