شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

چطور همسرمو راهنمايي كنم؟

1. با سلام
    راستش من تو اين سايت مقالات ومطالب زيادي در مورد مضرات رابطه مقعدي خوندم مشكل خودم اينه كه شوهرم از اين نوع رابطه خوشش مياد  اون تحصيلكرده است اما تا حدودي تو اين زمينه نا اگاهه.يا شايدم عواقبشو ميدونه اما  مثل خيلي از مردا دوست داره تجربش كنه. من تاحدودي باهاش صحبت كردم . ظاهرا به حرفام گوش ميده ميگه متقاعد شده ولي من فكر ميكنم اينا رو بخاطر من ميگه  ولي قلبا دلش اينو نميخواد نميدونم چيكار كنم .بارها سعي كردم غير مسقيم يا مستقيم عواقب اين كارو براش توضيح بدم.حتي تو رابطه از من ميخواد منيشو بخورم كه اينكار حال منو به شدت به هم ميزنه و از اين كار متنفرم.از اين ميترسم كه شايد اين باعث نارضايتيش تو رابطه جنسيمون بشه و بره دنبال كسي كه بتونه خواسته هاشو برآورده كنه/ حتي فكرشم منو ناراحت ميكنه نميدونم چيكار كنم؟آيا درسته به خاطر حفظ رابطم به خواسته هاش تن بدم؟لطفا كمكم كنيد

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. سلام دوست عزیز
    شما میتواند از همین سایت کمک بگیرید و با کمک گزینه جستجو عبارت رابطه مقعدی را جستجو کنید سپس پافته هایتان را به همسرتان نشان دهید و با هم به مطالعه این موضوعات بپردازید.
    مطالب ارائه شده در مورد رابطه مقعدی و خوردن منی در این سایت بسیار مفید و موثر میباشد.
    احتمال زیاد مشکل همسر شما نشات گرفته از تماشای فیلم های پورنویی که کارگردان این فیلم ها جهت فروش بهتر،بازیگرانشان را وادار به زیبا جلوه دادن اعمالی میکنند که بسیار مضر و زیان آور است.
    یک پزشک یا مشاور میتواند کمک بسزایی در تغییر رفتار همسرتان به شما داشته باشد.
    در ضمن تجربه رابطه مقعدی و خوردن منی در مردها میتواند خودش را به شکا اعتیاد آوری نشان دهد که حتی پس از ازدواج خواهان اینگونه روابط با همسرشان هستند.
    عدم ارضا کامل در نزدیکی واژنی با همسرشان یکی دیگر از عوامل ایجاد میل و رغبت به نزدیکی مقعدی در آقایان میباشد.
    کلیه نظریه های فوق که اینجانب ارائه دادم در حد فرضیه و بر گرفته از نظریات روانشناسان میباشد.
    خدایی نکرده ایجاد شک و شبهه در ذهن شما دوست عزیز نکرده باشد.
    موفق و پیروز

تشکر شده توسط : 9 کاربر
  3. با سلام
    دوست عزیز با توجه به اینکه این عمل(رابطه مقعدی) برای خوده مرد هم رفتاری پر خطره و از طرفی اونهمه تبعات بعدی داره ( از جمله زمینه ساز بیماری hiv هم هست) واز طرفی برای زن بسیار زجر آوره ، بنظرم منطقی با ایشون صحبت کنید و حتی در صورت صلاحدید ، ایشون رو هم به این سایت معرفی کنید تا از مطالب و تجربیات دوستان هم ،بتونند استفاده کنند . ضمناً بنا به تجربه یکی از دوستان همسر بنده ، که این عمل رو (دخول از مقعد) داشتند ،بعد از مدتی به مشکل هموروئید(یبوسیت) مزمن دچار شده و کار ش به عمل جراحی کشید !! از طرفی دیگر به مرور زمان این عمل ، موجب عدم کنترل در دفع مدفوع  و ... هم خواهد شد.
    حال در مورد خوردن منی ، از آنجائیکه مجرای خروج این مایع ،همون مجرای ادرار مرد هست ، و همه میدونیم که محلی است  تقریباً آلوده!! لذا استفاده غیر روتین از اون موجبات بیماری میشه،پس عقل حکم میکنه تا از این کار جداً خودداری بشه این فقط یک مورد از ده ها مورد مشکل دار بودن این عمل هست که باید به اون توجه کرد.
    به هر حال بنظرم با استدلال و منطق میتونید ایشونو  متقاعد کنید.
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  4. دقیقا من هم مشکلات خانم arianazرو دارم
    همسرم با این سایت آشناست و مضرات رابطه معقدی رو میدونه اما بازم خواهان همچین رابطه ای
    فقط به خاطر من قبول کرده که این کارو انجام نده میدونم قلبا دلش میخواد که این کارو انجام بده واز رابطه جنسی مون ناراضیه اما به روم نمیاره
    البته اینم بگم که ما هنوز نامزدیم و دخول از طریق وازن رو نداریم
    و اینکه خیلی دوس داره منی و پیش آبشو بخورم به زور میماله رو لبام میگه لیسش بزن تا عادت کنی
    واینکه دوس داره .......بخورم میتونم این کارو بکنم اما کلاهکشو نه چون اگه بخوام این کارو بکنم پیش آبش میاد تو دهنم و حالمو بهم میزنه
    من چیکار باید بکنم؟

5. با سلامی مجدد
    دوست عزیز سرکار solonex_2020 خانم ،باید بگم متاسفانه این موضوع حاصل دیدن فیلم های پورنو ست و اگه کنترل نشه در آینده نه چندان دور ،موجب بوجود آمدن مشکلاتی برای شما خواهد شد. از طرفی ممکنه  چون تا به حال رابطه شما در حد دخول نبوده و  از طرفی دیگر ایشون میخواسته خودشو نو به انزال برسونن  این عمل رو انجام میدادن، لذا شاید بعد از ازدواج و داشتن روابط نزدیکتر ،این میل ایشون هم رو به کاهش بزاره ولی به هر حال تا حد امکان ایشونو از دیدن این نوع فیلم و مناظر ،بر حذر داشته و بهشون بگید :اینها همه فیلمه و در دنیای زندگی مشترک ،همیشه باید اولاً رضایت طرف مقابل رو حاصل کنی و دوماً واقعاً اگه شما رو دوست داره و به سلامتیتان اهمیت میده  باید بدونه که اصلاً به بیماریهای بعدیش نمی ارزه!! از طرفی واقعاً خوده آدم از بو و حالت این مایع مشمئز میشه چطور میتونه به شریک زندگیش بگه که ....
    به هر حال همونطور که گفتم ، سعی کنید با منطق مجابشون کنید که دست از این امر بیهوده بردارند. (ببخشید)از طرفی دیگه شان طرفشو نو تا حد زنان .... پایین نیاره.
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  6. من نمیفهمم این خوردن منی از کجا نشات گرفته!!!!
    به خدا اینا اصول یه رابطه سالم و عاشقانه نیست
    درست خوردن آلت مرد یه امر تحریک کننده به حساب میاد اما خوردن منی با اون بوی بدش اصلا صحیح نیست
    بابا ویتامین نداره که اصرار میکنید
    در ضمن یه تجربه شخصی بهتون بگم
    در فیلمای پورنو به هیچ عنوان منی خورده نمیشه
    درسته تو دهان میریزند اما بعدش از دهان میریزنش بیرون یا قورشم بدن پشت صحنه فیلم بالا میارن
    چون پشته صحنه این جور فیلمارو به شخصه دیدم و میدونم چه خبره ( پسر پیغمبر نیستم که )
    سعی کنید با گفتمان خوب و قانع کننده بهشون بگید این کار نه تنها ضرر نداره بلکه در شان و اندازه فرهنگ غنی ما نیست
    البته روی صورتم با کسانی هست که تمایل به انجام این کار ندارن اونایی که دارن هیچ
    کسی که واقعا یه نفر رو دوست داشته باشه هیچ وقت حاظر نیست ناراحتی طرفشو ببینه

تشکر شده توسط : 7 کاربر
  7. از راهنمايي شما بسيار ممنونم ما فعلا در مرحله نامزدي هستيم و من هنوز باكره هستم اما فكر ميكنم بعد از ازدواج اين مشكلو همچنان داشته باشم.اتفاقا يكبار هم با هم مطالب اين سايتو خونديم ولي اون فقط براي اينكه نخواد در اين مورد بحث كنيم گفت متقاعد شده ولي با شناختي كه ازش دارم ميدونم اين نظر واقعيش نيست براي همين مشاوره با پزشك و... چيزي رو حل نميكنه بعضي اوقات  وقتي تو بحث در اين موارد كم مياره بحثو عوض ميكنه يا مثلا ميگه قبوله هر چي تو بگي امابازم ميگم نظر خودش نيست  و ميترسم اين مساله باعث  بشه با فرد ديگه اي كه بتونه اين نيازشو براورده كنه ارتباط برقرار كنه.جدا نميدونم چيكار كنم؟

8. عزیزم بااین حال من فکرمیکنم اگه نامزدی باید بیشترفکر کنی همین مسائل باعث میشه فردا جدایی پیش بیاد البته انشاال... برای شما پیش نمی یاد ولی وقتی براحتی یه چیزی روقبول میکنه  مطمئن باش براحتی میزنه زیرش هنوز دیرنشده برای بیشترفکرکردن برای بهترزندگی کردن

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید