شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

پر بودن مثانه و ارضا شدن!!!!

1. سلام
    من سوالم اينه كه پر بودن مثانه در زنان ممكنه كمكي به بهتر ارضا شدن كنه يا نه تاثيري نداره ؟

2. تا حالا نشنيده بودم.فكر نكنم هيچ لذتي داشته باشه جز اينكه آدم و اذيت كنه.

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 1 کاربر ديگر
  3. منم فکر نمیکنم جز استرس و اذیت چیزی داشته باشه !..

4. پر بودن مثانه در هنگام رابطه باعث میشه که به نقطه ی جی که داخل واژن و پشت کلیتوریس قرار گرفته فشار بیشتری وارد بشه و ممکنه در ارگاسم سریعتر موثر باشه.

البته پربودن مثانه ممکنه موجب اذیت طرف هم در حین رابطه بشه چون حواس شخص به نیاز به دفع ادراری که داره پرت میشه.

5. من تجربش را داشتم به ارضا شدن کمک میکنه ولی از طرفی می خوای زود توم شه بری دستشویی.....

6. بله خیلی تاثیر داره ....ولی اذیتشم زیاده

7. پر بودن مثانه فارغ از تأثیراتش برای انسان بسیار مضر است و در دراز مدت باعث ایجاد سنگ کلیه می شود. حتی اگر باعث لذت، ارگاسم سریعتر !!! هم شود به خاطر مضراتش باید از آن خودداری کرد

8. با سلام
    دوست گرامی فقط میتونم بگم جز استرس و ناراحتی و تورم مثانه و امکان بوجود آمدن تکرر ادرار در دراز مدت و با در نظر گرفتن مطالب دوستان ،خاصیتی نداره! و اگر هم منتج به اورگاسم بانوان هم بشه  با عنایت به گفته دوستمون ، به مشکلات بعدیش نمی ارزه!
    موفق باشید.

9. به نظر من بله تاثیر داره.

10. اگر هم تاثیر داشته باشه من فکرنمی کنم کسی بخواد امتحانش کنه خیلی فشارزیادی روطرف بایدتحمل کنه

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید