شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

ریختن آب منی داخل مقعد زن

1. solonex_2020 نوشته است: احتمال ایجتد شقاق چقدره؟ یا اینکه بعد از چند بار  یا چند سال این مشکل پیش میاد؟
    آخه یکی از بستگان 7_8ساله ازدواج کرده رابطه معقدی هم دارن اما هیچ مشکلی(شقاق و....) براش پیش نیومده؟!!!!!!!

شما میگید که کی دچار شقاق میشه .این رو کسی نمیتونه 100% بگه . اثبات شده کسانی که از راه معقد رابطه جنسی داشتن بسیار بیشتر از افراد عادی دچار شقاق میشن .ولی این موضوع ممکنه در همه ظهور نکنه ولی احتمالش بالاست.سیستم بدن تمام افراد شبیه هم نیست، سیگار هم عامل اصلی سرطانه ولی خیلی ها روزی 3 پاکت سیگار میکشن و تا اخر عمرشون سرطان نمیگیرن.ولی احتمالات رو همیشه باید در نظر داشت.

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 7 کاربر ديگر
  2. با سلام
    2 پیش ماه با همسرم رابطه ی مقعدی داشتم . تمام احتیاطها رو رعایت کردم آب منی بعد از ارضا شدن داخل مقعد ریخته شد و به واژن نرسید و فورا به دستشویی جهت تخلیه رفتم . فردای اون روز پریود شدم . البته 5 روز قبل از پریودی هم قرص LD استفاده می کردم تا پریود نشم و بعد از 2 روز قطع کردن قرص ال دی پریود شدم . و از آن زمان تا به حال هیچ گونه رابطه جنسی نداشتیم . یک ماه بعد به طور منظم پریود شدم و از آن زمان به بعد درد سینه شدیدی  دارم و سینه و شکمم ورم کرده و چند روزی میشود که زیر شکمم درد می کند . بیشتر علایم پریودی را دارم اما تا پریودی بعدی 1 هفته مانده . آیا طبیعی هست که این درد از یک ماه قبل  شروع شود تا روز پریودی ادامه داشته باشد؟ از بی بی چک استفاده کردم و جواب منفی بود . به نظر شما آیا احتمال بارداری در من وجود دارد؟

3. padideh02 نوشته است: با سلام
    2 پیش ماه با همسرم رابطه ی مقعدی داشتم . تمام احتیاطها رو رعایت کردم آب منی بعد از ارضا شدن داخل مقعد ریخته شد و به واژن نرسید و فورا به دستشویی جهت تخلیه رفتم . فردای اون روز پریود شدم . البته 5 روز قبل از پریودی هم قرص LD استفاده می کردم تا پریود نشم و بعد از 2 روز قطع کردن قرص ال دی پریود شدم . و از آن زمان تا به حال هیچ گونه رابطه جنسی نداشتیم . یک ماه بعد به طور منظم پریود شدم و از آن زمان به بعد درد سینه شدیدی  دارم و سینه و شکمم ورم کرده و چند روزی میشود که زیر شکمم درد می کند . بیشتر علایم پریودی را دارم اما تا پریودی بعدی 1 هفته مانده . آیا طبیعی هست که این درد از یک ماه قبل  شروع شود تا روز پریودی ادامه داشته باشد؟ از بی بی چک استفاده کردم و جواب منفی بود . به نظر شما آیا احتمال بارداری در من وجود دارد؟

سلام

باردار نیستی نگران نباش. ولی اگر دیدی این دردهای زیر شکمی که داری با پریود شدنت بهتر نشد بهتره پیش متخصص زنان بری ، شاید برای تشخیص علت نیاز به سونوگرافی داشته باشی.

شاد باشید.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  4. سلام
    حدود 18روز پیش پریود شدم و 8روز طول کشید بعد از 11 روز دوباره پریود شدم البته نمیشه گفت پریود!!!! چون فقط در حد چند لکه در روز بود که سه روز طول کشید در روز دوم هم رابطه مقعدی داشتم که منی در داخل مقعد خالی شد . از اون روز تا حالا که چهار روز میگذره درد سینه شدید دارم و صبح هاهم حالت تهوع و سر گیجه بهم دست میده .. در ضمن حالت خواب آلودگیم هم زیاد شده ......
    نمیدونم دلیلش چیه ؟؟؟
    لطفا راهنماییم کنید !!!؟
    خیلی نگرانم ... یه چیزی رو هم اضافه کنم درد معده شدیدی هم دارم . قرص رانیتیدین و ضد حالت تهوع هم مصرف میکنم(طبق تجویز پزشک)

5. سلام.کار خطرناکی و نباید از مقعذ آمیزش کرد هر چنذ که موجب خاملگی نمیشه

6. با سلام
    دوست گرامی بنا به شنیده ها چون محل روده بزرگ و طبعاً انتهای آن که همان مقعد میباشد ، محلی است برای رشد انواع میکروب و ویروس ، و از طرفی  دیگر مایع منی دارای مواد نشاسته ای و مغذی میباشد لذا قرار گرفتن منی در این محل ،زمینه مناسبی برای رشد و نمو ویروسهائی از قبیل HIV  را ایجاد خواهد نمود. (البته نظر قطعی رو باید متخصصین امر ابراز نمایند) ضمناً این عمل برای بانوان مشکلاتی از قبیل عدم کنترل در  دفع مدفوع، هموروئید(یبوسیت)،آسیب دیدن مخاط داخلی روده بزرگ،خونریزی متناوب و یا مستمر،شقاق و ... را بهمراه خواهد داشت.
    پس پیشنهاد اکید میگردد از انجام این عمل جداً خودداری شود.
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  7. همه می دونیم که کار خطر ناکی هست . درد زیادی هم داره.اما اگه طرف مقابل اصرار داشته باشه یا مجبورت کنه چی ؟
    چه جوری میشه منصرفش کرد طوری که رابطه بهم نخوره و زده نشه ؟
    همسر رو میگما وگرنه اگه غیر از این باشه که مهم نیست زده بشه یا نشه.یه کاری می کنی که دیگه طرفت نیاد. Very Happy

پس جنبه حفظ زندگی رو در نظر بگیرید

8. با سلام
    خيلي ساده ايشون رو از عوارض زياد و وحشتناكي كه داره مطلع كنيد اونوقت اگه شما رو دوست داشته باشه هرگز حاضر نمي شه چنين جنايتي رو در حقتون بكنه !

9. kavir_mercury نوشته است: همه می دونیم که کار خطر ناکی هست . درد زیادی هم داره.اما اگه طرف مقابل اصرار داشته باشه یا مجبورت کنه چی ؟
    چه جوری میشه منصرفش کرد طوری که رابطه بهم نخوره و زده نشه ؟
    همسر رو میگما وگرنه اگه غیر از این باشه که مهم نیست زده بشه یا نشه.یه کاری می کنی که دیگه طرفت نیاد. Very Happy

پس جنبه حفظ زندگی رو در نظر بگیرید

سلام
    در مورد رابطه مقعدی و مضرات و نوع برخورد با همسر در این مورد در تاپیکی جداگانه به طور مفصل بحث شده شما میتونید به اونجا مراجعه کنید
    موفق باشید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  10. سلام
    1- رابطه مقعدي حامله نمي كند(مگر مقداري از مني وارد دهانه وا‍ن بشه)
    2- رابطه مقعدي مشكل سازه علاوه بر بيماريهاي ميكروبي باعث پاره شدن بند مقعد ميشه كه هم با چشم قابل تشخيصه و مهمتر اينكه در زمان مدفوع و اسهال فرد نمي تونه خودشو نگه داره

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 2 از 2
رفتن به صفحه    2

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید